Sağlık

Reparil jel Fiyat 2022 Nedir? Kullananlar ve Yorumlari

Reparil jel Fiyat 2022 Nedir? Kullananlar ve Yorumlari; Reparil Gel n %1 + %5 jel Nedir İltihaplı yaralarda ve yaralanmalarda iltihap giderisi ağrı kesici olarak sıkça kullanılan ve kullananlar tarafından memnun kaldığı Reparil Jel hakkında tüm merak edilenlere yazımızda yer verdik.

Reparil jel Fiyat 2022 Nedir? Kullananlar ve Yorumları; Reparil Gel n %1 + %5 jel Nedir İltihaplı yaralarda ve yaralanmalarda iltihap giderici ağrı kesici olarak sıkça kullanılan ve kullananlar tarafından memnun kaldığı Reparil Jel hakkında tüm merak edilenlere yazımızda yer verdik.

Reparil Jel Nedir?

Bu Jelin içerisinde bulunan; Asesin, Dietilamin Salisilat etken maddeleri ile etkili bir ağrı kesici olarak bilinmektedir ve kullanılmaktadır .İltihaplı yaralarda burkulma , incinme , ezilme , morarma gibi durumlarda ağrı kesici yatırıcı olarak kullanılmaktadır.

Bunun yanı sıra sporcu yaralanmalarında soğutma , kompresyon ve ağrı azaltma etkisi ile sıkça kullanılmaktadır. Ayrica en çok kullanım yönlerinden biriside ödem önleyici yapısının bulunmasıdır.

Reparil Jel Ne İşe Yarar?

Reparil Jel Nedir?
Reparil Jel Nedir?

Vücutta iltihaba ve ağrıya sebep olan biyolojik faktörleri azaltan ağrı kesici bir ilaçtır. Sorunlu olan Bölgeye sürüldüğünde şişkinliği ve iltihabı gidererek oluşan agriyi keser.

 • İltihaplı Yaralarda
 • Ezilmelerde
 • Burkulmalarda
 • İncinmelerde
 • Ödem Oluşumunu Engellemede
 • Sporcu Yaralanmalarında
 • Soğuk Kompresyon

Reparil Jel Nasıl Kullanılır ?

Kullanmadan önce kullanım kılavuzunu okuyunuz içerisinde bulunan etken maddelere karşı hassasiyetiniz var yada alerjiniz bulunuyorsa kullanmadan önce doktorunuza danışın.

Öncelikle günde bir yada daha fazla bir şekilde rahatsızlığınızın bulunduğu bölgeye ince bir tabaka şeklinde uygulanır. Dairesel hareketler ile kremin cildinizin emmesini sağlayabilir ve daha hızlı bir şekilde etki etmesini sağlayabilirsiniz.

Reparil Jel Yan Etkileri Nelerdir ?

Nadir görülen yan etkileri aşağıda maddeler halinde belirtilmiştir. İlacın yaygın yan etkileri hakkında herhangi bir bilgi verilmemektedir.

 • Karın Ağrısı
 • Kurdeşen
 • Dudakta Şişlik
 • Boğazda Şişlik
 • Nefes Almada Zorluk

Reparil jel Fiyat 2022

Reparil Jel hakkinda bilgi
Reparil gel hakkında bilgi

Fiyatı sürekli değişik göstermektedir ancak güncel fiyat olarak 19,33 TL olarak belirtilmiştir.

Reparil Jel Kullananlar ve Yorumları

kaç gündür sızım sızım sızlayan ve kesilmek bilmeyen ameliyat yerimin acısını bir gün gibi kısa bir sürede kesen ilaç. Aynı zamanda şişliği de azaltıyor.

mucizevi bir ilacı almışlar, jel haline getirerek bir tüpün içine sığdırmışlar. öylesine güzel bir ilac.

ayağımın dış tarafı aşırı şiddetli bir şekilde ağrıyordu ve doktorun verdiği bu ilaçla 1 günde ağrı azaldı bugün 2.günüm ve geçmek üzere çok mutluyum

eklem ağrılarını ve yaralanmalar sonunca oluşan ağrıları gidermek için cilde sürülerek uygulanan bir merhem ve jellere önyargılı yaklaşan şahsımı şaşırtmayı başardı. sürdükten sonraki 10 dakika içinde ağrım (1’den 10’a kadar skalada) 8’den 4’e düştü. keşke doktorun reçete ettiği 3 tüpü kullanmam ben bunları deyip almazlık etmeseymişim. pişman oldum.

5/5 - (1 vote)

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu