Sağlık

Reparil Jel Nedir, Ne İçin Kullanılır? Fiyati Hakkında Bilgi

Reparil Gel n %1 + %5 jel Nedir İltihaplı yaralarda ve yaralanmalarda iltihap giderisi agrı kesici olarak sıkça kullanılan ve kullananlar tarafından memnun kaldığı Reparil Jel hakkında tüm merak edilenlere yazımızda yer verdik.

Reparil Jel Nedir?

Reparil Jel içerisinde bulunan Aessin, Dietilamin Salisilat etken maddeleri ile etkili bir ağrı kesici olarak bilinmektedir ve kullanılmaktadır. iltihaplı yaralarda burkulma , incinme , ezilme , morarma gibi durumlarda agrı kesici yatışrıcı olarak kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra sporcu yaralanmalarında soğutma , kompresyon ve ağrı azaltma etkisi ile sıkça kullanılmaktadır en çok kullanım yönlerinden biriside ödem önleyici yapısının bulunmasıdır.

Reparil Jel hakkinda bilgi
Reparil Jel hakkinda bilgi

Reparil Jel Ne İşe Yarar?

Reparil Jel Nedir, Ne İçin Kullanılır? Vucutta iltihaba ve agriya sebeb olan biyolojik faktorleri azaltan agri kesici bir ilaçtir. Sorunlu olan Bölgeye sürüldügünde şişkinligi ve iltihabı gidererek oluşan agriyi keser.

 • İltihaplı Yaralarda
 • Ezilmelerde
 • Burkulmalarda
 • İncinmelerde
 • Ödem Oluşumunu Engellemede
 • Sporcu Yaralanmalarında
 • Soğuk Kopresyon

Reparil Jel Nasıl Kullanılır ?

Kullanmadan önce kullanım klavuzunu okuyunuz içerisinde bulunan etken maddelere karşı hassasiyetiniz bulunuyor yada alerjiniz bulunuyorsa kullanmadan önce doktorunuza danışın. Öncelikle günde bir yada daha fazla bir şekilde rahatsızlığınızın bulunduğu bölgeye ince bir tabaka şeklinde uygulayınız dairesel hareketler ile kremin cildinizin emmesini sağlayabilir ve daha hızlı bir şekilde etki etmesini sağlayabilirsiniz.

Reparil Jel Yan Etkileri Nelerdir ?

Nadir görülen yan etkleri aşağıda maddeler halinde belirtilmiştir. İlacın yaygın yan etkileri hakkında herhangi bir bilgi verilmemektedir.

 • Karın Ağrısı
 • Kurdeşen
 • Dudakta Şişlik
 • Boğazda Şişlik
 • Nefes Almada Zorluk

Reparil Jel Güncel Fiyatı Ne Kadar?

Fiyatı sürekli değişik göstermektedir ancak güncel fiyat olarak 19,04 TL olarak belirtilmiştir.

Reparil Jel Kullananların Yorumları ?

kaç gündür sızım sızım sızlayan ve kesilmek bilmeyen ameliyat yerimin acısını bir gün gibi kısa bir sürede kesen ilaç. Aynı zamanda şişliği de azaltıyor.

mucizevi bir ilacı almislar, jel haline getirerek bir tupun icine sığdırmışlar. oylesine guzel bir ilac.

ayağımın dış tarafı aşırı şiddetli bir şekilde ağrıyordu ve doktorun verdiği bu ilaçla 1 günde ağrı azaldı bugün 2.günüm ve geçmek üzere çok mutluyum

eklem ağrılarını ve yaralanmalar sonunca oluşan ağrıları gidermek için cilde sürülerek uygulanan bir merhem ve jellere önyargılı yaklaşan şahsımı şaşırtmayı başardı. sürdükten sonraki 10 dakika içinde ağrım (1’den 10’a kadar skalada) 8’den 4’e düştü. keşke doktorun reçete ettiği 3 tüpü kullanmam ben bunları deyip almazlık etmeseymişim. pişman oldum.

Stea

29 Yaşindayım Kayseri'de ikamet ediyorum okumayi ve makale yazmayı seviyorum. Yani yaptıgım işi severek yapıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × 4 =

Başa dön tuşu