Cilt Bakımı

Roox Beauty Kolajen Ne İşe Yarar? Kullananlarin Yorumlari

Roox Beauty Kolajen Ne İşe Yarar? Kullananlari Yorumlari,Cilt; Dış etkenler, sağlıksız beslenme, düzensiz uyku, yaşlanma gibi etkenlerden dolayı zamanla elastikiyetini kaybeder.Roox Beauty Face Serum, yorgun ve yıpranmış cildi güçlendirmeye ve yeniden yapılandırmaya yardımcı olur.Roox Beauty Yüz Serumu,Kolajen etken maddesi sayesinde yaşlanma belirtilerini ve cildinizde oluşan istenmeyen izleri gidermede yardımcı olmaktadir.Peki Roox Beauty Kolajen işe yariyormu? Roox Beauty Kolajen Kullananlar,Roox Beauty Kolajen Yorumlari bu yazımızda bu tür soruların cevaplarini bulabilirsiniz.

[info type=”info-warning” ]

Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunmuş olduğu ürün etiketi, broşür şeklinde informasyon ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kati olarak gerçekleşeceği ya da yan tesirleri olmadığı anlamını taşımaz.

[/info]

Roox Beauty Kolajen Nedir?

Kolajen etken maddesi sayesinde yaşlanma belirtilerini ve cildinizde oluşan istenmeyen izleri gidermede yardımcı olur.İçeriğinde ki C Vitamini sayesinde yüzünüze doğal bir parlaklık ve canlılık kazandırır.Hyaluronik Asit cildinizin nem ihtiyacını gidermede yardımcı oldugu belirtilmiştir.

Roox Beauty Kolajen Ne İşe Yarar?

Roox Beauty Kolajen Ne İşe Yarar Kullananlari Yorumlari
Roox Beauty Kolajen Ne İşe Yarar Kullananlari Yorumlari

Roox Beauty Kolajen cildi besler,cildinizin kötu etkenlere karşı koruyan ve tazelenmesine yardımcı olmaktadir. Yorgun ve yıpranmış cildi güçlendirmeye ve yeniden yapılandırmaya yardımcı olur.

Roox Beauty Kolajen İçeriginde : Kolajen – C Vitamini – Hyaluronik Asit Parlatıcı

Kolajen :Vücudun yapı iskelesinin hammaddesidir. En Önemli Görevi Cildinizdeki bağ dokusunu güçlendirmek ve vücut bütünlüğünü korumaya yardımcı olmaktir.

C Vitamini :Cildi ölü hücrelerden arındırır  ve Cildinizi parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Hyaluronik Asit Parlatıcı : Eklem rahatsızlıklarına, cilt kırışıklıklarına, yara iyileşmesine, reflüye, göz kuruluğuna, sistit ve kronik yorgunluklara iyi geldiği bilinmektedir.

Roox Beauty Kolajen Nasil Kullanılır?

Ürünleri, ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışın.

  • Boyun bölgenize ve Yüzünüze en az 2 dakika masaj yaparak uygulayın.
  • Uygulama sonrasında herhangi bir temizlik işlemi yapmanıza gerek yoktur.
  • Gece yatmadan önce kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Roox Beauty Serum Fiyatı 2020

Roox Beauty Serum 2020 yılı satiş fiyati 84.90 tl  oldugu belirtilmiştir.

Roox Beauty Serum Kullananların Kullanıcı Yorumlari

Roox Beauty Serum Kullananlar Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç,Ürün,Gida takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Roox Beauty Serum Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Roox Beauty Serum Kullananların Yorumları

Roox Beauty Serum Kullanan 1  1 ay oldu kullanalı ve çok düzenli de kullanmama rağmen cidden sivilce lekelerim gitti

Roox Beauty Serum Kullanan 2 cildim oldukça kuru ama ilk kullanmadan itibaren bi nem hissi veriyor sabah aydınlık bi ciltle uyanmak çok güzel kesinlikle almalısınız

Roox Beauty Serum Kullanan 3 vitamini içeriğinden ötürü mü bilmiyorum ama yapışık bir hissi var yağ formunda bir serum değil dairesel hareketlerle uygulayamadım dermaroller ile deniyorum, oksitlenme yattığı yazılmış yorumlarda bu yüzden gece uyguluyorum. Güncelleme: bir süredir kullandım tüm yüzümü uyguladığımda sivilceye sebep olduğunu gördüm bu yüzden dermaroller ile dudak etrafımda ki çizgiye ve alnımın belirli kısmına uygulamaya başladım çizgileri doldurdu ve kırışıklığı kesinlikle açtı.

Roox Beauty Serum Kullanan 4 Cildimde lekeler var, 1 haftadır kullanıyorum, farkı görebiliyorum, parlaklık ve canlılıkta verdi

Roox Beauty Serum Kullanan 5 Geldikten 1 hafta sonra yazdım ki kullanıp yazayım diye düzenli kullanımda işe yarayacağını hissettiğim bir ürün cildimde canlılık hissediyorum

Roox Beauty Serum Kullanan 6 Cildimde lekeler var, 1 haftadır kullanıyorum, farkı görebiliyorum, parlaklık ve canlılıkta verdi, güzel.

Stea

Teknoloji uzmanı, Blogger!

2 Yorum

  1. Ürünü uyguladıktan sonra yüzüm kızarmaya başladı ve aradan 24 saat geçmesine rağmen kızarıklık gećmedi normal mi?

  2. Roox beauty serum kullandıktan sonra yüzüm benek benek kızarmaya basladı parlaklık nem acısından iyi ama cildime alerji yaptı memnun kalmadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu