Cilt Bakımı

Roox Beauty Kolajen Ne İşe Yarar? Kullananların Yorumlari

Roox Beauty Kolajen Ne İşe Yarar? Kullananları Yorumlari, Cilt; Dış etkenler, sağlıksız beslenme, düzensiz uyku, yaşlanma gibi etkenlerden dolayı zamanla elastikiyetini kaybeder. Serum, yorgun ve yıpranmış cildi güçlendirmeye ve yeniden yapılandırmaya yardımcı olur. Roox Beauty Yüz Serumu, Kolajen etken maddesi sayesinde yaşlanma belirtilerini ve cildinizde oluşan istenmeyen izleri gidermede yardımcı olmaktadir. Peki Roox Beauty Kolajen işe yariyormu? Roox Beauty Kolajen Kullananlar, Roox Beauty Kolajen Yorumlari bu yazımızda bu tür soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

[info type=”info-warning” ]

Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunmuş olduğu ürün etiketi, broşür şeklinde informasyon ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kati olarak gerçekleşeceği ya da yan tesirleri olmadığı anlamını taşımaz.

[/info]

Roox Beauty Kolajen Nedir?

Kolajen etken maddesi sayesinde yaşlanma belirtilerini ve cildinizde oluşan istenmeyen izleri gidermede yardımcı olur. İçeriğinde ki C Vitamini sayesinde yüzünüze doğal bir parlaklık ve canlılık kazandırır. Hyaluronik Asit cildinizin nem ihtiyacını gidermede yardımcı oldugu belirtilmiştir.

Roox Beauty Kolajen Ne İşe Yarar?

Roox Beauty Kolajen Ne İşe Yarar Kullananlari Yorumlari
Roox Beauty Kolajen Ne İşe Yarar Kullananlari Yorumlari

Roox Beauty Kolajen cildi besler,cildinizin kötu etkenlere karşı koruyan ve tazelenmesine yardımcı olmaktadir. Yorgun ve yıpranmış cildi güçlendirmeye ve yeniden yapılandırmaya yardımcı olur.

Roox Beauty Kolajen İçeriğinde: Kolajen – C Vitamini – Hyaluronik Asit Parlatıcı

Kolajen: Vücudun yapı iskelesinin hammaddesidir. En Önemli Görevi Cildinizdeki bağ dokusunu güçlendirmek ve vücut bütünlüğünü korumaya yardımcı olmaktır.

C Vitamini: Cildi ölü hücrelerden arındırır  ve Cildinizi parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Hyaluronik Asit Parlatıcı: Eklem rahatsızlıklarına, cilt kırışıklıklarına, yara iyileşmesine, reflüye, göz kuruluğuna, sistit ve kronik yorgunluklara iyi geldiği bilinmektedir.

Roox Beauty Kolajen Nasil Kullanılır?

Ürünleri, ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışın.

  • Boyun bölgenize ve Yüzünüze en az 2 dakika masaj yaparak uygulayın.
  • Uygulama sonrasında herhangi bir temizlik işlemi yapmanıza gerek yoktur.
  • Gece yatmadan önce kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Roox Beauty Serum Fiyatı 2023

Serum 2023 yılı satış fiyatı 95.63 TL oldugu belirtilmiştir.

Roox Beauty Serum Kullananların Kullanıcı Yorumlari

İlaç, Ürün, Gida takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar gösterebilmektedir. Roox Beauty Serum Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız. Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Roox Beauty Serum Kullananların Yorumları

1 ay oldu kullanalı ve çok düzenli de kullanmama rağmen cidden sivilce lekelerim gitti

Cildim oldukça kuru ama ilk kullanmadan itibaren bi nem hissi veriyor sabah aydınlık bi ciltle uyanmak çok güzel kesinlikle almalısınız

Vitamini içeriğinden ötürü mü bilmiyorum ama yapışık bir hissi var yağ formunda bir serum değil dairesel hareketlerle uygulayamadım. Dermaroller ile deniyorum, oksitlenme yattığı yazılmış yorumlarda bu yüzden gece uyguluyorum.

Bir süredir kullandım tüm yüzümü uyguladığımda sivilceye sebep olduğunu gördüm bu yüzden Dermaroller ile dudak etrafımda ki çizgiye ve alnımın belirli kısmına uygulamaya başladım çizgileri doldurdu ve kırışıklığı kesinlikle açtı.

Cildimde lekeler var, 1 haftadır kullanıyorum, farkı görebiliyorum, parlaklık ve canlılıkta verdi.

Geldikten 1 hafta sonra yazdım ki kullanıp yazayım diye düzenli kullanımda işe yarayacağını hissettiğim bir ürün cildimde canlılık hissediyorum.

Cildimde lekeler var, 1 haftadır kullanıyorum, farkı görebiliyorum, parlaklık ve canlılıkta verdi, güzel.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Ürünü uyguladıktan sonra yüzüm kızarmaya başladı ve aradan 24 saat geçmesine rağmen kızarıklık gećmedi normal mi?

  2. Roox beauty serum kullandıktan sonra yüzüm benek benek kızarmaya basladı parlaklık nem acısından iyi ama cildime alerji yaptı memnun kalmadım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu