Faydalı Bilgiler

T.C. No İle Hastane Randevu Alma ( Randevu Al) 2023

Hastane Randevu Alma E-Devlet 2022

T.C. Kimlik no ile hastane randevusu, T.C. Kimlik numaranızı ve MHRS şifrenizi girerek hastane randevusu oluşturabilirsiniz. Hastanede muayene olabilmek için öncelikle randevu almanız gerekmektedir. Randevu, MHRS web sitesi üzerinden veya 182 çağrı merkezi numarası aranarak T.C. No İle Hastane Randevu Alma iki şekilde yapılmaktadır. 

Sağlık Bakanlığına bağlı devlet hastaneleri, eğitim ve araştırma klinikleri. Ağız ve diş sağlığı merkezleri ve pratisyen hekimlerden randevu almak isteyen. Vatandaşlar artık saatlerce zaman kayıp etmek ya da sıra beklemek zorunda değil. MHRS’de T.C. No İle Hastane Randevu Alma. MHRS aracılığıyla kişiler istedikleri branş, doktor, gün ve saate göre hastane randevuları alabilirler. İnternet üzerinden randevu alan kişilerin MHRS sistemine kayıt olmaları gerekmektedir. Sadece T.C. No İle kayıt olabilirsiniz. T.C. No İle Hastane Randevu Alma 2023 Konuyla ilgili tüm detaylar MHRS Randevu Al bu yazımızın devamında yer almaktadır.

T.C. No İle Hastane Randevu Alma 2023

Hastanelerden randevu almak için ALO 182 çağrı merkezini ve canlı operatörü arayabilirsiniz. Kimlik numaranızı girerek yardım vererek asistan verilerinizi onayladıktan sonra kolay bir şekilde randevu alabilirsiniz.

T.C. No ve e devlet Ile Hastane Randevu Al
T.C. No ve e devlet Ile Hastane Randevu Al

Hangi hastaneden hizmet almak istediğinizi, hangi bölüm ve doktora muayene olmayı tercih ettiğinizi, hastaneye gitmek istediğiniz tarih ve saati canlı operatöre bildirerek kolayca randevu alabilirsiniz. Seçtiğiniz tarih ve saat aralığında istediğiniz doktorla randevu yoksa asistan size uygun olan poliklinik ve saat seçenekleri hakkında bilgilendirir. İstediğiniz kriterlere göre randevu alarak randevu gününüzde hastaneye gider ve sorunsuz bir doktora muayene olabilirsiniz.

Hastane Randevu Al

Dilerseniz ALO 182 çağrı merkezi ve online E-Devlet randevu sistemi üzerinden randevu alabilirsiniz. Randevu almak isteyen kişiler, istedikleri doktor için doktor randevu sistemine giriş yaparak, hastanelerin web sitesindeki online randevu alma linkine tıklayarak ve vatandaş girişi – Oluştur ekranından kayıt olarak randevu alma seçeneğine ulaşabilirler.

MHRS Mobil Uygulamasi ile Hastane Randevu Alma
MHRS Mobil Uygulamasi ile Hastane Randevu Alma

Ayrıca www.turkiye.gov.tr ​​adresinden e-devlet şifresi ile randevu almak mümkündür.

MHRS Mobil Uygulaması ile Hastane Randevu Alma

MHRS Mobil ile vatandaşlar TC Sağlık Bakanlığı’na bağlı Devlet Hastaneleri, Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri ve Merkezleri (ADSH, ADSM) için istedikleri doktordan ve uygun tarihte randevu alabilmektedir.  Ayrıca merkezi doktor randevu sistemine erişmek için www.hastanerandevu.gov.tr ​​web sitesini kullanabilir veya ALO 182 MHRS çağrı merkezini arayarak size ve sevdiklerinize randevu alabilirsiniz.

5/5 - (2 votes)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu