Faydalı Bilgiler

Web Güvercin Giriş 2022

Web Güvercin Giriş Hakkında

Web Güvercin Giriş Nedir? Yemeksepeti.com üye restoranların sipariş teslimatı için kullandıkları interaktif bir portaldir. Restoranlara gönderilen siparişleri takip ederek, siparişlerin durumu; (hazırlanıyor, yolda, teslim edildi vb.); hakkında anlık bilgi alışverişi yapılmasına olanak sağlayan bir sistemdir. Web Güvercin, sayfasına giriş yapmak mı istiyorsunuz. Bunu yapmanın en kolay yolunun nasıl olduğunu bu yazımızda bahsedeceğiz. Web Güvercin girmek için kesinlikle resmi bağlantıları kullanmanız gerekmektedir.

Web Güvercin Giriş 2022; hakkında en çok merak edilen konulardan biri olan; Web Güvercin Yemek Sepeti, Portakal Web Güvercin hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Web Güvercin Giriş Hakkında

WebGüvercin giriş işlemi için yapılması gerekenler oldukça basittir. Aşağıdaki adımları takip ederek Web Güvercini giriş işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz. Öncelikle buraya tıklayarak giriş sayfasına gidelim. Karşınıza aşağıda yer alan resimdeki gibi ekran gelecektir

Web Guvercini giris
Web Guvercini giris
  • Web Güvercin giriş işlemi için https://siparistakip.yemeksepeti.com/auth/login tıklıyoruz.
  • Ardından en altta “Giriş yapmak için tıklayın“. tıklıyoruz. Giriş sayfası bizi karşılayacaktır.
  • WebGüvercin yemek sepeti için kullanıcı adi ve şifremizi tam olarak girmemiz gerekiyor.
  • Giriş Yap diyoruz ve giriş işlemi tamamlanmaktadır.

Web Güvercin Giremiyorum (Şifremi Unuttum)

Portala giriş yapamıyorsanız ve şifrenizi unuttuysanız giriş sayfasındaki Şifremi Unuttum yazan bağlantıya tıklayın.

web guvercin Sifremi Unuttum
web guvercin Sifremi Unuttum

Şifresini sıfırlamak için kullanıcı adı veya e-posta adresini girmeniz gerekmektedir. Ayrıca şifre sıfırlamak için günlük 5 adet limitiniz vardır. Kayıt olurken sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize yeni şifre gönderilecektir.

  • Veya şifre almak için bir diğer yol ise Teknik destek mail adresi: teknikdestek@yemeksepeti.com mail atmak yada Telefon Numarası : 90 212 359 18 00 dan ulaşmak.

Yemeksepeti Yeni Restoran Kayıt İşlemi

Henüz Yemeksepeti ‘ne Restaurant kayıtı yapmadınız ve kayıt olmak istiyorsanız, online olarak kayıt yaptırabilirsiniz. Yemeksepeti sayesinde daha fazla müşteri siparişi alabilirsiniz. Aşağıdaki paylaşacağımız linkten kayıtınızı başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Web Guvercin Müşteri Hizmetleri

İletişim

  • Teknik destek almak için mail adresi: teknikdestek@yemeksepeti.com
  • Telefon Numarası : +90 212 359 18 00
  • Yemeksepeti hakkında genel bilgi almak için belirttiğimiz mail adresini mail göndermeniz yeterlidir. info@yemeksepeti.com

Web Güvercin Portakal

Bildiğiniz gibi Web Güvercin Portakal, Yemeksepeti’nin restoran takip ve işletme sistemidir.. Bu alana giriş yaparsanız ürün ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Web Guvercin Portakal
Web Guvercin Portakal

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu