Gündem

5 Temmuz 2020 E-bebek Hacklendi mi?

E-Bebek Nedir?

5 temmuz 2020 e-bebek hacklendimi?

ebebek, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm gereksinimlerini; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, uzman bilgisi ve satış sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir web sitesi ve mağazalar zinciridir.

5 temmuz 2020 e-bebek hacklendi
5 temmuz 2020 e-bebek hacklendi

E-Bebek Hacklendi mi?

E-bebek resmi internet sayfası hacklendi

Aldığımız son duyuma gore database dahil tüm sistemler şifrelenmiş ve 300 bitcoin karşılığında geri açılacağı söylenmiş. an itibariyle hiçbir sistemleri çalışmıyor. https://www.e-bebek.com/

E-Bebek Hacklenme Olayi

E-bebek Resmi internet sayfası şuanda Bakıma alınmış ve siteye ulaşım gercekleşmiyor sitenin tüm veri kaydı silindi diye  duyumlar var. e-bebek siteseninde alışveriş icra eden ve  kredi kartı kayıtlı olan kullanıcılar için e bebek yöneticilerinin izahat yapması umut ediliyor.

Kaynak: EksiSözlük

Ebebekden Hacklenme Olayı İle İlgili Açıklama

Sorunun kaynağı bir hacker saldırısı değil, sistemlerini taşıyan e-bebek’te sistemsel bir sorun yaşanması” şeklinde. Bu nedenle sayfada hata mesajının görünür olduğu belirtilirken bu iddialardan çok kısa bir süre sonra e-bebek internet sitesi nin ana sayfasında “Size daha iyi hizmet verebilmek için bakımdayız

Puan Ver

Faruk Çelikkol

Ankara'da dünyaya geldim. Yıllardır haber,blog sitelerinde editörlük yapmaktayım. Gncbilgi.com'un ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru bilgileri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu