ÇoçukSağlık

Beeo Propolis Damla Nedir? Çocuğuna Kullananlarin Yorumlari

Beeo Propolis Damla Ham propolis, arıların yaşam alanı olan kovanın ön temizleyicisidir. Bee’o propolis suda çözünür damla Arılar tarafınca, kovandaki mikropları yok etmek ve kovanın sterilizasyonu için kullanılmaktadır. Bee’o uzmanları tarafınca üretilmiş olan TÜBİTAK ödüllü işleme yöntemi ile saf Anadolu propolisinin muhteviyatında organik olarak bulunan flavonoider. Ve fenolik korunarak propolis suda çözünür forma kavuşturulmaktadır.

Beeo Propolis Damla Nedir?

Ham Propolis, Arıların bitkilerde yaprak, sap ve tomurcuklarından toplamış olduğu, fenolik ve flavonoid maddelerden oluşan organik bir arı ürünüdür. Suda çözünür damla Arılar tarafınca, kovandaki mikropları yok etmek ve kovanın sterilizasyonu için kullanılmaktadır. Arılar petek gözlerini ham propolis ile kaplar, sonrasında üstüne balını, yavrusunu, besinini koyar ve Böylece arının ürettiği ürünler kovanda bozulmadan saklanır.

Beeo Propolis Damla Nedir? Ne İşe Yarar?

Damla Kovandan çıkarıldıktan sonrasında ise insan tüketimine uygun hale getirilmesi ve vücudun bu ürünü sağlıklı bir şekilde sindirebilmesi için işlenmesi gerekmektedir. Bu durumda, en önemli olan husus, kıymetli bir besin olan propolisin özelliğini ve gıda değerini koruyarak işlenmesidir.

 • Antioksidan etkisiyle hastalıkların önlenmesine destek sağlar.
 • Bağışıklık sistemini güçlendirmeye destek sağlar.
 • Çocuklara yönelik, kolay tüketilebilir özelliktedir.
 • Ilık ve soğuk içeceklerde tamamen çözünür.
 • Etanol ekstraktı, hem de antibakteriyel, iltihap önleyici, antioksidan antifungal, antiviral, ve lokal anestezik benzer biçimde özelliklere sahiptir.

Bee’o Propolis Damla Nasıl Kullanılır?

Damla ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Damla hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Damla Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışın.

 • Damla Kullanımı Meyve suyu benzer biçimde gıdalarla birlikte tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Tavsiye edilen kullanımı 20 damla propolisi 1 bardak (ortalama 200 ml) su, süt, meyve suyuna karışmasını sağlayarak kullanabilirsiniz.
 • 11 yaş ve üstündeki yetişkinler için günde 20-80 damla arası kullanıla bilir.
 • Bee’o Propolis Damlayı ilk defa kullanıyorsanız, propolise alerjiniz olup olmadığını anlamak için 1 damla ile başlayıp damla sayısını zaman içinde yavaş yavaş damla sayısını çoğalta bilirsiniz.
 • Çocuklara yönelik kolay tüketilebilir özelliktedir.
 • Ilık ve soğuk içeceklerde tamamen çözünür.

Bee’o Propolis Damla Çocuklarda Kullanımı?

Bee’o Propolis Damla Çocuklarda  şu demek oluyor ki 4-10 yaş arası çocuklar için günde 10-40 damla arası kullanılmalidir.

Beeo Propolis Damla  Faydaları

Antioksidan etkisiyle hastalıkların önlenmesine destek sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye destek olmaktadir. Çocuklara yönelik, kolay tüketilebilir özelliktedir. Ilık ve soğuk içeceklerde tamamen çözünebilir. Etanol ekstraktı, hem de antibakteriyel, iltihap önleyici, antioksidan antifungal, antiviral, ve lokal anestezik benzer biçimde özelliklere sahiptir.

Bee’o Propolis Damla Eczane Satış Fiyati

Damla fiyatı 249.90 TL olarak satılmaktadır.

Bee’o Propolis Damla Kullananların Yorumlari Nelerdir?

Damla Kullananlar tarafından yapılan Kullanıcı yorumları ticari ürünler için bir referans görevi yapmaktadır. Bu nedenle Damla hakkında işe yarayıp yaramadığı hususunda farklı bir yorum veya şikayetiniz varsa yorum yaparak bu ürünü satın almak isteyen diğer tüketiciler ile paylaşarak katkı sağlayabilirsiniz.

Bee’o Propolis Damla Yorumları

küçük çocuğumuzda kullanmaya başladığımızdan beri hamdolsun iyi gidiyor ufaklık yine hastalık yüzü görmedi. Şifa Allahtan doğal olarak fakat vesile olmuştur diye düşünüyoruz. Korkmadan alabilirsiniz. Tadı oldukça acımsı olmasın diye 2’şer damlalar halinde aralıklı uygulamakta yarar var.

3 gündür kullanıyorum, birazcık pahalı benzer biçimde. Hemen hemen bir tesirinin farkına varamadım. Bağışıklık sistemini güçlendirip güçlendirmediği sadece korona olmadığım vakit anlarım. İnşallah faydalıdır.

Su içine 20 damla damlatarak kullandım tadı oldukça fena fakat başka gıdalarla tüketilirse fark edileceğini düşünmüyorum.

Çok kaliteli ben başka markalardan kullandım ilk kere bu markadan aldım şimdiye kadar propolis falan içmiyorsunuz biz bu görkemli bir ürün

Yoğurtla karıştırıyordum fakat balla deneyin daha iyi oluyor . ümit ederim şifalı olur deneyip görücez

Bana alerji yapmış oldu, fakat her insana yapacak diye bir şey yok doğal olarak

Bee’o Propolis Damla Kullanan Anneler Ne Demiş?

küçük çocuğumuzda kullanmaya başladığımızdan beri hamdolsun iyi gidiyor ufaklık yine hastalık yüzü görmedi. Şifa Allahtan doğal olarak fakat vesile olmuştur diye düşünüyoruz. Korkmadan alabilirsiniz. Tadı oldukça acımsı olmasın diye 2’şer damlalar halinde aralıklı uygulamakta yarar var.

4 yaşındaki kızım oldukça hastalanır ateş yapardı ve uzun sürerdi iyileşmesi. Bu propolisi pekmez ile beraber veriyorum, aslen yoğun bir kokusu var kızım istemez diye korktum fakat pekmez le problem yok. Bağışıklığı güçlendirdiği inanıyorum, tavsiye ediyorum.

Çocuğum için ikinci kutuya aldım bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Grip vs. hastalığı oldukça şükür ateş olmadan atlatıyoruz

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. Ben 3 yıldır hem kendime hemde çocuklarıma kullanıyorum. Çok sık astım atağı geçiren oğlum artık daha rahat bir süreç geçiriyor. Sadece damlasını değil arı ekmeği ve propolis arı sütü ham balını da kullanıyorum. Ülkemizde böyle sağlıklı ürünler üretilmesi de beni de ayrıca çok mutlu ediyor.

 2. Egzama için diğer damlasını kullanıyordum bu markanın hem tüketiyorum hemde egzama üzerine sürüyordum. Egzamalarda bir süre sonra kaybolmaya başladı çok şaşırdım. Bu kadar zaman kortizon içeren kremler kullanmıştım fakat bu kadar etkili olmamıştı

 3. Kronik faranjitim için damlayı ve propolisli boğaz spreyini kullanıyorum bu markanın. Çok memnunum bana şifa oldu, ?

 4. Senelerdir denemediğim ürün kalmadı. Çok uğraştım hastalıklarla içmediğim antibiyotik kalmadı en son çare bu propolisi denedim. Şuanda 4.kutumdayım.inanılmaz derece iyi geldi. Kesinlikle her evde olmalı!

 5. kemoterapi gördüğüm dönemlerde kullandım. beeo up eczane ürünlerinden propolis damlayı günde 60 damla tükettim. Çok memnun kaldım

 6. Propolis damlayı ve bu markanın arı sütünü eşim için kullanmıştık. Tüp bebek sürecinde çok faydasını gördük 7 aydır da düzenli tüketiyoruz her tanıdığıma tavsiye ediyorum 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu