AnneBebek

Bestlak Damla Ne İşe Yarar? Eczanede Satılır mi, Kullananların Yorumları

Bestlak Damla Ne İşe Yarar?; Dünya sağlık örgütü(1) tarafından bilinen  bebeklerin ilk 6 ay  sadece anne sütü ile beslenmesi önerilmektedir. Anne sütü bebekler için çok büyük özellikleri ve faydaları vardır. Anne sütü  bebekler için faydalı tüm besin ögelerini ilk 6 ay sağlayabilen  en önemli besinlerdir. Peki Bestlak Damla Ne İşe Yarar? Eczanede Satılır mi, Kullananların Yorumları

Doğumdan sonra gelen ilk sari süt bebekler için çok önemlidir. Çünkü Anne sütü bebekleri Hastalıklara karsı korumaktadır. Anne Sütü İçerisinde protein, yağ, demir gibi tüm vitaminleri barındıran besin kaynağıdır. Anne Sütü Bebekler için yaşamsal bir öneme sahiptir ve bebekleri tüm enfeksiyonlara karsı korumaktadır.

Bestlak Damla Nedir? Ne İşe Yarar?

Bu damla bitkisel ekstreler içeren ve  içerisinde C Vitamini bulunduran takviye edici gıdadır.

Bestlak Süt Arttırıcı Damla İçeriği

Rooibosekstresi ( kızıl çay Bitkisi), Rezene ekstresi, Mine çiçeği ekstresi, Hayıt meyvesi ekstresi, Keçi sedef otu ekstresi, Arpa meyvesi ekstresi, Çemen tohumu ekstresi, Melisa Ekstresi bulunmaktadır

Bestlak Süt Arttırıcı Damla İçeriği
Bestlak Süt Arttırıcı Damla İçeriği

Bestlak Damla Ne İşe Yarar?

Peki Bu Damla Ne İşe Yarar?; Bu Damla emziren annelerde süt artırma özelliğine sahiptir. Bir çok alışveriş sitesi ve eczanelerde satılmaktadır. Genelde kullananların yorumlarına bakıldığı zaman 2 veya 3 içerisinde etkisini gösterdiği belirtilmektedir. Bu damlanın kutu üzerinde yazıldığı üzere içerisinde  Bitkisel ekstreler ve  C vitamini içeren takviye edici gıda olarak belirtilmektedir.

Bestlak Damla Nasıl Kullanılır

Bu damlayı kullanmadan önce kesinlikle kutu üzerinde kullanma talimatını okuyunuz veya Eczacınıza kullanımı konusunda danışarak kullanınız.

Damla’nın günlük tavsiye edilen kullanımı ve kullanım şekli, porsiyon miktarı  günde 3 (Üç) defa  20 şer Damladır.

Bestlak Damla Eczanede Satılır mi?

Anneler için en çok sorulardan biri olan anneler için süt artırıcı damlayı nereden alabilirim? Son zamanlarda en çok kullanılan süt arttırıcı damlalardan biri olan Bestlak Damla eczanelerde satılmaktadır.

Bestlak Damla Eczane Fiyatı Ne Kadar?

Bu damlanın sunada satış Fiyati 51.90 TL dir. Bu zamanla değişkenlik göstere bilir.

Bestlak Süt Arttırıcı Damla En Ucuz Fiyati?

Bu Damla bir çok popüler alışveriş sitelerinde satılmaktadır . Bu damlanın internet Aliş veriş sitelerinde araştırarak  ve kampanya indirim zamanına denk getirerek daha ucuza alınabilmektedir.

Bestlak Süt Arttırıcı Damla Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bestlak Süt Artırıcı Damla bir takviye edici gıda olduğu için normal besinin yerine geçmez. Hamilelik dönemi ile hastalık ve ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Bestlak Damla Ne İçin Kullanılır? ve Ne İşe Yarar?

Bu Damla emziren annelerde süt artırma özelliğine sahiptir. Genelde Bestlak Damla kullananların yorumlarına bakıldığı zaman 2 veya 3 içerisinde etkisini gösterdiği belirtilmektedir. Bu damlanın kutu üzerinde yazıldığı üzere içerisinde  Bitkisel ekstreler ve  C vitamini içeren takviye edici gıda olarak belirtilmektedir.

Bestlak Damla Nedir, Nasıl Kullanılır? Kullanım Şekli

Bu Damla emziren annelerde süt artırma özelliğine sahiptir. İçerisinde Bitkisel ekstreler ve  C vitamini içeren takviye edici gıdadır

kullanım şekli ve porsiyon miktarı  günde 3 (Üç) defa  bir su bardağı içerisine  20 şer Damla damlatarak kullanabilirsiniz.

Bestlak Damla İçerisinde Laktoz Var mi?

Bu damlanın içerisinde laktoz olmadığı belirtilmiştir.

Bestlak Damla Sut Artırımı Yapıyor mu?

Bu Damlanın günde 3 veya 4 defa, 1 su bardağı suyun içine 20 damla damlatarak (her su bardağı su için 20 damla) düzenli olarak tüketildiğinde faydası olacağı belirtilmiştir.

Bestlak Süt Arttırıcı Damlanın Bir Zararı Var mı?

Damlayı emzirme dönemi boyunca faydasını görmek için düzenli kullanımı gereklidir. Ayrıca herhangi bir bilinen yan etkisi olmadığı belirtilmektedir.

Bestlak Damla Aç mı Tok mu Kullanılmalıdır?

Bu damlanın Düzenli ve devamlı kullanmak oldukça önemlidir. Sık sık emzirmek önemlidir Aç veya tok kullanımı fark etmediği belirtilmektedir.

Bestlak Damla Kullananların Yorumları

Ben faydasını gördüm ürün gayet güzel süt yapıo. Öleki birini verşrken biri akıyo. Bebeğimin gelişimide çok çok iyi.. yeni annelere tavsiyem

Öncelikle tereddütte kalarak bu ürünü sipariş verdim. İlk 3 gün neredeyse etkisi olmadı diyebilirim ancak 1 haftanın sonunda gerçekten etkisi baya iyiydi

Süt miktarında beslenmeye dikkatle birlikte gerçekten artış sağlıyor . Kesinlikle emziren annelerin kullanması gereken bir ürün.

Damlayı Günde iki litre + sıvı ile birlikte üç defa 20’şer damla tüketince gerçekten işe yaradığını fark ettim

Pskolojik bişey mi bilmiyorum ama ben sütü arttırdığını düşünüyorum. Düzenli kullanmakta fayda var.

Bestlak harici daha başka çaylarda içiyoruz yiyoruz vs ama tek başına yeterli mi bilemem bence etkili gibi kaç şişe bitirdim yinede alıyorum

Emzirme danışmanımızın tavsiyesi ile uzun bir müddet kullandım. Ancak bu ürüne vereceğiniz paraya daha çok emzirseniz yada daha çok süt sağsanız bu üründen daha etkili olur.

Ceylan Karaca

Nevşehir'de 1990 yılında dünyaya geldim. 2 Yıldır haber,blog sitelerinde editörlük yapmaktayım. Gncbilgi.com'un ilk kurulduğu günden bu yana sağlık hakkında bilgi editörlüğünü yaparak, en doğru bilgileri aktarmaya çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu