Sağlık

Arveles Fiyat 2024 – Reçetesiz Fiyati Ne Kadar?

Arveles Ağrı Kesici Adeti Kesermi?

Arveles Fiyat 2024 Reçetesiz – Arveles Eczane Fiyati 2024; şüphesiz her evde kullanılan bir ağrı kesicidir hemen hemen tüm ağrılarda kullanılmaktadır ancak doktorların tavsiyesi üzerine kullanılmaktadır.

İnsanlar bu ilacı kullanırken nasıl bir ilaç olduğunu düşünerek Google arama motorunda aramalar yapmakta ve bu konuda oldukça fazla sorular bulunuyor bizde bu soruların tamamına bu yazımızda cevap vereceğiz.

2024 Eczane Fiyatı:73.84 TL
Barkod:8699832090284
Reçete Durumu:Beyaz Reçete
Fiyat Güncelleme Tarihi:19 Mayıs 2024
Miktarı30 TABLET
Arveles Fiyat 2024

Arveles Ağrı Kesici Nedir ?

 Ağrı Kesici etken maddesi olarak deksketoprofen olan NSAİİ grubu bir ağrı kesicidir tablet ve ampul formları bulunmaktadır. Kas – iskelet sisteminde bulunan ağrılar, adet sancısı, diş ağrısı, böbrek ağrısı ve bel ağrısı gibi orta veya şiddetli ağrıların tedavisinde sıkça tercih edilmektedir.

Arveles Ağrı Kesici Ne İçin Kullanılır Fiyati 2021
Arveles Fiyat 2023

Kullanım dozlarına dikkat edilmesi gerekmektedir aksi takdirde istenmeyen yan etkiler gösterebilir. İlaç kullanım sonrasında ağrılarda azalma yada geçmesi durumunda ilaç kullanımı durdurulmalıdır.

Arveles Ağrı Kesici Nedir
Arveles Ağrı Kesici Nedir

Arveles Ağrı Kesici Ne İşe Yarar ?

 1. Kas Ve İskelet Ağrılarında
 2. Adet Sancılarından Kaynaklı Ağrılardan
 3. Diş Ağrısında
 4. Böbrek Ağrılarında
 5. Bel Ağrılarında
 6. Ameliyat Sonrasında Oluşan Ağrılarında
 7. Migren Ataklarında Oluşan Ağrıları.
 8. İltihaplı Eklem Ağrılarını Ortadan Kaldırır.

 Yan Etkileri Nelerdir?

 • Mide Bulantısı veya Kusma
 • Karın Ağrısı
 • İshal
 • Hazımsızlık
 • Baş dönmesi
 • Uyuklama
 • Bayılma
 • Çok Nefes Alıp Verme
 • İştah Kaybı
 • Akne
 • Kaşıntı
 • Nefes Darlığı
 • Kaşınma
 • Böbrek Sorunları

Arveles Ağrı Kesici Adeti Kesermi?

Bu Ağrı Kesici İlaç hemen hemen bütün ağrılarda kullanılmaktadır bu ağrıların başında adet sancılarında oluşan yüksek ağrılarda bulunuyor. Adet sancılarında oluşan ağrıları keseceği bilinmektedir ancak adet sancılarını keseceği hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Arveles Fiyat 2024 Reçetesiz

Reçetesiz olarak satışı yapılabilen ağrı kesiciler arasında Arveles de bulunmaktadır. 2024 yılı fiyat bilgisi ise 73.84 TL olarak belirtilmektedir. Ancak kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. İçerisindeki etken maddelere karşı bir alerjik durumunuz bulunması durumunda istenmeyen sonuçlar doğurabilmektedir.

Arveles 25 mg Neye Yarar?

Arveles etken maddesi olarak deksketoprofen olan NSAİİ grubu bir ağrı kesicidir tablet ve ampul formları bulunmaktadır. Kas – iskelet sisteminde bulunan ağrılar , adet sancısı , diş ağrısı , böbrek ağrısı ve bel ağrısı gibi orta veya şiddetli ağrıların tedavisinde sıkça tercih edilmektedir.

Arveles Hapı Ne İşe Yarar

Kas – iskelet sisteminde bulunan ağrılar , adet sancısı , diş ağrısı , böbrek ağrısı ve bel ağrısı gibi orta veya şiddetli ağrıların tedavisinde sıkça tercih edilmektedir.

Arveles Adet Kanamasını Keser Mi?

Bu İlacın Ağrı kesici özelliği bulunmaktadır. Genelde Şiddetli Adet ağrılarında kullanılmaktadır. Adet Kanamasına herhangi bir etkisi olmamaktadır. Bu İlacın Doktor kontrolü altında kullanılması tavsiye edilmektedir.

Arveles Eczane Fiyatı 2024

Arveles Fiyat 2024 73.84 TL den satılmaktadır. 2024 yılı Arveles ampül fiyatı 92.01 ₺‘dir. Arveles’i satın aldığınızda mutlaka doktorunuzun onayı ve reçetesi ile satın almanız gerektiğini yinelemek isteriz.

Arveles Ağrı Kesici Kullanıcı Yorumları ?

 • Regl (Adet) dönemlerininde en çok kullandığım ve faydasını gördüğüm ilaç
 • Ethem Ulagay ilaç firmasının piyasaya satışa çıkardığı bir ağrı kesicidir.
 • Şiddetli baş ağrılarında kullandığım etkili ilaç
 • Diz ağrısı içinde kullanıldığı görülmüştür.
 • ne apranax fort ne majezik ne vermidon hiç birinin  ağrılara fayda etmediği ve Arveles in  kısa sürede geçiren can kurtarıcı ağrı kesicim.

Arveles Baş Ağrısına İyi Gelir Mi?

Etken maddesi deksketoprofen (NSAİİ grubu bir ağrı kesicidir)  bir ağrı kesici olduğu için genellikle kullanım alanları genelde; Diş Ağrısı, Baş Ağrısına, Adet Ağrılarında kullanilmaktadir.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu