Fiyatı Nedir?

Bekunis Fiyat 2024 – Reçetesiz Satılır mı, Fiyatı Nedir?

Bekunis Fiyat 2024, ülkemizde sıkça kullanılan ve kabızlık sorununu hafifletmeye yardımcı olan bu ilaçta gelen zamanlardan nasibini aldı. 2024 yılında Bekunis draje fiyatları, detaylı araştırmalar yapılarak sizlere aktarılmıştır. Bu yazımızda zamlarla birlikte Bekunis ne kadar oldu? İşte 2024 yılında güncellenen Bekunis fiyatlarına dair herşey,

Bekunis, özellikle kabızlık tedavisinde kullanılan bitkisel bir ilaçtır. İşte Bekunis kısa bilgiler..

ÖzellikAçıklama
Aktif BileşenSenna yapraklarından elde edilen sennosidler
Kullanım AmacıKabızlık tedavisi
Kullanım ŞekliTablet veya çay formunda alınabilir
DozajGenellikle günde bir kez, tercihen yatmadan önce
Yan EtkilerKarın ağrısı, ishal, elektrolit dengesizlikleri gibi yan etkiler görülebilir
Etki SüresiAlındıktan sonra 8-12 saat içinde etki göstermeye başlar
Dikkat Edilmesi GerekenlerElektrolit dengesizliği(1) riski nedeniyle uzun süreli kullanımdan kaçınılmalıdır.
Bekunis
Bekunis Fiyat hakkinda
Bekunis Fiyat hakkinda

Bekunis Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Bekunis, özellikle kabızlık problemleri için kullanılan bir bitkisel ilaçtır. Ana etken maddesi, bağırsak hareketlerini düzenleyerek dışkılamanın kolaylaşmasına yardımcı olan senna yaprağıdır. Bekunis, bağırsak hareketlerini doğal yollarla destekleyerek kabızlık şikayetlerinin giderilmesine yardımcı olur.

Bekunis Reçetesiz Alınır mı?

Evet, Bekunis ilacını reçetesiz olarak satın alabilirsiniz. Bu ilaç, kabızlık gibi sindirim problemleri için kullanılan doğal bir çözümdür; içeriğindeki ana etken madde sena yaprağı sayesinde etkili bir müshil etkisi sunar

  Bekunis Fiyat 2024

  BEKUNİS Kaplı Tablet 5 mg/3 mg 30 tabletlik ambalaj, Abdi İbrahim İlaç Sanayi tarafından üretilen, içerisinde 30 adet tablet bulunan ve sennosid etkin maddesini içeren bir ilaçtır. Beyaz reçete ile satılan bu Eczane Satış Fiyatı : 92.01 TL ve barkod kodu 8699514120117‘dir.

  • BEKUNIS 3 MG/5 MG KAPLI TABLET Fiyat : 92,01 ₺

  Bekunis Reçetesiz Fiyatı

  Eczaneden Bekunis ilacını almayı düşünüyorsanız, doktor tavsiyesiyle hareket etmenizi önemle tavsiye ederiz. Reçetesiz satın almak isterseniz eger, bu ilaç için 92,01 ₺ ödemeniz gerekecek.

  Bekunis SGK Karşılıyor Mu?

  Bekunis, genellikle reçetesiz satılan bir bitkisel ilaç olduğu için Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından karşılanmaz. Ancak, sağlık sigortanızın kapsamı hakkında daha detaylı bilgi almak için sigorta şirketinizle iletişime geçebilirsiniz.

  Bekunis Günde Kaç Defa Kullanılır?

  Bekunis kullanımı genellikle yetişkinler için günde bir defa, tercihen yatmadan önce önerilir. Ancak, her bireyin durumuna göre dozaj ayarlanabilir. Bu nedenle kullanmadan önce bir sağlık profesyoneline danışmanız ve ürün etiketindeki talimatları dikkatle okumanız önemlidir.

   Samet YALÇIN

   GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

   İlgili Makaleler

   Bir yanıt yazın

   E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Başa dön tuşu