Faydalı Bilgiler

Bankaya Borcum Var Hangi Banka Kredi Verir? (Borç Kapatma Kredisi)

Borç kapama kredisi veren bankalar QNB Finansbank , Yapı Kredi Bankası, İş Bankası , ING Bank Borç ,Denizbank, Akbank Taksitli Borç Transferi, Garanti BBVA

Bankaya Borcum Var Hangi Banka Kredi Verir?; Adı altında geçen bütün diğer bankalardaki parça parça olan kredi ve ya kredi kartı borcunun hepsini bir bankaya toplayabilirsiniz. Tabii bunların hepsini tek bir bankada toplamak için diğer. Bankalarda bulunan borçluluk ve kredi notunuza bakılacaktır.

Öncelikle diğer bankalardaki borçlarınızı kapatmak için düzenli ödemelerinden kaynaklı farklı bir bankadan Borç Kapatma Kredisi alıp parça parça olan tüm borçlarınızı ödeyebilirsiniz. İçeriğimizde yer alan borç kapama kredisi veren bankalar QNB Finansbank , Yapı Kredi Bankası, İş Bankası , ING Bank Borç ,Denizbank, Akbank Taksitli Borç Transferi, Garanti BBVA;  gibi bir çok bankadan borç kapama kredisi alınmaktadır.

Borç Kapatma Kredisi Nedir?

Bankaların sunmuş olduğu; Borç Kapatma Kredisi veya diğer adıyla Transfer Kredisi; değişik bankalara olan kredi ve ya kredi kartı borçlarının. Tek bir bankada toplandığı ve taksit sayılarınızı çoğaltarak. Ödemelerinizi azaltmanızı sağlayacak olan kredi türüne borç kapama kredisi denilmektedir.

Bankaya Borcum Var Hangi Banka Kredi Verir? (Borç Kapatma Kredisi)

 1. Denizbank
 2. Garanti BBVA
 3. QNB Finansbank
 4. Yapı Kredi
 5. Akbank
 6. ING Bank

Denizbank Transfer Kredi (Borç Kapatma Kredisi)

Emeklilere Özel Transfer Kredisi, Emeklinin başka bankalara kredi borcu olan hazırlanmış kredi türüdür. Emeklilerin maaşlarını Denizbank’a taşımaları ve başka bankalara olan ihtiyaç ,taşit kredilerini transfer ederek tek noktadan ödemelerinin yapılması sağlamaktadır.

Transfer kredileri 36 aya varan avantajlı faiz oranları ile maaşını bundan sonra Denizbank’tan almaya başlayacak emekliler için kefilsiz olarak kullandırılmaktadır.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

 1. Bireysel kredi başvuru formu,
 2. Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi,
 3. Gelir belgesi,
 4. Son aya ait resmi fatura veya yerleşim yeri belgesi,

Yukarıdaki belgeler ile en yakın Denizbank şubesine gitmeniz  yeterlidir.

Faiz Oranları:

denizbank Borç Kapatma Kredisi
denizbank Borç Kapatma Kredisi

Daha ayrıntılı bilgi için Denizbank(1) Telefon Bankacılığı 0850 222 0 800 arayip daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Garanti BBVA Borç Kapatma Kredisi

Garanti BBVA farkı ile parça parça olan tüm kredi veya kredi kartı borçlarınızı tek bir çatı altında birleştirip, kredinizin vadesini uzatarak ödemelerinizi zorlanmadan ödeyebileceğiniz gibi aylık ödemelerinizi azaltabilirsiniz.

Özellikleri

 1. 3-36 ay arasında taksit yapılmaktadır.
 2. Belirtilen kredinin Faiz oranları, vade süresine ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir.
 3. Dosya masrafı Bulunmamaktadır.
 4. Garanti BBVA Mobil’den kullanılabilecek üst limit bireysel müşteriler için 25.000 TL, esnaflar için 60.000 TL’dir.

Borç Transfer Kredisi hakkında; daha detaylı bilgi almak için 444 0 335 arayabilirsiniz. Yada en yakın şubeye giderek gerekli bilgi ve şartlara ulaşabilirsiniz.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi

Bankalara olan parça, parça kredi ve ya kredi kartı borçlarınızı tek çatı altında toplanmasını sağlamaktadır. Borç Kapama kredisi faiz oranı %1,39 dan başlamaktadır. QNB Finansbank, esnek ve daha uygun ödemeli kredi borcunun transferinin beraberinde ekstra avantaj olarak farklı bankalara gerçekleştireceğiniz ödemelerde bedava EFT sağlamaktadır.

Borç Kapatma Kredisi Faiz Oranı

qnbfinansbank faiz
qnbfinansbank faiz

Faiz oranını kişinin ödeme düzenliligi yani kredi notu puanına göre farklılık göstermektedir. Örnek maliyet tablosu yukarıdaki gibidir.

Nasıl Başvurabilirim? Şartları

 1. İlk olarak Ön Başvuru için; TC kimlik numaranızı 5030’a SMS olarak göndererek veya size en yakın. QNB Finansbank Şubesine gidilmelidir.
 2. Daha sonra başvuru sonucunu beklemeniz gerekmektedir. Sonucuz olumlu ise kesin; QNB Finansbank Borç Transfer Kredisine başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvuru İçin Hangi Belgeler Gerekli

 1. İlk olarak T.C. Kimlik belgeniz (Nüfus cüzdanı)
 2. Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilginizin güncel olmaması durumunda; Son 3 ay içerisinde düzenlenmiş olan sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su yada cep telefonu faturalarınızdan herhangi bir tanesi.
 3. Gelir Belgesi.

Yapı Kredi Borç Kapatma Kredisi

Yapı Kredi bankasının Borç Transfer Kredisi ile sunmuş olduğu avantajlı transfer kredileri iki değişik seçenekle sunulmakta. Bunlar Borç Transfer Kredisi, Kapama Koşullu Kredi dir.

 • Borç Transfer Kredisi; Başka bankalarda bulunan veya parça parça olan kredilerinizi uygun faiz oranı ile Yapı Kredi ye taşıyarak aylık taksit ödemelerinizi azaltabilirsiniz.
 • Kapama Koşullu Kredi; Yapı Kredi bankasından kullanılan krediyi kapama koşulu ile yeni avantajlı faiz oranı ile tek bir kredi altında toplaya bilirsiniz.

Daha fazla bilgiye ulaşmak için 444 0 444 arayarak Müşteri İletişim Merkezi ile görüşebilirsiniz.

Akbank Taksitli Kredi Kartı Borç Transferi

Diğer bankalarda bulunan kredi kartı borçlarını uygun faiz oranları ve masrafsız bir şekilde kullanma imkânı sağlamaktadır. Kullanmak istenilen taksitli borç transferini 12 aya kadar taksit imkânı sağlamaktadır. Yalnızca bu kredi diğer bankalarda olan kredi kartı borçlarını kapatmak için kullanılan bir kredidir.

Taksitli Kredi Kartı Borç Transferi İçin Başvuru

 1. İlk olarak Akbank mobil uygulamasına giriş yapılarak başvuru yapılabilir.
 2. Yada size en yakın olan herhangi bir Akbank şubesine giderek gerekli bilgileri edinebilir yada başvuru yapabilirsiniz.
akbank taksitli kredi karti odeme
akbank taksitli kredi karti odeme

ING Bank Borç Kapatma Kredisi

Diğer Banklara ait olan borçlarınızı  İNG Bank’a taşıyanlara %1,54’ten başlayan faiz oranı ve 36 ay vadede taksit imkânı sunmaktadır. Borç kapama kredisi ile değişik bankalara olan kredi borçlarınızın aylık ödemelerini düzenleyebilir ve tamamını ING bank a taşinabilir.

ING Bank Borc Kapama faiz
ING Bank Borc Kapama faiz

Ayrıca %1.54 faiz oranında faydalanmak için  kredi notunun 1850 ve üzeri olması gerekmektedir. Belirtilen bu faiz oranı 3 bin ile 80 bin TL arası tutarlar için taksit oranı 3 ile 36 ay taksite geçerlidir.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu