Contractubex Krem Nedir? Ne İşe Yarar – Kullananlar?

Contractubex Krem Nedir? Ne İşe Yarar – Kullananlar?Contractubex Krem Nedir? Ne İşe Yarar – Kullananlar?

Bir Çok farkli Cilt hastaliklarin iyileştirilmesinde veya cilt sorunlarinin giderilmesinde yardımcı olmak amacıyla Contractubex Krem kullanılır.Cilt Problemleri ile ilgili problemi olan kişilere genelde Hekimler Tarafından  Contractubex Krem kullanılması önerilen bir kremdir. Peki Contractubex Krem Nedir?,Contractubex Ne İşe Yarar,Contractubex Kullananlar Ne dedi?,Contractubex 2020 fiyati ,bu yazımızda bu tarz sorularin cevaplarini size aktarmaya çalışacağız.

Contractubex Nedir?

Contractubex krem halinde kullanılabilen,Cildinizde sivilce, vücutta oluşan çatlaklar, cildinizde veya vücudunuzda bulunan  yanık veya ameliyat izi gibi izlerin çabuk iyileşmesini sağlamak için oldukça faydalı oldugu düşünülen bir kremdir ve doktorlar tarafından önerilen bir kremdir.Contractubex in En büyük etkisi hücrelerin yenilenmesini sağlamasi ve hızlı bir iyileşme süreci sağlamasıdır. Contractubex krem en iyi iz geçiren krem oldugu kullananlar tarafından belirtilmiştir.Contractubex krem sivilce, vücutta oluşan çatlaklar, yanık veya ameliyat izi gibi izlerin daha çabuk iyileşmesini sağlamak için oldukça basarili bir kremdir.

Contractubex Nedir?

Contractubex Ne İşe Yarar?

Contractubex Krem Ne İşe Yarar sorusuna gelince kendi alanında kullanıcılar ve hekimler tarafindan çok tercih edilen etkili bir krem jeldir.Vücudumuzda bulunan yaraların ve ölü dokunun yenilenmesi iyileşmesini kısa bir sürede iyileşmesini sağlanıyor.

 • Contractubex jel, vücudumuzda var olan bu kusurları kolayca ortadan kaldırılabilir
 • Genelde ameliyat sonrasında oluşan vücudunuzda oluşan kalıcı izleri ya da vücudunuzdaki ağır yaralanmanın etkisi olan  izleri gidermeye yarayan etkili bir kremdir.
 • Hamilelerin korkulu rüyası olan çatlakları da etkili olan Contractubex krem genelde tercih edilmektedir.
 • Cildinizde oluşan derinleşmiş akne izlerini yok etmeye yardımcı olan bir kremdir.
 • Cildinizde Ameliyat ile alınan ben lekelerinin izlerinin kaybolmasi saglar.

Contractubex Etken Maddeleri

Contractubex kremin etken maddeleri extractum cepae, heparin sodyum ve allantoin adlı maddelerdir.

Contractubex Nasıl Kullanılır?

Contractubex Krem Nasıl Kullanıldığına gelince ilk olarak Hekiminizin direktiflerine tamamen uyunuz.Bu Tarz Kremlerin genelde işe yaramadi diye belirttiği durumlar bir çok kişinin yanlış kullanımından kaynaklı bir durum oldugu belirtilmiştir.

Yara, Yanık, Kesik, Çatlak, Çizik, Ameliyat İzlerinde Contractubex Krem Kullanımı

 • İlk olarak sorunlu bölge temizlenir ve kurulanır.
 • Vücudumuzda bulunan Sorunlu bölge ve çevresine parmak masajıyla bu krem sürülür.
 • Günde 2 defa kullanılmalıdır, çok derin izler için ise doktorunuzun kontrolünde günde 4 kere belirli zaman aralıklarıyla kullanılmalıdır.
 • Açık yaralarda kesinlikle kullanmayın, yara iyileşince kullanmaya başlayın.

Contractubex Krem Sivilceler için Kullanımı

Hekiminizin Direktiflerine Tamamen Uyunuz

Contractubex gün içerisinde 4 defa sorunlu olan bölgeye uygulanması ve aynı şekilde bir miktar kremin sorunlu bölgeye yedirilmeden tabaka kalacak şekilde bırakılması gerekmektedir.özellikle geceleri yatmadan önce cildi temizleyerek bir kere uygulamanız yeterli olacaktır. Fazla kullanmak yan etkileri açısından sakıncalı olabilmektedir. Gerekirse bir uzman hekime görünerek; önerisine göre kullanmanız sağlıklı olacaktır.

Contractubex Yan Etkileri Nelerdir?

 • Hafif kaşıntı
 • Hafif sürülen bölgede ateş hissi
 • Yüzde,dilde,boğazda şişme Ciltte yanma ve ciltte gerginlik hissi
 • Kızarıklık oluşması

Contractubex Krem Fiyatı 2020

Contractubex krem Tüm Eczanelerden rahatlıkla satin alabilirsiniz Contractubex kremi kullanmaya karar verdiğinizde mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Eczanelerde Contractubex 2020 yılı  Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 65.99 tl oldugu belirtilmiştir.

Contractubex Muadili Kremler

Contractubex Krem Muadili ( Eşdegeri) olarak bir çok ilaç bulunmaktadir.O kremler arasinda doktorlarin en çok tavsiyede ettigi krem  Contractubex dir. Contractubex kullanıcı yorumlarina bakıldıgı zamanda muadilleri arasinda en başarılı kremler arasinda bulunuyor Contractubex Muadili nelerdir ,Barıcus jel 100 gr, Hepa Tubex 120 gr jel 1 TUP,Noskar jel

Contractubex Kullananlar & Kullanıcı Yorumlari

Contractubex Krem Kullananlar Kullanıcı Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Contractubex Kullananlar

Contractubex Kullananlarin yorumlarini araştırdık ve genelde uzun süreli kullanımda başarı gösterdiğini Contractubex krem kullananlar belirtmiştir.Ayarıca Contractubex çocuklardaki yanık kullanımı için çok etkili oldugu kullanıcılar tarafından belirtilmiştir.

Contractubex Kullanıcı Yorumları

Doktorun tavsiyesi üzerine ben sürekli olarak kullandim benim ayağımda yanık vardı neredeyse tamamen yanık yok olacak şekilde geçirdi

Vücuttaki çatlaklar için kullanan var mı ? İşe yarıyor mu ?

Kısa sürede Kullanımına karar verilmemesi ve uzun süreli kullanımlarda daha fazla etkisi göreceksiniz.

sivilce izlerini geçirmek için de kullanılan ve inanılmaz derecede başarılı dalin bebe şampuanı gibi güzel koktuğunu düşündüğüm jel.

Contractubex Kullananlar Sivilce

Contractubex krem yorumlarina baktıgımız zaman uzun süreleri kullanımlarda Contractubex sivilce lekelerine etkili olduğu belirtilmiştir.

Contractubex Krem Günde Ne Kadar Kullanılmalıdır?

Contractubex krem günde iki kez kullanılabilir. Daha detayli kullanım için doktorunuza danışmanızı öneririz.

Contractubex Çatlaklara İyi Gelirmi?

Evet, Contractubex krem çatlak tedavisinde kullananlarin kullanıcı yorumlarini araştirdigimiz zaman kullanıcılar etkili olduğunu belirtmişlerdir.Contractubex kremi Çatlak tedavisinde kullanabilirsiniz. Kullanmadan Önce doktorunuza danışınız gerekmektedir.Doktor bilgisi  olmadan kullanılmamalıdır.

Contractubex Fiyat Ssk Karşılıyormu?

Hayır, Contractubex kremi ücretini ödeyerek tüm eczanelerden satın alabilirsiniz.

Contractubex Jilet Izi Gecirir mi?

Uzun süreli kullanımda Contractubex Jilet İzi geçirme de etkisi  kullananlar tarafından belirtilmiştir olduğu belirtilmiştir.Kullanmadan Önce Doktorunuza Danışmanızı Öneririz.

Yanık İzini Hangi Krem Geçirir?

Contractubex krem halinde kullanılabilen,Cildinizde sivilce, vücutta oluşan çatlaklar, cildinizde veya vücudunuzda bulunan  yanık veya ameliyat izi gibi izlerin çabuk iyileşmesini sağlamak için oldukça faydalı oldugu düşünülen bir kremdir

 

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir