Para Kazanma

Dosya Upload Ederek Para Kazanma (Turbobit, Hitfile)

Turbobit Para Kazanma, Turbobit Dosya Yükleyerek Para Kazanma

Dosya Upload Ederek Para Kazanma yöntemleri ile günde 20$ ve daha üstünü kazanan kişiler mevcuttur. Yaklaşık olarak 4.5 milyar insanın İnternet kullandığı 2021 yılında. İnternetten para kazanma yöntemlerinden olan Turbobit veya Hitfile gibi sitelere Dosya Upload ederek para kazanma en çok tercih edilen ek kazanç sistemlerinden bir tanesidir.

Turbobit.net ve Hitfile.net gibi Dosya paylaşım sitelerinden elde edilen gelir ile bir çok ihtiyacınızı karşılayacak şekilde para kazanılmaktadır.

Dosya Upload Ederek İnternetten Para Kazanma Yöntemi 2021

Dosya Upload ile nasıl para kazanılır; ilk olarak bu iş ile ilgili kısa bir bilgi vermek gerekirse. Dosya paylaşım siteleri dosya yüklemeyi ve bu dosyaları popüler olması gibi alternatifler sunmaktadır. İnternetten Dosya Upload ederek  Para kazanma işlemi ise her bir site için değişiklik göstermektedir. Rus yapımı olan Turbobit para kazanma konusunda en çok tercih edilen sitelerden bir tanesidir.

Dosya Upload ederek para kazanma işleminde en iyi ücreti Turbobit vermektedir. Dosyalarınızı Turbobit Upload ettikten sonra her indirme başına para kazanılmaktadır. İlk olarak Turbobit para kazanma yöntemini biraz tanıyalım.

Turbobit Dosya Yükleyerek Para Kazanma

Turbobit Upload ve İndirme sitesi kişilerin dosyalarını saklayabildiği online depolama sitesidir. Sınırsız olarak dosya depolama alanına sahip olmak için ve hızlı dosya indirmek için Premium üyelik tarifeleri bulunmaktadır. Ücretli üyelik satın alındığı zaman Turbobit yüklenmiş dosyaları hızlı bir şekilde indirilmektedir. Ücretsiz olarak indirme işlemi biraz yavaştır.

turbobit Premium uyelik tarifeleri
turbobitPremium üyelik tarifeleri

Turbobit Upload ve İndirme sitesi 2009 yılından günümüze kadar hizmet veren köklü bir Upload şirketidir. Turbobit sitesinde yükleyeceğiniz dosyalarınızın boyutu ve miktarı için sınır yoktur.

Anlatılan bu yöntemle turbobitten para kazanmak için dosyaları turbobite yükleyerek bu dosyaların sosyal paylaşım sitelerinde, forum sitelerinde dağıtarak indirme işlemi yapılmasını sağlanmasıdır. İndirme başına para kazanılmaktadır. Turbobit ‘in bu para kazanma konusunda sunmuş olduğu farklı tarifeler yer almaktadır. İşte Bu tarifler;

Turbobite yüklenen dosyanın boyutuna göre indirme sayısına göre ücret ödemektedir. Upload edilen dosyanın boyutu ne kadar büyükse ödenen ücrette o kadar fazla olmaktadir. Bu tarifede turbobit’in 1000 indirme ‘ye ödediği ücret alttaki gibidir.

Turbobit Para Kazanma

Ortaklık / ödeme sistemini costaction sitesine bağlıdır.

turbobitten para kazanmak
turbobitten para kazanma

Karışık Tarife : Belirtilen bu tarifede hem indirme başına para kazanılmaktadır. Hemde satın almalardan yüzdelik pay sahibi olunmaktadır.

karisik turbobit para kazanma
karışık Turbobit para kazanma

Dosya Upload Ederek Para Kazanmak İçin Tıkla

Yukarıda URL’den kayıt olduktan sonra e-mail adresinize gönderilen doğrulama linkine tıklayın. Üyelik aktif edildikten sonra; kullanımı kolay ve Türkçe dil desteği olan yönetim paneli açılacaktır.

  1. Solda turbobit.net kısmı altındaki “etkinleştir” linkine tıklayın. Linke tıkladıktan sonra e-posta adresinize turbobit.net şifresi gönderilecektir.
turbobit ortaklik para kazanma
Turbobit ortaklık para kazanma
  1. Daha sonra turbobit.net sitesinden giriş yapıp; Yüklemek istenilen dosyayı bilgisayardan seçerek yükleme yapılmaktadır.
  2. Dosyaları Turbobit sitesine Upload ettikten sonra gelen URL u Forum siteleri veya Sosyal Medyada paylaşarak insanların indirmesini sağlamak.

En az kazanılan parayı çekim tutarı $10 olan Turbobit, kolay kullanıcı arayüzü, panelinin kullanım basitliği ve Türkçe dil desteği sayesinde en çok tercih edilen Upload yaparak para kazanma sitelerinin en iyisidir.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu