Faydalı Bilgiler

Programsız Facebook Video İndirme Nasıl Yapılır?

Programsız Facebook Video İndirme Nasıl Yapılır?, Facebook Video İndirici Facebook’ta sonsuza kadar saklamak istediğiniz harika bir video klip mi gördünüz Facebook Video İndirme ile İster normal yüklemeler, ister Facebook Live kayıtları olsun, Facebook videolarını kaydetmek veya indirmek kolaydır. Sadece iş için doğru uygulamalara ihtiyacınız vardır.

Facebooktan Video İndirme Nasıl Yapılır

Aşağıda paylaşacağımız Araçlardan bazıları web uygulamaları, bazıları ise masaüstü uygulamalarıdır. Özel Facebook videolarını indirmenize izin veren bir araç ve uygulama vardır. Facebook’ta sonsuza kadar saklamak istediğiniz harika bir video klip mi gördünüz. Facebooktan Video İndirme yârimizi okuyarak. Facebook videonuzu çevrimdışı olsanız bile istediğiniz herhangi bir cihazda izleyebileceksiniz.

Programsız Facebook Video İndirme Nasıl Yapılır?

Programsız Facebook Video İndirme Aşağıdaki vereceğimiz web sitesine giderek herhangi bir uygulamada yada program indirmeden istediğiniz kadar facebook video indirme yapabilirsiniz. Bu Uygulama ile isteseniz telefonunuza  İphone ve Android  olmak üzere istediğiniz facebook videosunu indire bilirsiniz.

Downvids Video İndirme

Downvids  İphone ve Android  olmak üzere istediğiniz facebook videosunu indirebilirsiniz.

Downvids Video İndirme 
Downvids Video İndirme

DownVideo ile, en sevdiğiniz facebook videolarını bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza (iOS ve Android) yazılım veya uzantı olmadan çevrimiçi kaydetmenize yardımcı olan bir web sitesidir, ayrıca kullanımı ücretsizdir ve video indirmede sınır yoktur.

DownVideo Kullanımı facebook videonuzu linkini buraya yapıştırın  kutusunda videonun URL’sini yapıştırın video biçimi ve seçin indirin. Ardından size iki seçenek sunulacaktır  Videoyu Yüksek Kalitede İndirin veya Videoyu Normal Kalitede İndirin diye siz hangisini seçerek indirmek istiyorsanız indirebilirsiniz.

FBDown Video İndirme

Downvids gibi FBDown, kullanımı kolay bir Facebook video indirici dir. Video İndirmeye Başlamak için bir link yapıştırmanız yeterlidir. Bununla birlikte, uygulama aynı zamanda içerik indirmek içinde kullanılmaktadır.

FBDown Video İndirme
FBDown Video İndirme

İlk olarak, bağlantı yöntemi. İndirmek için, istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın, web uygulamasındaki kutuya yapıştırın ve İndir düğmesine basın. Uygulama, isteğinizi kayıt etmek için birkaç saniye bekleyecektir. Sonraki ekranda, bilgisayarınıza kaydetmek için Videoyu Normal Kalitede İndir seçeneğine tıklayın .Bu kadar

İkinci olarak, FBDown Chrome uzantısını da deneyebilirsiniz . Şu anda bakmakta olduğunuz web sayfasındaki herhangi bir videoyu algılar ve ardından tarayıcının sağ üst köşesindeki simge aracılığıyla indirmenin bir yolunu sunar. Hepsinden iyisi, Facebook dışındaki sitelerdeki videolarla da indirmeye yarar.

FBDown Chrome uzantısını Buradan İndirebilirsiniz.

Webden İndirmek Video İndirmek İçin Tıklayin

Video neden indirmek yerine oynatılıyor?

Bu, özellikle Chrome dışındaki tarayıcılarda olması normaldir. Bu sorunu çözmek için, Videoyu İndir bağlantısına sol tıklamak yerine Sağ Tık -> Farklı Kaydet … ve videoyu kaydetmek istediğiniz konumu seçin.

Canlı Facebook videolarını indirebilir miyim?

Evet, Facebook Live videolarını ancak akış bittikten sonra indirebilirsiniz.

FBDown Özel Facebook Videoları İndirme

FBDown ayrıca özel Facebook videolarını indirmemizde sağlar

Maalesef, özel videoları indirmek herkese açık videoları kayıt etmek  kadar kolay değildir. FBDown kullanarak İndirme İşlemine adım adım bir göz atalım:

FBDown Özel Facebook Videoları İndirme
FBDown Özel Facebook Videoları İndirme
  1. İndirmek istediğiniz özel Facebook videosunu kopyalayın
  2. Videoya sağ tıklayın ve Video URL’sini kopyala seçeneğini seçin .
  3. FBDown un özel video indirici web uygulamasına gidin.
  4. Kopyalanan URL’yi yapıştırın ve tıklayın İleri  deyin
  5. Araç bir bağlantı oluşturacaktır.
  6. Sayfa Kaynağını Kopya düğmesi ve yeni bir sekmede açın.
  7. Tüm metni seçin ve kopyalayın.
  8. Web uygulamasındaki Sayfa Kaynağı kutusuna yapıştırın .
  9. İndir seçeneğine tıklayın .

Video neden indirmek yerine oynatılıyor?

Bu, özellikle Chrome dışındaki tarayıcılarda olması normaldir. Bu sorunu çözmek için, Videoyu İndir bağlantısına sol tıklamak yerine Sağ Tık -> Farklı Kaydet … ve videoyu kaydetmek istediğiniz konumu seçin.

FBDown Özel Facebook Videoları Tıklayin

Stea

29 Yaşindayım Kayseri'de ikamet ediyorum okumayi ve makale yazmayı seviyorum. Yani yaptıgım işi severek yapıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu