Faydalı Bilgiler

2023 Fatih Okul Wifi Şifresi – Akıllı Tahta Şifresi Nedir?

Fatih Güncel Wifi Şifresi 2023

Okul İnternet Şifresi – Wifi – Fatih Şifre. Fatih ağı (fırsatları artırma ve teknolojiyi iyileştirme hareketi projesi) dir. Proje Milli Eğitim Bakanlığın ile Denizcilik ve Haberleşme tarafından ortak yürütülerek. Okullarda diz üstü bilgisayar. Tablet, akıllı tahtalar ve öğretmenlerin ve öğrencilerin ücretsiz kullanabileceği ağ “Fatih ağı” olarak isimlendirilmiştir. Diğer Gsb Wifi Giriş adlı yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Fatih Okul Wifi Şifresi 2023; son dönemlerde teknolojinin gelişmesi ile birlikte bütün okullarda akıllı tahta uygulamasına geçiş yapılmak istenmiştir. Fatih projesi adı altında sınıflara son teknolojik akıllı tahtalar takılmıştır. Bu tahtalara bazı kısıtlamalar ve engeller getirilmiştir. Bununla beraber Fatih wifi şifrelerine de birçok öğrencinin ihtiyaç duymasına sebep olmuştur. Bizde bu sorulara bir cevap vermek istedik ve güncel “F@TİH” wifi şifrelerini paylaşmak istedik.

Okul İnternet Şifresi Wifi

Fatih Projesi İnternet Şifresi Wifi kullanabileceğiniz Şifreleri aşağıda paylaşılmıştır.

!1qaz2WSX3edc4RFV%56F@M2015i#Eb23TC
f1@2t34ih5Fatih.1234
verdijm@n145334i3s0t00
T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C{1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}
Okul İnternet Şifresi

Fatih Wifi Ağına Nasıl Bağlanılır?

Ücretsiz olarak. Fatih Wifi (1) ağına bağlanmak için aşağıdaki adımları uygulamanız durumunda sizlerde Fatih ağına bağlanabilirsiniz.
Bu adımları dikkatli bir şekilde yapmalısınız aksi takdirde Fatih wifi ağına bağlanmanız mümkün olmayacaktır.

Fatih Projesi Internet Sifresi
Fatih Projesi Internet Şifresi

İlk adımda http://sertifika.meb.gov.tr/ adresine giderek buradaki güncel olan sertifikayı telefonunuza indirin.

İkici adımda sırasıyla Ayarlar> wifi yi açınız> F@tih wifi ağına bağlan

Üçüncü adımda sizden kullanıcı adı: F@tih ve şifre:!1qaz2WSX3edc4RFV%56 isteyecektir verdiğim şifreleri deneyerek giriş yapınız. Şifrelerde küçük büyük harflere dikkat etmelisiniz aksi takdirde bağlanmanız mümkün olmaz.

Ağa bağlandığınızda koyulan engeller ve kısıtlamalar sebebiyle sosyal medya uygulamaları ve çeşitli sitelerde gezinti yapmanız engellenecektir. Bunu aşmanın yolu ise vpn uygulamaları kullanmanızdan geçiyor. F@tih wifi ağı her dönem değişmekte. Bu sebep ile değiştiği dönemler de size güncel şifreleri paylaşacağız.

Fatih İp Adresi Alınıyor Hatası Nedir? Çözümü

Fatih ağına bağlanırken şifreyi doğru girdiğiniz halde size sürekli olarak ip adresi alınıyor. Diye bekletiyorsa bağlanmak isteyen cihazdan aktif olarak kullanılan vpn uygulamasından kaynaklanıyordur. Çözümü ise ayarlar>uygulamalar>cihazınızda ki vpn uygulamasını bulun> çalışmayı durdura basın. F@tih ağına tekrar bağlanmayı deneyin hata düzelecektir.

Fatih Ağı internet Bağlantısı Yok Hatası Nedir Nasıl Çözülür ?

F@tih wifi ağı çeşitli engellemeler ve kısıtlamalar sebebiyle sosyal medya uygulamaları. Video uygulamadı, çeşitli sitelere girişler engellenmiştir. Bu engeli aşmak için kullanılan vpn uygulamaları bu engelleri kaldırarak. Sizin yasaklanmış olan bu sosyal medya video ve sitelere girişinize olanak sağlar ancak bazı durumlarda. Vpn uygulamasından kaynaklı olarak ağ bağlantısı yok veya internet bağlantısı yok hatası alabilirsiniz.

Çözüm olarak yapmanın gereken şeylerin başında vpn uygulamanızı kapatıp ağa tekrar bağlanmayı deneyiniz aynı hata ile karşılaşırsanız ikinci yöntem olarak DNS ayarlarını değiştirebilirsiniz bu sorununuza çözüm getirecektir.

DNS Ayarlarını Değiştirmek Değiştirmek İstiyorum?  Dns Nasıl Değiştirilir

Detaylı Dns Ayarları İçin Buraya Bakabilirsiniz. https://www.gncbilgi.com/dns-degistirme-guncel-saglam-dns-adresi/

Ayarlar>wifi > bağlı olduğunuz ağa uzunca basılı tutun > gelişmiş seçenekleri seçin > ip ayarlarından statik seçeneğini seçin > size vermiş olduğum DNS leri girin

.195.175.37.137
.195.175.37.138
.195.175.39.39
.195.175.39.40

Fatih En Güncel Şifresi 2023

  • Fatihin Ağının En Güncel 2022 yılı Şifresi Aşağıda belirtilmiştir.
  • Fatih Güncel Şifre  2022: F@M2015i#Eb23TC.
  • Fatih Güncel Şifre  2022 : ! 1qaz2WSX3edc4RFV%56
5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu