Genel

Bu Hamile Ürünleri İle En Çok Şık Siz Olacaksınız

Hamileliğin ilk aylarından itibaren anne adaylarında tatlı bir telaş başlamaktadır. Tatlı telaşlara ek olarak, çeşitli sorunlar da baş göstermektedir. Çünkü anne adaylarının vücutlarında ani kilo alımları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda ise vücudun rahat etmesi için Hamile giyim tercih edilmelidir. Bilhassa gecelik modellerine daha fazla ağırlık verilmelidir. Bunun nedeni ise geceleri kadınların daha fazla rahat hissetme ihtiyaçlarıdır. Dolayısı ile vücudu sıkmayacak ve her daim rahat ettirecek ürünler kullanılmalıdır.

Sadece doğum öncesi yani hamilelik döneminde değil, aynı zamanda da doğumdan sonraki günlerde de anneler için rahatlık ve konfor ön planda tutulmalıdır. Ayrıca şık ve daha gösterişli ürünler tercih ederek her daim kendinizi bakımlı ve güzel hissedebilirsiniz. Eskiden iki seçenek arasında seçim yapmak zorunda olan lohusa ve hamiller şimdi seçenekler arasında tercih yapmak zorunda değiller. Çünkü eskiden sadece tek tip şeklerde hazırlanan hamile ve lohusa ürünleri şimdilerde hem şık hem de rahat olarak tasarlanmaktadır. Dolayısı ile rahatlığınızı ve konforunuzu sağlarken aynı zamanda şıklığınızdan da ödün vermenize gerek kalmayacaktır. 2021 hamile ve lohusa kreasyonun da şıklığın ön plana çıktığını çok rahat bir şekilde görebilirsiniz.

hamile giyim
hamile giyim

Hamile Ve Lohusa İç Çamaşırı Nasıl Olmalı?

Hamileliğin dördüncü ayından itibaren bebek büyümeye başlar ve anne adayının karnında büyüme meydana gelir. Bu da normal iç çamaşırı giymesi için bir engeldir. Çünkü hamilelikte normal günlük kıyafetler giymek bebeğin anne karnında sıkışmasına neden olur. Ayrıca gündelik yaşamda giyilen pijama ve diğer kıyafetler anne adayının zor hareket etmesine yol açacaktır. Dolayısı ile hamile bayanlar iç çamaşırı seçerken karın bölgesini sıkmayacak tarzda seçimlerini yapmalıdır. Hamile iç çamaşırlarının lastik kısımları göğüs altına kadar uzadığı için rahattır ve günlük yaşamda hareket özgürlüğü kısıtlamaz. Bunun dışında yeni doğum yapan lohusa bayanlar için de yine karın bölgesini sıkmayacak iç çamaşırları giymeleri gerekir. Çünkü doğumdan sonra karın şişlikleri hemen inmez. Dolayısı ile hareketlerinizi özgürleştirecek kıyafetleri tercih etmeniz önemli bir konudur.

Hamile ve lohusa sütyen seçimi de anne adayları ve lohusalar için çok önemlidir. Hamilelik döneminde bilhassa hamileliğin son aylarına doğru göğüslerde süt üretimi başladığı için hassasiyet de artacaktır. İçi dolgulu sütyenler yerine hamile ve lohusalar için üretilmiş sütyen modelleri tercih edilmelidir. Hamile iç giyiminde normal iç giyiminde olduğu gibi sert kumaşlar kullanılmaz. Sütyenlerin alt kısımlarında yer alan destek telleri lohusa ve hamile iç giyiminde yoktur. Bu durumda da anne adayları ve anneler konforu sağlamış olur. Ayrıca silikon dolgu gibi malzemeler kullanılmaz ve ürünler genelde penye kumaştan ya da %100 pamuklu kumaşlardan üretilir.

Hamile Sütyenlerin bir diğer avantajı ise pratik olmasıdır. Bebek acıktığı zaman anneler iç çamaşırlarını arkadan açmakla uğraşmazlar. Ön kısımda bulunan çıtçıtlar sayesinde sadece ön kısmı açıp, bebeklerini doyurduktan sonra tekrar kapatabilirler. Dolayısı ile hamile ve lohusalar için özel tasarlanan bu ürünleri tercih ederek günlük yaşantınızı ve bu zorlu süreçleri daha kolay atlatabilirsiniz.

En Şık Hamile Pijama Ve Sabahlık Modelleri

Hamilelik döneminde de güzel ve gösterişli görünmek isterseniz, sizler için üretilmiş en güzel kıyafetleri ve hamile pijamaları tercih edilmelidir. Bunun dışında hamilelikten sonra loğusa döneminde rahatınızı sağlamak için lohusa ürünleri de günlük ve geceleri kullanılmalıdır.

lohusa giyim
lohusa giyim

Şık Ve Gösterişli Lohusa Giyim

Lohusa giyim, denince akla tek düze kıyafetler ve gecelikler gelse de günümüzde oldukça şık parçalar üretilmektedir. Dolayısı ile doğum sonrasında bile kendinizi daha tarz ve daha gösterişli hissedebilirsiniz. Eğer her zaman ideali kıyafetler ile tarzınızı yansıtmak isterseniz doğru yerden alış veriş yapmanız tavsiye edilir. Sizler için birçok parça özenle üretilmekte olup, doğum sonrası bile en iyi şekilde görünmenizi sağlayacaktır.
Günümüzde en çok tercih edilen ve en çok beğenilen lohusa gecelikleri güpürlü modellerden oluşmaktadır. Özellikle isimli sabahlıkları ve güpürlü gecelikleri tercih ettiğinizde sandığınızdan daha fazla şık ve gösterişli bir görünüme kavuşabilirsiniz. Üstelik lohusa taçları ve terlikleri ile de en sevdiğiniz renklerden harika kombinler oluşturmanız mümkün olacaktır. Siz de en iyi hamile ve lohusa giyim için doğru web sitesini seçmelisiniz.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu