Teknoloji

İçi Boş Kalp Emojisi ♡ Nedir, Nasıl Yapılır, Anlamı Nedir?

Bütün telefonlarda bulunmayan İçi Boş Kalp Emojisi ile beyaz kalp emoji arasında hiçbir fark yoktur. Son sürüm. Android cihazlarda boş kalp emoji seçmek için. Telefonlarda mesaj yazdığınız bölüme girerek hazır ikonu seçip gönderebilirsiniz. Telefonlarda kullanılan kalp emojileri sevgi-kardeşlik anlamına geliyor. Başka bir ifadesi de dostluktur.

İçi boş kalp emoji başka hangi anlamlara geliyor? Kalp emojisi aşkın gücünü de temsil ediyor. İçi boş beyaz kalp de samimiyeti ve saflığı temsil ediyor. Bu jargonda siyah kalp de kalbin dolu olduğunun göstergesidir. Android cihazlarda kalp emojisi için Zfont 3 uygulamasını indirmek yeterli oluyor. Programları indirirken izin vermeniz gereken onaylar olacak. Onları kabul ettikten sonra istediğiniz emojileri Android telefonlarda İos emojileri kullanabilirsiniz. Ücretsiz uygulamaların reklamları çok fazla olmaktadır.

İçi Boş Kalp Emojisi ♡

Boş kalp emoji bir aşkın başlangıcını temsil ediyor. Daha yürekten seven biri karşı tarafa duygularını ifade etmek ve samimiyetini ortaya koymak için boş kalp emoji veya beyaz kalp emoji gönderebilir.

Ici Bos Kalp
Ici Bos Kalp

Genellikle anne-babanın çocuklarına duydukları sevgiyi de temsil eden boş kalp emoji sevgililer arasında olursa derin sevginin sembolü olabiliyor. Zaman zaman otobüste yolda veya başka bir iş ile uğraşırken karşı tarafa sevgi mesajı iletmenin en kolay ve pratik yolu kalp emoji göndermektir.

Kalp Sembolleri İçi Boş Kalp Emojisi Nasıl Yapılır?

Kalp sembolleri mavi kalp sembolü kırmızı kalp sembolü yeşil siyah ve beyaz kalp sembolü olabiliyor. Duygu ve düşünceleri ifade etmek için en kısa yol zaman kazandıran ve duyguları daha iyi ifade eden emojileri kullanmaktır.

Kalp Sembolleri Ici Bos Kalp Emojisi
Kalp Sembolleri Ici Bos Kalp Emojisi

Emojiler sosyal medya alanında çok sık kullanılıyor. Mavi kalp aile bireyleri arasındaki sevgiyi ifade ederken mor kalp yakın bağı temsil ediyor. Siyah kalp de üzüntüyü ifade eden ve bu duyguyu en kısa yolla anlatan emojidir.

Bilgisayardan Kalp Nasıl Yapılır?

Klavyenizde ALT + 3 tuşlarına aynı anda basarsanız bilgisayardan kırmızı kalp emojisi gelecektir. Farklı renk emojileri için Whatsapp kalp emojileri karşı taraftan size yollandıktan sonra copy paste yaparak başkalarına gönderebilirsiniz. 

Bilgisayarda bir sevdiğinize mail yollarken de ALT tuşu basılı tutularak ardından 3 tuşuna basarsanız kalp simgesi gelecektir.  Matematik grafik programları kullananlar için de (x kare+ y kare-1) küp – x kare çarpı y küp =0 yazdığınızda ekranda analitik düzlemde kalp fonksiyon grafiği ortaya çıkacaktır.

Bilgisayarda word sayfasında kalp emojisi oluşturmak için yine word sayfası açık iken ALT+3 tuşlarına aynı anda basmalısınız.  Bilgisayarda alt +9825 tuşlarına aynı anda basarsanız içi boş beyaz kalp emojisi gelecektir.  Büyük kırmızı kalp emojisi için Alt + 10084 tuşlarına basmanız yeterlidir.

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu