Sosyal Medya

Instagram Hesap Çalma 2024 (Kolay Yöntemler)

CMD Instagram Çalma Kodu

Instagram Hesap Çalma Son zamanlarda bir çok kişinin aklına yer etmiş ancak kimsenin nasıl yapılacağını bilmediği CMD Kodu İle İnstagram Şifresi Kırma gibi konular çıkmaya başladı bir çok kişi bunun aslında bir kandırmaca olduğunu düşünüyor ancak bunu damı yaptılar dememek elde değil.

Bu içeriğimizde sizlerle CMD Kodu İle İnstagram Şifresi Kırılır Mı? , Instagram Hesap Çalma 2024  gibi sorularınızın cevaplarına yer vereceğiz.

Instagram Hesap Çalma (Güncel Yöntem)

Instagram Hesap Çalma konusunda bir çok kişi ve site çeşitli hizmetler konusunda yardımcı olacağını söyleyecektir ancak bu durum sandığınız kadar kolay değil bir çok kişi bu yola başvurmuş ancak yeterli sonuca ulaşmadan dolandığını yada kandırıldığını anlamış olmalı çünkü İnstagram gibi büyük uygulamaların son zamanlarda el değiştirmesi sonucunda güvenlik sistemlerinden çok büyük gelişmeler oluştu. Bu sebepten şuanda hiçbir şey yapmadan hiç bir İnstagram hesabı çalma girişiminiz boşa çıkacaktır.

CMD Instagram Çalma Kodu

CMD Instagram Çalma Kodu Bir çok hacker zamanının bir çoğunu bu işlemi gerçekleştirmek için harcamıştır ancak hiç bir hacker sadece tek bir kod yazarak bir kişinin Instagram Hesabını Çalmak ile uğraşacağını zannediyorsanız yanılıyorsunuz.

CMD Kodu Ile Instagram Sifresi
CMD Kodu Ile Instagram Sifresi

Hiç bir CMD kodu Instagram hesabı çalmada kullanılamaz bunu yaptığını söyleyen kişi süslü kelimeler ile kafanı karıştırarak elindeki malzemeyi en iyi şekilde pazarlamayı amaçlamaktadır.

Instagram Hesabı Çalma Yöntemleri

Instagram Hesap Çalma Sizde sevgilinizden şüpheleniyor musunuz yada eşinizden yada çocuklarınızı mı kontrol etmek istiyorsunuz ancak bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz değil mi internette gördüğünüz Instagram Hesabını Çaldım gibi reklam yapan kişilere inanarak paranızı yada zamanınızı kaptırıyorsunuz ancak bir çok kişi sadece şov yaparak zamanınızı ve paranızı çalmaktan başka bir şey yapmıyor. Hiç kimse sadece 2 kod ile şifre çalamaz bunun altında bir birikim ve zaman gerekiyor.

Instagram Hesap Calma
Instagram Hesap Calma
  • Instagram Gibi Görünen Web Siteleri: Bu siteler karşıya Instagram giriş ekranı gibi görünerek sizlere giriş bilgilerini verebiliyor. Tabi karşıdaki kişiye bu linke tıklamasını sağlayacak kişide sizsiniz.
  • SM yani Sosyal Mühendislik : Sosyal Mühendislik bu yöntemlerin en önemli noktaları arasında bulunuyor kurbanı iyi analiz etmek ve kişisel bilgilerini öğrenerek şifresini çözmenize yada ele geçirmenize yardımcı olacak bilgileri öğrenmeniz gerekiyor ancak çok sabırlı olmanız gerekiyor.
  • 3. Sınıf Uygulamalar: Bu uygulamaları kişinin telefonuna bir şekilde kurmanız gerekiyor ondan sonrasında kurban her ne yapar ve yazarsa size mail olarak gönderilecektir bu sayede Instagram Hesabını çok rahat bir şekilde çalabilirsiniz.
  • Reklam Linkleri İle Kurulan Yazılımlar: Kişinin merak edeceği reklam linklerini kişiye yollamanız ve karşının tıklaması ile casus yazılım kişinin bilgilerini ele geçirmenize yardımcı olacak ilk adımı atmanıza ve diğer adımları yapmanıza olanak sağlayacaktır.
  • Kişi Sözel Olarak İkna Etmek: Şifresini öğrenmek istediğiniz kişiyi sözel olarak kandırmak yada ikna etmek siz nasıl isterseniz öyle dersiniz ancak bir şekilde ona inandırarak şifresini ele geçirmeniz gerekiyor.

Instagram Çalma Linki

Instagram Hesabı Çalma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız ve gerçekten işe yarayacak bir yol düşünüyorsanız bu tarz linkler sizin için yapılmış çünkü herhangi birine linki paylaştığınızda tıklaması ile Instagram giriş sayfasına yönlendirildiğini zannedecek ancak altta çalışan yazılım sayesinde giriş bilgileri sizin elinize düşecektir.

Savcılığa Instagram Hesabı Şikayet Etme

Sadece şikayet edere Instagram hesapları kapatılabiliyor bunların başında terör içerikleri yada uygunsuz içeriklerin paylaşıldığını beyan etmeniz gerekiyor bunu yaparken dikkat edin asılsız bir şikayette bulunmayın suçlu duruma düşersiniz. Öncelikle savcılığa giderek bir dilekçe yazıp şikayetinizi beyan edebilirsiniz. Gitmek istemiyorsanız UYAP vatandaş portalı üzerinden hazırlamış olduğunuz dilekçenizi gönderebilirsiniz yasal işlem başlatılacaktır.

Sevgilimin Instagram Şifresini Nasıl Kırabilirim

Sevgilinizin Instagram hesabını çalmak istiyor olmanız oldukça normal bir çok kişi eşine sevgilisine şifresini vermek istemiyor ve bu oldukça doğal herkesin bir özel hayatı bulunuyor ancak illa çalmak istiyorsanız SMS ve Mail olarak gelen şifre kontrollerini öncelikle ele geçirmeniz gerekiyor yoksa çok rahat bir şekilde şifresinin değiştiğini anlayacak ve tekrar almak için uğraşacaktır.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu