Faydalı Bilgiler

Internet Download Manager İDM Eklentisini Chrome Ekleme

Internet Download Manager ( IDM olarak da bilinir ), New York’ta bulunan Amerikalı Tonec, Inc. şirketine ait bir shareware indirme yöneticisidir . Yalnızca Microsoft Windows işletim sistemi için kullanılabilir .

Internet Download Manager (IDM) indirmeleri yönetmek ve programlamak için bir araçtır. Tam bant genişliği kullanabilir. Bağlantı kesilmesi, ağ sorunları ve elektrik kesintileri nedeniyle kesilen indirmeleri geri yüklemek için kurtarma ve sürdürme yeteneklerine sahiptir.

İnternet Download Manager IDM, güvenlik duvarı, FTP ve HTTP protokolleri, yönlendirilmiş çerezler, MP3 ses ve MPEG video işleme gibi çok çeşitli proxy sunucularını destekler ve Dosya indirmenize yariyan bilgisayar programıdır.. İndirme işlemini yönetmek için Opera , Google  Choreme ,Firefox  vb diğer popüler tarayıcılarla verimli bir şekilde çalışir dosya indirimini saglar.

İlgili Makaleler

[btn target=”true” link=”https://www.internetdownloadmanager.com/”]Internet Download Manager İDM İndirme Linki [/btn]

Internet Download Manager İDM Eklentisini Chrome Ekleme

İnternet Download Manager IDM  programi indirdiginiz zaman kimilerine chrome eklentisi otomatik ekleniyor kimine ise eklenmiyor  manuel olarak eklemeye göstercez arkadaslar.

Daha Önceki sürümlerde sürüle birak ile yapıyorduk artık yapamıyoruz. Google Chrome onu kapattı  İlk  Bilgiyasarımıza İnternet Download Manager IDM  Programını İndiriyoruz.

Google Chrome açiyoruz Eklentiler Kısmına tıklıyoruz Açılan menüden Diger Araçlar mesüne tıklıyoruz daha sonra uzantılar kısmına tıklıyor

Internet Download Manager İDM Eklentisini Chrome Ekleme 1
Internet Download Manager İDM Eklentisini Chrome Ekleme

Uzantlar kısmında tarayicinizda hangi eklentilerin oldugunu gösterir idm yoksa asagıdaki linke tıklıyorsunuz ve ekliyorsunuz bu kadar basit kolay gelsin

[btn target=”true” link=”https://chrome.google.com/webstore/detail/idm-integration-module/ngpampappnmepgilojfohadhhmbhlaek”]Internet Download Manager İDM Eklentisini Chrome Ekleme[/btn]

Stea

29 Yaşindayım Kayseri'de ikamet ediyorum okumayi ve makale yazmayı seviyorum. Yani yaptıgım işi severek yapıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − 3 =

Başa dön tuşu