Gündem

John Wick 4 İzle 2024

John Wick 5 izle Türkçe dublaj twitter

John Wick serisinin 4. bölümü merakla beklenmektedir. John Wick 4 izle araması yapan milyonlarca kişi bu fantastik bol dövüş sahnesi içeren yeni nesil filmin. 3 serisini gözlerini ekrandan bir saniye ayıramadan izledi. Her sahnesi mükemmel dövüş aksiyon efektleri ile süslenen bu filmin baş rolünde. Matrix filminin kahramanı var. Keanu Reeves muhteşem bir performans sergiliyor.

Yönetmenliği ise Chah Stahelski üstlenmiş. Bu kez uluslararası bir macera bizi bekliyor olacak. John Wick 4 filminin büyük bir kısmı Berlin ve Paris’te çekilmiştir. Suç Gerilim ve Aksiyon filmlerini sevenleri ekran başına kilitleyecek olan bu filmin vizyona girme tarihi 23 Mart 2023…

John Wick 4 İzle 2024

John Wick 4 İzle 2023

John Wick 4 Hakkında

 Keanu Reeves, katıldığı bir panelde, bugüne kadar çektiği filmler arasında. Aksiyon olarak kendisini en çok zorlayan filmin John Wick 4 olduğunu ifade etti.

John Wick 4
John Wick 4

Keanu; filmin baştan sona gerilim kavga dövüş sahneleri ile dolu olmadığını. Paris Zafer Takı’nda geçen ve trafikte geçen kavga sahnesinin çok eğlenceli olduğunu da bir panelde anlattı. Böylece filmde komik anların eğlenceli anların, duygu yüklü anların da olduğunu hatırlattı.

John Wick 4 Aksiyon Dozu Daha Yüksek

Bu kez John Wick’in peşine cep telefonundan mesaj alan herkes düşmeyecek. Tüm dünya onun peşine düşecek. Anlaşılan motosikletle -kılıç enstrümanlarını bir arada kullanan kahramanımızın işi daha zor. Tabanca ile ateşe etme stiline yeni bir boyut kazandıran. John Wick; bizlere daha renkli aksiyon sahneleri ile hitap edecek. Tüm zamanların kuşkusuz en iyi filmi olan. John Wick 4 fragmanını bile izleyen milyarlarca insan var. Filmin imza attığı bir başka yenilik ise aksiyon sahnelerine duygu katması. Sıradan vurdulu kırdılı ruhsuz filmlerin aksine. John Wick 4, sinema eleştirmenlerinin de ezberini bozmaya devam edecek.

Son derece ilginç gizli bir tarikatın öyle görünüyor ki global ve para gücünü elinde bulunduran. Dünyayı alttan alttan yöneten kirli bir oluşumun eski bir elemanı olan John Wick’in başı daima dertte olmaya devam edecek. Ancak adaleti temin etmek için değil, kendi intikamını almak için savaşan tek kişilik ordu John Wick, saniyede birkaç adamı deviren performansı ile bu kez 3-4 kat düşmanı da alt edebilecek mi?İzleyiciler; John Wick tarafından dövülen öldürülen insanları saymakta bile zorlandı. Şimdi o sahnelerin 4 kat daha yoğun geçeceği bir şölene hazırlanmak seyirci için de büyük bir mutluluk kaynağı…

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu