Gündem

Kuzey Amerika UFO Düşürdü Mü? – Güncel Net Bilgi

Gündeme bomba gibi düşen ABD’nin UFO düşürme olayı hakkında herkesin kafası karışık. ABD Ufo vurdu mu? Uzaylılar gerçekten dünyayı istilaya mı çalışıyorlar? Yoksa bu da Çin balonlarından biri mi? Kuzey ABD Havacılık Savunma komutanlığının bu günkü açıklamasında [1] bir adet F16 ile belirlenen bir cismin vurulduğu bilgisi var.

Cisim 20 bin Feet yükseklikte vurldugu belirtilmektedir. Olayda herhangi bir sivil zarar görmemiş. Nesne pazar günü tespit edilmiş. Görsel ve radar takibi ile izlenmiş. Havada 3 gizemli nesnenin vurulduğu haberi henüz tam bir açıklık kazanmadı. Bazı açıklamalar; bu cisimlerin dünya dışı olmadığı belirtiliyor.

Kuzey Amerika UFO Düşürdü Mü?

Bu günkü dünya teknolojisi UFO vuracak durumda değil. UFO dünya atmosferine iniş yaptığı andan itibaren, santimetre kare başına 1 Kg basınç uygulayan hava basıncı ile çalışıyor. Ayrıca hareket için de katot ışınları sayesinde ilerlemek istediği yönde hava moleküllerini yakarak; hava basıncını sıfır duruma getirip, zıt yönde de santimetrekare başına 1 Kg itiş gücü sağlayan hava basıncı ile çalışıyor.

Amerika UFO Dusurdu Mu
Amerika UFO Dusurdu Mu

Katot ışınlarını üretmek için de geminin içinde yüksek elektrik akımını da üretebiliyorlar. Bu teknoloji ile saatte 5600 km hıza ulaşmaktadır. Bu teknolojiler şu anda dünyada kullanılmıyor bu yüzden de UFO uzay araçları dünyanın sahip olduğu teknoloji ile düşürülemez. Aksine UFO’lar ilerleme yönünde hava moleküllerini tamamen yaktığı için, sıfır hava basıncına neden oluyorlar ve o sahaya giren tüm uçakları da düşürebilirler.

ABD Neyi Hedefliyor?

ABD geleneksel olarak devam ettirdiği gibi; toplumları bir şeylere inandırmak için önce ortaya haber atar ve medya ile bu haberi beslerler. İnsanları da sonrasından gelecek yeni bir olaya hazırlarlar. Asıl olayı açıklamadan önce, bir nevi zemini hazırlarlar. Gerçekte dünya dışı hiçbir cisim; bizim teknolojimizle alt edilemez.

Dünyada Uzaylı İstilası Var mı?

Dunyada Uzayli Istilasi Var mi
Dunyada Uzayli Istilasi Var mi

Uzaylıların aramızda dolaştığı iddialarının hiçbir zaman sonu gelmeyecek. Bu konuda milyonlarca kişi kendi teorilerini biraz gerçekçi bir temele dayandırarak açıklıyorlar. Aramızda uzaylıların dolaştığına inanıyorlar. Fakat bunun ispat edilmesi mümkün değil. Ancak yine de uzaylılarla temas kurduğunu iddia eden milyonlarca insan var. Yerli temasçılardan haberdar olmak için, Youtube Anlatmak Zamanı isimli röportaj- programı izleyebilir, Erhan Kolbaşı’nın uzaylılarla ilgili kitaplarına bakabilirsiniz.

Kaynak

[1]:https://www.reddit.com/r/KGBTR/comments/110ty98/kuzey_amerika_havac%C4%B1l%C4%B1k_savunma_komutanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1n%C4%B1n/

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu