Faydalı BilgilerSaç Bakımı

Mavi Serum Saç Çıkartıyor Mu? Mavi Serum Gerçekten Etkili mi?

Mavi Serum Saç Çıkartıyor Mu? Mavi Serum Gerçekten Etkili mi?,Mavi Serum Fiyati Ne kadar?,Mavi Serum Kullanıcı yorumları

Mavi serum saç çıkartıyor mu?

Uraw Kozmetik tarafından formüle edilip piyasaya sürülen mucize iksir olarak adlandırılan ve Saç dökülmesi yaşayan erkekler tarafından rağbet gören Mavi Serum hakkında inceleme yaptık.

Mavi Serum gerçekten işe yarıyor mu? 

Bu konuda internet üzerinde pek çok olumlu yorumla karşılaşmadım  ama yinede Araştırmakda  fayda var. Tabi Uraw Kozmetik ürünü olan Mavi Serum bu kadar popüler olup yüksek satışlar yapınca ,hop peşinden başka markalarda aynı ürünü piyasaya sürdüler,fakat sonradan piyasaya giren markaların ne kadar etkili olduğu konusundada  olumlu bir yorum duymadım o yüzden illa ki denemek istiyorsanız bu işin uzmanı olarak gözüken aynı zamanda bir eczacı firması olan Uraw kozmetiği kötünün iyisi olarak kullananın Sonuçta Uraw Kozmetik Mavi Serum adlı ürünüS Eczanelerde satış yapıyor.Üstelik pek çok ünlü sima bu ürünün reklamında yer aldı.
Mavi Serum üreticisi Uraw Kozmetik Tantımı  ayrıca ürünün içeriğinde pek çok bitkisel ekstraktı bulunduğunu ve bu nedenle ürünün etkili olup saç çıkartmaya yardımcı bir ürün olduğunu belirtiyor.İçende bulunan bazı bitkisel Ekstraktlar ise şöyle mavi serum; içeriğinde yer alan keratin sayesinde saçların onarılmasına ve güçlenmesine, Atkuyruğu bitkisi ekstraktı sayesinde saç uzamasına ve saç dökülmesinin yavaşlamasına, Organik Beyaz Acı Bakla sayesinde saç oluşumunun desteklenmesine, Çentiyan Kökü Özü sayesinde ise saç dökülmelerini hızlandıran sebum salgısının azaltılmasına yardımcı olur.
Arkadaşlar Bu tür mavi su,mavi mucize diye anlatılan mavi serum muadili ürünleri de kullanıken   çok dikkatli olmak gerekiyor.Çünkü uzun vadede nelere yol açabileceğini ,ne tür yan etkiler meydana geleceğini bilemiyoruz.Sonuçta içinde hormon içerdiğini düşünüyorum,Bu nedenle bu tür ürünleri kullanmadan önce mutlaka bir doktora danışmakta fayda var.
Piyasada Mavi serum adı altında binox,merdin ,mavi iksir,mavi su,saç çıkartan serum adı altında pek çok taklit ,benzer ürün yer almaktadır.

Mavi serum Kullanıcı Yorumları

Mavi Serum Kullanıcı Yorumları

Bende 3 ay içinde ciddi bir fark görüldü, saçlarım Sıklaştı ve hafif kalinlaşti. İlerde eski haline gelir mi bırakınca bilemem coğu kisi geri döküldüğünü söylüyor ama simdi 6 aydır kullanıyorum daha bir sorun yok kullandığım sürece

3 aydır kullanıyorum hiçbir işe yaramadı. En ufak bir düzelme bile göstermedi. Beyazlayan saçlarda hiçbir iyileşme olmadı. Ücretimin geri iade edilmesini istiyorum. En ufak bir etkisi olmaz mı ya. O bile yok.  

Dikkat: Doktor Tavsiyesi olmadan Hiç Bir İlaç Kullanılmamalı.

Mavi Serum Satış Fiyatı

Mavi Serum Satış Fiyatı Şu an için resmi internet sitesinde 139 TL.

Stea

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu