Sağlık

Modet 1000 MG Kullanıcı Yorumları – Kullananlar Yorum

Modet 1000 mg nedir neden reçete edilir, Modet 1000 mg kullanıcı yorumları hakkında merak edilen soruları sizler için araştırdık. Modet 1000 mg kullanıcı yorumları bu ilacın damarlardaki kanın daha iyi dolaştığı yönündedir. Zaten Modet 1000 mg ilacın da kan dolaşımı bozukluklarında bacakların ağrıması sorunun çözmek için reçete edildiği bilinmektedir.

Modet kısaca kan dolaşım sistemini iyileştirmeye yönelik bir ilaçtır. İlacın yan etkileri ishal bulantı ve kusma olabileceği gibi deri döküntüsü ateş ve eklem ağrıları olabilir.

Modet 1000 MG Ne İşe Yaramaktadır?

Modet 1000 MG isimli ilaç; damarlarda yer alan dolaşım bozuklukları gibi durumlarda, bacaklarda görülen ağrı durumlarında, kaslarda görülen kramp ve tembellik durumlarında gözükmekte olan dolaşım bozukluklarında tercih edilmektedir. Göz damarlarında olan bozuklukların ve hemoroit bozukluklarında da bu ilaç tercih edilmektedir. Etkisi oldukça büyük olan bu ilacın kullanımı sırasında mutlaka hekim önerileri dikkate alınması gerekmektedir. Doktorun önermiş olduğu dozlara göre ilaç kullanıldığında, yan etki görülmemektedir.

Modet 1000 MG Yan Etkileri Nelerdir?

  • Kanda akyuvarların azalması durumları,
  • Deri döküntüsü durumları,
  • Ateş, üşüme-titreme,
  • Eklem ağrısı durumları,
  • Bulantı durumları,
  • Kusma durumları,
  • Kaşıntı durumları,
  • İshal durumları,

Modet 1000 MG Fiyat 2024

  • Eczanelerde satılan bu ilacın fiyatı 478.41 TL’dir.

Modet 1000 MG Kullanıcı Yorumları

  • Damar tıkanıklığı hastalığım için aldım ve bu hastalığın iyileşmesi adına kullandım. Kullanım sonrasında herhangi bir sorun yaşamadım. Ama ilacın fazlaca yan etkiye sahip olmasından dolayı ilacı doktorunuza sormadan kullanmamanızı tavsiye ederim.  

Varis hastalığı için kullanacaklar kullanmasını tavsiye etmiyorum. Yalnızca varis oluşan damarların rahatlamasını bir miktar daha fazla sağlıyor. Ancak olan varisler gizliden gizliye hızlı bir şekilde ilerliyor. Bu nedenle mevcut varis hastalıklarınız için mutlaka ilacı kullanırken ek ilaçları da kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun için doktorunuza başvuru yapmanız gerekmektedir.

Kendim için değil ancak annem için ilacı araştırdım ve aldım. İlacı kullandıktan sonra mevcut oluşan varisleri için iyi geldi. Tavsiye ederim.

Modet 1000 MG isimli ilacı yaklaşık olarak 1 aydır kullanıyorum. Kullandığım süre boyunca damar tıkanıklığı için çok iyi geldi. İlacı kesinlikle tavsiye ederim, bende herhangi bir sorun oluşturmadı.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu