Faydalı Bilgiler

Netflix Ücretsiz İzleme Sitesi 2022

Netflix Ücretsiz İzleme Sitesi günümüzde en çok merak edilen konulardan biri. Dünyada genelinde film ve dizi izlemek için en çok kullanılan uygulamalardan biri olan; Netflix daha önce ücretsiz deneme şansı sunmaktaydı. Şimdi ise tamamen ücretli oldu. Bu durumda Netflix ücretsiz izlemek isteyenler farklı yöntemler araştırmaktadır. Bizde bu yazımızda sizlere  2022 yılında en güncel Netflix Ücretsiz İzleme Sitelerinden bahsedeceğiz.

Netflix Ücretsiz İzleme Sitesi 2022; hakkında en çok merak edilen konulardan biri olan; Netflix ücretsiz izleme programı, Netflix ücretsiz izleme programı PC hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Öncelikle Netflix Nedir?; Üyelerinin internete bağlı herhangi bir cihazda reklamsız; dizi ve film izlemesini sağlayan abonelik tabanlı bir yayın hizmetidir. Ayrıca dizi ve filmleri iOS; Android veya Windows 10 cihazınıza indirebilir ve internet bağlantısı olmadan izleyebilirsiniz.

Netflix Ücretsiz İzleme Siteleri

Ülkemizde özellikle son yıllarda vizyona giren dizi ve filmlerde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Son birkaç yıldır bir aylık ücretsiz deneme süresi sunan bu platform, şimdi deneme seçeneğini iptal etti. Ancak burada yayınlanan binlerce içeriği ücretsiz olarak izlemek mümkün. Netflix dizi ve filmlerini ücretsiz izlemek istiyorsanız aşağıdaki siteleri deneyebilirsiniz.

Netflix Ucretsiz
Netflix Ucretsiz

Önemli : Dizi/Filmleri kendi sitesinden izlemek gerekmektedir. Korsan ve illegal sitelerden izlemek Yasaktır. Aşağıdaki belirttiğimiz siteleri kullanırken dikkatli olmanız gerekmektedir.

Dizipal Ücretsiz Dizi/Film İzleme Sitesi

Dizipal sitesi ücretli platformları ücretsiz olarak izleme imkânı sunmaktadır. Belirttiğimiz bu site sadece ücretli dizi/film hizmetleri sunan platformların içeriklerini yayınlamaktadır. Netflix başta olmak üzere diğer ücretli sitelerde dizileri rahatlıkla izleyebilirsiniz. Üye olarak veya kayıt olmadan izlemek istediğiniz film veya diziyi izleyebilirsiniz.

Dizigom

Eski veya yeni dizileri Türkçe altyazılı izlemek için oluşturulmuş bir platformdur. Ayrıca bu platform üzerinden Netflix Ücretsiz izleme seçeneğide yer almaktadır.

Watchill

Bu siteyi üye olmadanda kullanabilirsiniz, fakat üye olursanız aynı Netflix mantığını kullanarak kaldığınız yerden devam edebileceğiniz büyük bir dizi ve film sitesidir. Oldukça yüksek görüntü kalitesi sunan bu ücretsiz film izleme sitesi ayrıca Netflix dizilerini bilgisayarınıza indirmenizede olanak sağlamaktadır.

Sitemizde Netflix dizileri nasıl ücretsiz izlenir yazımızı rehber niteliğinde paylaştık. Ancak Netflix, Blutv ve Exxen gibi ücretli platformlardan ücretsiz içerik sunan siteler kesinlikle yasal siteler değildir. Bu yazı Kesinlikle tavsiye niteliği taşımaz.

Netflix Bedava İzleme

Dizi ve film izlemek isteyenler Netflix ücretsiz olarak kullanmak istiyor. Bu nedenle birçok yasa dışı site ücretsiz izleme imkanı sunmaktadır. Bu siteler sayesinde Netflix dizi/filmlerini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Ancak bu siteler kesinlikle yasa dışıdır.

Netflix’in Fiyati Nedir? 2022

Aylık sabit bir ücret karşılığında akıllı telefonunuzda, tabletinizde, akıllı TV’nizde, dizüstü bilgisayarınızda veya yayın cihazınızda Netflix izlemek için Aylık plan ücretleri 37,99 TL ile 77,99 TL arasında değişmektedir. Ek maliyet yok ve taahhüt bulunmamaktadır.

Netflixin Fiyati
Netflixin Fiyati

Netflix’te ne İzlenir?

Netflix, uzun metrajlı filmler, belgeseller, TV şovları ve programlar, anime, ödüllü Netflix içrekleri ve daha fazlasını içeren kapsamlı bir içeriğe sahiptir.

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu