Sağlık

Fuggy Krem Nedir? Fuggy Krem Vajinaya Sürülür Mü?

Fuggy Krem ne işe yarar? Fuggy Krem Nedir Ne İçin Kullanılır? Son zamanlarda ismini çok sık duyduğumuz Fuggy Krem doktorlar tarafından reçete edilerek satılan bir ilaçtır.

Fuggy Krem Nedir Ne İçin Kullanılır? Son zamanlarda ismini çok sık duyduğumuz Fuggy Krem doktorlar tarafından reçete edilerek satılan bir ilaçtır. Mantar rahatsızlıklarında çok sık kullanılan Fuggy Krem hakkında bir çok soru bulunmaktadır. Sizlere Fuggy Krem hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınıza bu makalemizde cevap vereceğiz.

Fuggy Krem Nedir ?

Fuggy Krem etken maddesi ; olan izokonazol nitrat ve diflukortolon valerat içerir ve bu etkine maddeler ile iltihaplı , kaşıntılı cilt mantarlarının ve cildinizde kaşıntı , kızarıklık , şişlik ve iltihaplı yaralar oluşturan mantarların üremesinin durdurulmasında ve tedavi edilmesinde çok sık kullanılan bir ilaçtır.

Özellikle ; el , ayak ve genital bölgelerde oluşan mantar tedavilerinde çok sık kullanılmakta ve suda kolay çıkabilen düşük yağlı bir bazda bulunmaktadır.

Fuggy Krem Nedir ? Ne İçin Kullanılır?

Fuggy Krem; pişiklerde , güneş yanıklarında ve böcek ısırığı sonucunda oluşan iltihaplı olgunların tedavisinde kullanılmakta. Ayrıca bunun yansıra bebeklerde görülen astım ve saman nezlesi sonucunda; oluşan yanaklarda yada kollar da ve bacaklarda oluşan kızarıklık ile birlikte meydana gelen; deri tahrişi ve özellikle kadınlarda göğüs altında oluşan hafif pembemsi tahrişler ve iltihaplı yara şeklindeki mantarlarda; ve kadın erkek fark etmeksizin genital bölgelerde testislerin çevresinde ve üstünde bulunan kabuklaşmalar ve kaşınmalar kızarıkların giderilmesinde.  Ayrıca Tedavi edilmesinde kullanılmaktadır etkili sonuçları görülmektedir.

Fuggy Krem Nasıl Kullanılır ?

Fuggy Krem reçete ile satın alınabilir bir ilaçtır doktorunuz direktifleri ile kullanmanız tavsiye edilmiştir.

 • Genel kullanım şekli günde; 2 kez 15 gün kullanılmaktadır.
 • Fakat tedavi süresi 30 gün gibi uzun kullanım süreleri bulunmaktadır.
 • Ancak doktora danışmadan kullanım süresi uzatılması uygun değildir.
 • Krem ince bir tabaka şekilde rahatsızlık bulunan bölgeye masaj yaparak uygulanmaktadır.

Fuggy Krem Dikkat Edilmesi Gerekenler ?

 • Fuggy Krem bölgeye uygulandıktan sonra hava ile teması kesilmemeli ve uzun süre bandaj altında kalmamalıdır.
 • Bu Krem El ve Ayak mantarların tedavisinde kullanılması; durumunda el ve ayakların günlük yıkanması ve eldiven yada çorabın günlük değiştirilmesi gerekmektedir.
 • Fuggy Krem yüzünüzde bulunan cilt rahatsızlıklarının tedavisi sürecinde kullanılması; durumunda göz ve göz çevresine sürülmemesi gerekmektedir.
 • Çocuklarda oluşan cilt rahatsızlıklarında kullanılması doktor tavsiyesi üzerine olmalıdır aksi takdirde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir.
 • Kadınlarda ve erkeklerde genital bölgelerde kullanılmasında ve sürülmesinde ekstra dikkat edilmesi gerekmektedir.
 • Fuggy Krem içerisinde bulunana etken maddeler yada yardımcı maddelere; karşı alerjik durumunuz bulunmasında kullanımız için doktorunuza danışınız.
 • Hamile kadınların cilt rahatsızlıklarında kullanılmadan önce kesinlikle doktora danışılması gerekmektedir.

Fuggy Krem Güncel Fiyatı ?

Fuggy Krem Güncel Fiyatı? İnsanların rahatsızlıklarını çözüme kavuşturan bu denli etkili kremin fiyatı oldukça merak edilmekte; Bu nedenle kremin fiyatı değişiklik göstermektedir ancak güncel fiyatı 21,05 TL olarak belirtilmiştir.

Fuggy Krem Yan Etkileri Nelerdir ?

Fuggy Krem benzer kremlerin aksine çok fazla bir yan etkisi bulunmamaktadır.

 • Bulunan yan etkiler; 15 günlük kullanım sonucunda çok nadir görülmekte; ancak 45 gün sonrasında bu yan etkilerin yoğun görülmesi mümkün olmaktadır.
 • Bu yan etkiler şu şekilde belirtilmiştir ;” deri çizgilerinde kayıp doku kaybı , deride görülen ince damar çizgileri , kızarıklık, döküntü, kaşıntı su toplaması, hassasiyet , şişkinlik , döküntü , kaşıntı , kılcal damarların kızarık görüntüsü , deride küçük iltihaplı kesecikler , deride oluşan tahriş , üst katmanlarda tahriş , çocuklar da ve bebeklerde sıkça görülen kırmızı kabarcıklar gibi yan etkileri bulunmaktadır.
 • Ancak hamile kadınlarda uzun süreli kullanımlarda böbrek üstü bezlerinin işlerini eksik yapması gibi yan etkisinde seyrek şekilde görülmektedir.

Fuggy Krem Kullananların Yorumları ?

ayak, el, parmak arası ve genital bölge mantarı için kullanılan etkili krem.
özellikle hanımlarda uzun süre antibiyotik kullanmak genital bölgenin ph seviyesinin bozulmasına neden oluyor. aşırı kaşıntı, yanma ve kuruluk şikayetiniz varsa antibiyotik tedaviniz bittikten sonra kullanabilirsiniz. Bir mantar kremine

bir mantar kremine konulabilecek en şirin isim.

deride meydana gelen mantar,iltihap,alerji gibi durumları 1-2 hafta gibi çok kısa bir sürede tedavi edebilen krem.eczanelerde rahatlıkla bulunabilir,bu tür sorunları olanlara tavsiye edilir.

eldeki ve ayaktaki kaşıntılara, egzamalara oldukça etki eden mucize krem. egzamaları rahatlatır ama kesin çözüm getirdiğini pek göremedim.

Fuggy Krem Genital Bölgeye Kullanımda Kısırlık Yapar mı ?

Bu kremin içerisinde bulunana prospektüs te görülen laboratuvar araştırmaları sonucunda; içerisindeki etken maddelerin ve yardımcı maddelerin üremeye herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.

Fuggy Krem Vajinaya Sürülür mü ?

Fuggy Krem bir çok iltihaplı bölgede sıkça kullanılmaktadır ancak genital bölgede oluşan kızarıklık kuruluk ve iltihaplı kabarcıklara sebep olan mantarlar bulunmaktadır ve bu mantarların kaşıntının azalması ve kızarıklıkların giderilmesiyle birlikte iltihaplı mantarların üremesi ve tedavi edilmesinde Fuggy Krem sıkça kullanılmaktadır.

3/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu