Sağlık

Ovadril Losyon Ne İçin Kullanılır? Kullanan Kullanıcı Yorumları

Ovadril  Losyon Nedir ,Ovadril  İşe Yarıyor mu, Ovadril  Fiyatı , Ovadril  Kullanıcı Yorumu Nedir

Ovadril  Losyon Cildinizdeki yararları hem de kısa sürede kaşınan yerin ve  egzamaya kadar birçok alanda pozitif etkisinde uyuşturarak malum yerlerde faydasını gösterir Ovadril losyon Etken maddesi Çinko olan Ovadril losyon içinde Difenhidramin hidroklorür ve Lidokain hidroklorür barındırıyor. Ovadril  Losyon Vücudumuzdaki Cilt problemlerini gidermek için kullanılan Ovadril losyon, Toprak ilaç ve Kimya Mad. San. ve Tic. A.Ş tarafınca Sakarya’da üretiliyor. Uygulanmış olduğu bölgede derhal tesirini gösteren bu losyonu uzman doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmamalısınız.

sinek, böcek yada her turlu “ne idugu belirsiz” haserat ısırmalarında kullanilan bir ilactir.Böçekler tarafindan  isirilan noktalara surulur ve bölgesel uyuşukluk yaratarak, Ovadril  Losyon kasinti hissini azaltir. Ovadril  Losyon beyaz renkli, tutkal kivaminda dir. surdukten bir kac dakika sonrasında kurur. yıkayarak cikartilir.

Ovadril Losyon Nedir?

Ovadril  Losyon Nedir faydalari nelerdir Ovadril  yararları hem de kısa sürede kaşıntıdan egzamaya kadar birçok alanda pozitif etkisinde bırakır sağlamasıyla malum Ovadril losyon Etken maddesi Çinko olan Ovadril losyon içinde Difenhidramin hidroklorür ve Lidokain hidroklorür barındırıyor. Cilt sorunlarını gidermek için kullanılan Ovadril losyon, Toprak ilaç ve Kimya Mad. San. ve Tic. A.Ş tarafınca Sakarya’da üretiliyor. Uygulanmış olduğu bölgede derhal tesirini gösteren bu losyonu uzman doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmamalısınız.

Ovadril Losyon Ne İşe Yarıyor?

Ovadril Losyonun Ne İşe Yaradigi Bu losyon cilt tahrişlerinin giderilmesinde, pişik probleminin tedavisinde, her türlü kaşıntı sorunlarını gidermek için kullanılabilir. Bunun haricinde, su çiçeği problemininin giderilmesinde ve kaşıntıyı azaltmak için de kullanabilirsiniz.

En mühim özelliklerinden biri sinek ve sivrisinek ısırıklarının iyileştirilmesinde oldukça güçlüdür. Arı sokması sonucu ortaya çıkan şişkinlik,ağrı,kızarıklık ve kaşıntıyı gidermeye yarayan etkili bir losyondur.

Vücudunuzu Güneş yanıkları sonrasında da kullanabileceğiniz Ovadril losyon, cilt dokusunu sıklaştırır ve hızlıca yeniler. Bayanların bazı yapmış olduğu yorumlara bakılırsa ise ağda, lazer epilasyon esnasında acıyı azaltıyor. Cildi yenileme özelliği olduğundan cilt lekelerine dolaylı olarak yarar sağlar.

Ovadril Losyon Nasıl Kullanılmalıdır?

Ovadril Losyon Kullanım olarak kolaydır bilgileri aşağıda verilmiştir.

  • Ovadril losyonu uzman doktorunuzun size reçete etmiş olduğu şeklinde kullanmalısınız.
  • Eğer reçeteniz yok ise ilkin losyonu çalkalayın.
  • Ondan sonra uygulayacağınız bölgenin temiz olmasına itina gösterin.
  • Arkasından parmak ucunuza minik bir halde alıp bölgeye uygulayın.
  • Gün içinde 3 defadan fazla kullanmamalısınız.
  • Uyguladıktan sonrasında ise derhal ellerinizi sudan geçirin.
  • Ovadril Losyon Kullanırken kesinlikle burun, ağız, kulak ve göz temasından uzak tutmalısınız.

Ovadril Losyon Eczane Satiş Fiyati

Ovadril Losyon 120 gramlık Ovadril losyonun fiyatı 9.03 TL‘dir

Ovadril  Kullanan Kullanıcı Yorumu Nedir

Ovadril Losyon Kullananlar Kullanıcı Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Ovadril Losyon Kullananlarin Yorumu

Ovadril Losyon kullananların bir kaç yorumlari 

E.K su çiçeği olunca kaşıntıyı alan tek ilaç.

S.Y. sivrisinek ısırıklarına mucize kremdir kendisi. her yaz ulaştığında bir paketini yanımda taşırım.

E.Y tesirini derhal gösteren olağanüstü bir ilaç.

Ekşi sözlükten Alıntı Yapılmıştır Kullanıcı Yorumları

 

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu