Sağlık

Ovadril Losyon Ne İçin Kullanılır? Kullanan Kullanıcı Yorumları

Ovadril  Losyon Nedir, Ovadril  İşe Yarıyor mu, Ovadril  Fiyatı, Kullanıcı Yorumu Nedir

Cildinizdeki yararları hem de kısa sürede kaşınan yerin ve egzamaya kadar birçok alanda pozitif etkisinde uyuşturarak malum yerlerde faydasını gösterir. Ovadril losyon Etken maddesi Çinko olan Ovadril losyon içinde Difenhidramin hidroklorür ve Lidokain hidroklorür barındırıyor. Ovadril  Losyon Vücudumuzdaki Cilt problemlerini gidermek için kullanılan Ovadril losyon, Toprak ilaç ve Kimya Mad. San. ve Tic. A.Ş tarafınca Sakarya’da üretiliyor. Uygulanmış olduğu bölgede derhal tesirini gösteren. Bu losyonu uzman doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmamalısınız.

Sinek, böcek yada her turlu “ne idugu belirsiz” haşerat ısırmalarında kullanılan bir ilaçtır. Böcekler tarafından ısırılan noktalara sürülür. Ve bölgesel uyuşukluk yaratarak, Ovadril  Losyon kaşıntı hissini azaltır. Ovadril  Losyon beyaz renkli, tutkal kıvamındadır. Sürdükten bir kac dakika sonrasında kurur.

Ovadril Losyon Nedir?

Ovadril  Losyon Nedir faydalari nelerdir Kısa sürede kaşıntıdan kurtarır. Egzamaya kadar birçok alanda pozitif etkisinde bırakır sağlamasıyla malum Etken maddesi Çinko içinde Difenhidramin hidroklorür ve Lidokain hidroklorür barındırıyor. Cilt sorunlarını gidermek için kullanılan Ovadril losyon, Toprak ilaç ve Kimya Mad. San. ve Tic. A.Ş tarafınca Sakarya’da üretiliyor. Uygulanmış olduğu bölgede derhal tesirini gösteren. Bu losyonu uzman doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmamalısınız.

Ovadril Losyon Ne İşe Yarıyor?

Bu losyon cilt tahrişlerinin giderilmesinde, pişik probleminin tedavisinde, her türlü kaşıntı sorunlarını gidermek için kullanılabilir. Bunun haricinde, su çiçeği problemininim giderilmesinde ve kaşıntıyı azaltmak için de kullanabilirsiniz.

En mühim özelliklerinden biri sinek ve sivrisinek ısırıklarının iyileştirilmesinde oldukça güçlüdür. Arı sokması sonucu ortaya çıkan şişkinlik, ağrı, kızarıklık ve kaşıntıyı gidermeye yarayan etkili bir losyondur.

Vücudunuzu Güneş yanıkları sonrasında da kullanabileceğiniz. Ovadril losyon, cilt dokusunu sıklaştırır ve hızlıca yeniler. Bayanların bazı yapmış olduğu yorumlara bakılırsa ise ağda, lazer epilasyon esnasında acıyı azaltıyor. Cildi yenileme özelliği olduğundan cilt lekelerine dolaylı olarak yarar sağlar.

Ovadril Losyon Nasıl Kullanılmalıdır?

Kullanım olarak kolaydır bilgileri aşağıda verilmiştir.

  • Ovadril losyonu uzman doktorunuzun size reçete etmiş olduğu şeklinde kullanmalısınız.
  • Eğer reçeteniz yok ise ilkin losyonu çalkalayın.
  • Uygulayacağınız bölgenin temiz olmasına itina gösterin.
  • Arkasından parmak ucunuza minik bir halde alıp bölgeye uygulayın.
  • Gün içinde 3 defadan fazla kullanmamalısınız.
  • Uyguladıktan sonra ise derhal ellerinizi sudan geçirin.
  • Bu Losyon Kullanırken kesinlikle burun, ağız, kulak ve göz temasından uzak tutmalısınız.

Ovadril Losyon Eczane Satış Fiyati

120 gramlık Ovadril losyonun fiyatı 67.16 TL‘dir.

Ovadril  Kullanan Kullanıcı Yorumu Nedir

Ovadril Losyon Kullananlar Kullanıcı Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Ovadril Losyon Kullananların Yorumu

Ovadril Losyon kullananların bir kaç yorumlari 

E.K su çiçeği olunca kaşıntıyı alan tek ilaç.

S.Y. sivrisinek ısırıklarına mucize kremdir kendisi. her yaz ulaştığında bir paketini yanımda taşırım.

E.Y tesirini derhal gösteren olağanüstü bir ilaç.

Ekşi sözlükten Alıntı Yapılmıştır Kullanıcı Yorumları

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu