Sağlık

Jeligra Kullananlar Yorumları (Eczanede Satılır mı, Fiyat 2024)

Jeligra etki süresi Ne kadar

Bu içeriğimizde erkekler için Ereksiyon sorunlarına yardımcı olmak için kullanılan Jeligra hakkında ve Jeligra kullananlar yorumları hakkında bilgiler vereceğiz.  Okuyucularımız bu konuda arama motorlarında şu sorgulara da yer veriyorlar. Ancak öncesinde Jeligra nedir etken maddesi ve etkileri nelerdir konusuna değinelim. Dilerseniz diğer Viagra Kullananların Yorumları ve Etkileri Nelerdir? yazımızada bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Jeligra Nedir?

Jel olarak satılan bu ilaç erkeklerde cinsel ilişkinin sağlıklı olarak gerçekleşmesi için Ereksiyon desteklemeye yarar. Bir nevi takviye olarak kabul edilebilir. Jeligra gibi Ereksiyon jelleri, cinsel performansı arttırmak ve sertleşme sorunlarını gidermek için kullanılan topikal tedavilerdir. Ereksiyon jelleri, içerdikleri aktif bileşenler sayesinde penisteki kan damarlarının genişlemesine yardımcı olur. Bu sayede daha fazla kan penise akar ve sertleşme sağlanır.

Jeligra Nedir
Jeligra Nedir

Ereksiyon jellerinin etkisi, uygulandığı kişinin fizyolojik özelliklerine ve jelin içeriğine bağlı olarak değişebilir. Ancak genellikle jellerin etkisi hızlıdır ve yaklaşık 15dakika içinde etkisini gösterir. Ereksiyon jelleri, sadece cinsel uyarılmaya cevap veren geçici bir çözüm sağlarlar. Bu nedenle, jellerin kullanımı, sertleşme sorunlarının altında yatan nedenleri tedavi etmek için uzman bir doktorla görüşülerek yapılmalıdır.

Jeligra Eczanede Satılır mı?

Bu ilaç Eczanelerde Satılmaktadır. Jeligra kullanımı sonucunda bazı yan etkiler ortaya çıkabilir. Jel kullanımına bağlı olarak geçici bulanık görme, hızlı kalp atışı ve baş dönmesi görülebilir.

Jeligra En Ucuz Fiyat 2024

2024 yılında eczanelerde satılan Jeligra yaklaşık Jeligra 100 mg  942.69 TL’den satılmaktadır. Belirtilen bu fiyatta herhangi bir farklılık varsa eğer yorumlarda bize bildirebilirsiniz.

İlaç Adı :Jeligra
Fiyat :100 mg  942.69 TL
Jeligra En Ucuz Fiyat 2024

Kutu içinde 4 şase bulunmaktadır ve ilacın ağızla alınması gerekmektedir. 18 yaşındakilerin almaması ve 65 yaş üzeri erkeklerin doktor izni olmadan almaması önerilir. Jeligra 100 mg kadınların kullanacağı bir ilaç değildir. Sadece penis kan damar yolunu açar daha çok kan akışı sağlar. Düz kasları gevşetme etkisi gösterir. Aynı etkiyi Papaverin isimli iğneler de yapar. Tabi bunu doktora sormak gerekiyor. Bu ilaçlar cinsel birleşme kalitesini arttırabilirler. Birleşme süresini uzatabilirler.  İlacın yan etkilerine gelelim.

Jeligra Yan Etkileri

Jeligra da bir tür ilaç olduğundan; çeşitli yan etkiler mümkündür. Ancak bu tür yan etkiler her zaman geçerli değildir. Özellikle ilacın en zararlı yan etkileri şu şekildedir;

Kalp ritmini bozma
Karaciğere zarar verme
Kalp krizini tetikleme
Görme kusurlarına yol açma
Ülseri azdırma
Orak hücre anemisi
Tansiyonu geçici düşürme
Duyma kusurları
Jeligra Yan Etkileri

Jeligra Etki Süresi Ne Kadar?

Jeligra çok etkili bir ilaçtır. Etki süresi kişiden kişiye değişir. Ancak ortalama bir süre vermek gerekirse etkileri 12 ile 24 saat arasında sürmektedir. Bu noktadan sonra performansınız artar. Sertleşme problemlerinize de çözüm olacaktır.

Jeligra Kullananlar Yorumları

Jeligra kullananlar yorumları konusunda çeşitli senaryolar var bazı kullanıcılar, ilacı internetten aldıklarında yeterli etkiyi görmediklerini ifade ederken bazıları eczaneden temin ederek fayda gördüklerini ifade ediyor. Jeligra kullananlar yorumları farklılık gösteriyor. Herkesin sağlığı ve fizyolojisi farklı olduğu için etkiler de ciddi olabiliyor. Hangi ilaç olursa olsun; mutlaka hekim onayı almakta yarar olduğunu düşünüyoruz.

Ben jeligra kullanmadım ama etkilerini merak ediyorum
İlaç reçetesinde kadınlara göre değildir yazıyor
Bu ilaç penis büyütmüyor
Bende 1 saat boyunca ereksiyona neden oldu
Ben de ilişkiden 30 dakika önce içtim sonra hayat güzel oldu
Ben düşük tansiyon hastasıyım Jeligra kullanabilir miyim?
Sperm kalitesini bozduğunu düşünüyorum
Jeligra Kullananlar Yorumları

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu