Biyografi

Öznur Garip Tiktok Fenomeni Kimdir?

Öznur Garip 18 mart 2001 yılında İstanbul’da dünyaya geldi eğitim hayatına İstanbul’da devam etmektedir TikTok da ağır çekim videoları ve playback videoları çekerek büyük kitlelere ulaştı öğleki Tiktokda 2.4 milyon takipçi 107.2 milyon beğenisi bulunmakta bununla birlikte takipçileri ve sevenleri hakkında çokça sorular sormaya başladı bizde Gncbilgi.com ailesi olarak araştırmamızı yapıp tüm sorularınıza bu makalede cevap verdik.

Öznur Garip Kimdir ?

Öznur Garip 18 mart 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı eğitim hayatına devam eden fenomen TikTok da eğlenceli ve güzel içerikli ağır çekim ve playback videoları çekerek büyük kitlelere ulaşabildi ancak son zamanlarda yakın arkadaşları ile aralarındaki kavga ve ilişki durumu yüzünden şuanda takipçileri her zamankinden çok hakkındaki soruları merak etmekte.

Öznur Garip Yaşi ,Kaç Yaşında ?

TikTok da milyonlara ulaşan fenomen Öznur Garip hakkında ilk merak edilen yaşı oldu 18 mart 2001 yılında dünyaya gelen fenomen 19 yaşında.

Öznur Garip Burcu ?

Öznur Garip burcu sorulan sorular arasında başı çeken bir kaç sorudan biridir 18 mart da dünyaya geldi bu sebebten balık burcudur burcunun özelliklerini taşıdığı bilinmektedir.

Öznur Garip Boy Ve Kilosu ?

Çektiği eğlenceli içerikler ve dış görünüşü ile dikkatleri üzerine çeken Öznur Garip boyu 160 cm kilosu 50 kg olarak bilinmektedir.

Öznur Garip Kavga ?

Öznur Garip kavga meselesi takipçileri tarafından oldukça merak edilmektedir zamanında yakın arkadaşlık kurduğu kendisi gibi TikTok da videolar paylaşan Bahar Çelebi ile 2 defa kavga ettikleri bilinmekte ve bu durumu kendi İnstagram hesaplarında paylaştılar.

Öznur Garip Sevgilisi ?

Güzel fenomen zamanında kendisi gibi TikTok fenomeni olan Enes Çakmak ile kısa bir süre ilişki yaşadılar ancak ayrılmaları uzun sürmedi bir süre Öznur Garip ismi Tuna İpek ile anılsada şuanda sevgilisi kim sorusuna herhangi cevap ve bilgi bulunmamakta.

Öznur Garip TikTok ?

Öznur Garip TikTok Hesabı = https://www.tiktok.com/@oznurgariq?lang=tr

Öznur Garip İnstagram ?

Öznur Garip İnstagram Hesabı = https://www.instagram.com/oznurgaripofficiall/?hl=tr

 

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu