Cilt Bakımı

Sinoz Leke Kremi Nasıl Kullanılır? Kullananların Yorumları

Sinoz Leke Kremi Cildinizin Güneşe maruz kalması sonucu cildinizde meydana gelen cilt lekeleri , sivilce lekeleri ,yaşlılık lekeleri ve Hamilelikte oluşan lekelerin cildinizde yok olmasına etkili olacağı belirtilmiş olan bir cilt kremidir. Ayrıca Cildin pürüzsüz olması , cildinizin beyazlaması ve cildinizin parlak görünmesine destek olmaktadır.

Sinoz Leke Kremi Nedir Ne İşe Yarar?

Bir çok nedene bağlı olarak cildinizde meydana gelen lekelere karsı bu leke kremini tercih edebilirsiniz. Özellikle cildinizde oluşan tek renk düzensizliğine karsı etkili olduğu belirtilmiştir  Leke kreminin içeriğinde  C vitamini, meyan kökü, E vitamini, Pentavitin, aynı sefa bitkisi ve papatya ekstratı bulunduğu belirtilmiştir. Cildinizin tüm ihtiyacı olan besinleri karşılayan  Leke Kremi  hemen hemen cildinize 3  gün 72  saat süresince yoğun nem desteği sağladığı bilinmektedir. Ayrıca  15 SPF desteği ile cildinizi güneş lekelerinin sebep olduğu leke oluşumlarını engellemektedir.

Sinoz Leke Kremi Nedir Ne İşe Yarar
Sinoz Leke Kremi Nedir Ne İşe Yarar

Sinoz Leke Kremi Nasıl Kullanılır?

Öncelikle bu kremi kullanmadan önce kesinlikle cildinizi güzelce temizlenmesi gerekmektedir.

  1. Elinize bir miktar bu kremden aldıktan sonra cildinize kullanmak istediğiniz bölgeye yukarıdan aşağıya doğru dairesel hareketler ile mesaj yaparak uygulayınız. Etkisinin uzun süreli olması için  su ile temas ettirmeyiniz.
  2. Sabah ve Aksam olmak üzere bu leke kremini gün 2 defa kullanabilirsiniz.
  3. Göz ve çevresinden uzak tutulması gerekmektedir.

Sinoz Leke Kremi Güncel Fiyati Ne Kadar?

Tüketici Kalite Ödüllü olan Sinoz Leke Kremi (Anti Dark Sport  Face Cream ) 3% Vitamin C , Vitamin B3 Lorice Root Sea Daffodil  40 ml 2021 yılı itibari ile Fiyati 139.90 TL olarak belirtilmiştir. Tabiki bu fiyat zamanla değişkenlik göstere bilir.

Sinoz Leke Kremi Faydaları Nelerdir?

  1. 3%  C Vitamin  desteği sağlar
  2. İçerisinde Pentavitin ve Sodyum PCA Bulunur.
  3. Cildinizde oluşan renk eşitsizliğini dengeler
  4. İçeriğinde bulunan C Vitamini desteği ile Cildi nemlendirir ve 72 saat yoğun nem desteği sağlar
  5. Yaşlılık lekelerinin çoğalmaması için kontrol altına alır.
  6. Ciltte oluşan güneş lekelerine karsı ciltte kalkan görevi görür

Sinoz Leke Kreminin Herhangi Bir Yan Etkisi Var mi?

Belirtilen leke kremini kullanmadan önce alerji testi yapmanız tavsiye edilmektedir. Alerji  testi yapmak için bileğinizin iç kısmına bir miktar krem alıp bileğinizin iç kısmına sürerek alerjiniz var mi yok mu kontrol edebilirsiniz.  Yukarıda belirtilen bu ürün kozmetik bir ürün olduğu için her ciltte farklı etkiler göstere bilmektedir. Kesinlikle bu kremi kullanmadan önce alerji testi yapmanız tavsiye edilmektedir. Normalin dışında herhangi olumsuz bir durum ile karşılaşırsanız eğer bu kremi kullanmayınız. Ayrıca Leke kreminin kanıtlanmış bir yan etkisi olmadığı olmadığı belirtilmektedir.

Sinoz Leke Kremi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Leke kremi hakkında sıkça sorulan soruların ve cevapları

Sinoz Leke Kremi Cildimde Sivilce Yapar mı?

Öncelikle bu kremi kullanmadan önce alerjik testi yapmanız tavsiye edilmektedir.  Yanlış kullanıma bağlı olarak sivilce, kızarıklık ve yanma hissiyati olabilir.

Sinoz  Kremi  Güneş Lekesine İyi Gelirmi?

Bu krem güneş lekeleri, doğum lekeleri, hormonal değişimlerin sebep olduğu lekelenmeler, sivilce, akne ve siyah nokta lekelenmeleri, epilasyon lekelerinin en aza indirilmesini desteklediği belirtilmektedir.

Sinoz  Kremi, Cilt Rengimi Beyazlatır mı?

Bu krem cildinizde var olan leke görünümü azaltarak cilt tonunuzun eşitlenmesini sağlamaktadır.

Sinoz  Kremi Cildimde Leke Oluşumunu Engeller mi?

Ciltte oluşan güneş lekelerine karsı ciltte kalkan görevi görür.

Sinoz Leke Kremi Nasıl Sürülür?

Elinize bir miktar bu kremden aldıktan sonra cildinize kullanmak istediğiniz bölgeye yukarıdan aşağıya doğru dairesel hareketler ile mesaj yaparak uygulayınız. Günde 2 defa kullanabilirsiniz.

Sinoz  Kremi Sivilce İzine İyi Gelir Mi?

Leke Kremi cildinizin güneşe maruz kalması sonucu cildinizde meydana gelen cilt lekeleri , sivilce lekeleri ,yaşlılık lekeleri ve Hamilelikte oluşan lekelerin cildinizde yok olmasına etkili olacağı belirtilmiş olan bir cilt kremidir.

 Leke Kremi Faydalı Mı?

Leke kreminin içerisinde bol miktarda C vitamini bulundurduğu için cildinizi diş etmenlere karsı korumaktadır. Ayrıca cilt beyazlatmayada destek olmaktadır. Alışveriş siteleri , kadın forumu ve sözlük sitelerinde yorumlarına bakıldığı zaman genelde işe yaradığı belirtilmektedir.

Sinoz Leke Kremi Kullananlar Yorumları

Kokusu şahaneee kullanmaya başladım sürdüğün yer aydınlanıyor gerçekten inşallah bütün lekelerden kurtulurum

Daha öncede dogumdan sonra kullanmıstım yeni olusan renk bozukluklarını eşitliyor nemlendirmesi güzel ama yıllardır var olan lekeleri mucize gibi silmesini bekleyen icin tabiki hayal kırıklıgı olur bunun icin güzellik merkezinde 3 seanslık lazer uygulaması var

Leke kremleri normalde kış aylarında geceleri falan kullanılır. Bu öyle değil. Güneş koruyucunun altına sür çık. Önceki lekeleri de açıyor. Makyaj altında da güzel bi ürün.

Sizde Leke kremini kullandıysanız sitemizin yorum bölümünde kullanıcı deneyimlerinizi bizimle ve kullanmak isteyeneler ile paylaşabilirsiniz.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu