Nadixa Krem Nedir, Ne İçin Kullanılır? Kullananlar

Nadixa Krem Nedir, Ne İçin Kullanılır? KullananlarNadixa Krem Nedir, Ne İçin Kullanılır? Kullananlar

Nadixa Krem Beyaz yada beyazımtırak rengi olan belli bir kokusu olmayan bir kremdir.Türkiye’de üretilmiş ilk tropikal kinolondur.Asil kullanım alanı olan Akne tedavisi olmakla birlikte deri enfeksiyon hastalıklarında kullanılabilmektedir. Nadixa Kremin İçeriğinde bulunan nadifloksasin bakteri ve mikrop öldürücü özelliğine sahiptir. 30 gramlık tüplerde bulunmaktadir. Uzman Doktor kontrolünde kullanılması tavsiye edilmektedir.

Nadixa Krem Nedir?

Nadixa Krem Nedir? Cildin üzerinde bulunan akne sivilcelerin geçmesini sağlayan ayrica deri altinda bulunan sivilcelerin çıkmasını ve iyileşmesini sağlayan etkili bir kremdir.Nadixa Kremin maddesi nadifloksasindir. Bu kremi kullanmaya başlandığı zamandan itibaren bakterilerin cilt üzerinde cogalmasini engellemektedir. Ayrica Cilt üzerinde bulunan bakterilerin neden oldugu iltihapli cilt bozukluklarını düzenleyen ve iyileşmesini sağlayan etkili Antibiyotik bir kremdir. Çoğunlukla Ergenlik döneminde oluşan sivilce ve aknelerin yogun oldugu bölgelerdeki irin ve sivilceler ve pembe kırmızı sivilcelerin giderilmesi için genelde uzman doktorlar tarafından reçete edildigi bilinmektedir.

Nadixa Krem Nedir, Ne İçin Kullanılır Kullananlar
Nadixa Krem Nedir, Ne İçin Kullanılır Kullananlar

Nadixa Krem Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Nadixa Krem Ne İçin Kullanılır Nadixa Kremin İlacın Etken Maddesi Nadifloksasin‘ dir. Nadixa Krem, bakterilerin cilt üzerinde büyüyüp çoğalmalarını engelleyerek, cilt üzerinde oluşan bakterilerin neden olduğu iltihaplı cilt bozukluklarında (sivilceler ve akneler) için kullanılan yararlı bir antibiyotiktir.

 1. Nadixa Krem, özellikle ergenlik çağına ulaşmış  gençlerde görülen sivilceler ve Akne tedavisinde kullanılmaktadır.
 2. Nadixa Krem Cilt üzerinde oluşan mikrop ve bakterileri öldürücü etkisi vardir.
 3. Ciltte oluşan deri enfeksiyonlarının iyileşmesini sağlar.
 4. Genelde Ciltte oluşan iltihapli sivilce ve aknelerin kurumasini saglayan ve yenilerinin çıkmasını engeller.
 5. Deri alti veya deri üstünde oluşan sivilcelerin iyileşmesini sağlayarak daha saglikli ve sivilcesiz bir cilde sahip olmasini saglar.
 6. Kil köklerinde oluşmuş iltihaplari kurutur.
 7. Cildinizin bir yerinde oluşan sivilce ve akneleri tedavi etmektedir.(alna, enseye yakın kıl köklerinde, erkeklerde sakal ve bıyık bölgesi, genital bölge, sırt gibi  yerlerde kullanılmaktadır.)
 8. Siyah noktalarin geçmesi için kullanılmaktadır.
 9. Temiz ve pürüzsüz bir cilt yapısına kavuşturduğu bilinmektedir.

Nadixa Krem Ne İşe Yarar?

Nadixa Krem Ne İşe Yarar? bakterilerin cilt üzerinde büyüyüp çoğalmalarını engelleyerek, cilt üzerinde oluşan bakterilerin neden olduğu iltihaplı cilt bozukluklarında (sivilceler ve akneler) için kullanılan yararlı bir antibiyotikti

Nadixa Krem Kullanılmadan Önce Bilinmesi Gerekenler?

 1. Nadixa Kremin etken maddesine karşı bir alerjiniz varsa bu ilacı kullanmanız tavsiye edilmemektedir.
 2. Akıntılı lezyonlar, çatlak,kuru,kesik,tahriş olmuş veya egzamalı ciltlere ya da rüzgar ve güneş yanığı oluşmuş ciltlerde kullanmayiniz. Kullanmak için sorunlu olan yerlerin iyileşmesini beklemeniz gerekmektedir.
 3. Bu Kremi sürdüğünüz sorunlu olan yerlerde sarı lekeler oluşabilir. Bu lekeleri sabunlu su ile yıkayarak kolayca çıkarabilirsiniz.
 4. Kremi sorunlu olan bölgeye kullandıktan sonra güneşe çıkmayınız.
 5. Bu Kremi ağız, burun içine, gözlerinize ve cildin hasarlı yerlerine temas ettirmeyiniz.Yanlışlik ile temas olursa bol su ile yıkayınız.
 6. Cildinizi bilhassa alkolsüz sabunla temizlemeniz gerekmektedir. Sorunlu olan bölgenin tedavisi  iyi sonuç vermesi için tedavi süresince makyaj yapmayınız, yüzünüze fondöten gibi cildin hava almasını engelleyecek makyaj malzemeleri kullanmayiniz.
 7. Nadixa Kremi kullandığınız zaman cildinizi tahriş edebilecek saç boyası ve tüy dökücüler kullanmamanız gerekmektedir.


Nadixa Krem Nasil Kullanilmalidir?

Nadixa Krem blog  ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Nadixa Krem Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışınız.

Nadixa Krem Tavsiye Edilen Kullanımı

 1. Uzman Doktorunuz Nadixa Krem nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir.
 2. Kesinlikle doktorunuzun tavsiye ettigi direktiflere uymanız gerekmektedir.Yanlış kullanımını cildinize ciddi zararlar verebilir.
 3. Nadixa Kremi kullanmadan önce sorunlu olan sivilceli yerleri su ile temizleyip, temiz bir havlu ile kurulamaniz gerekmektedir.
 4. Sivilcelerin olduğu cilde sürüp, hafif hareketlerle masaj yaparak cildinize yedirilmesini sağlayınız.
 5. Sabah ve akşam olacak şekilde günde 2 defa kullanmanız yeterlidir.

Nadixa Krem Cilde Faydasi Nelerdir?

Nadixa Krem Cilde Faydasi Cildinizin herhangi bir yerinde oluşan sivilce ve akneleri tedavi etmektedir.(alna, enseye yakın kıl köklerinde, erkeklerde sakal ve bıyık bölgesi, genital bölge, sırt gibi  yerlerde kullanılmaktadır.)

Nadixa Kremi Eczane Satis Fiyati

Nadixa Kremi Tüm Eczanelerden rahatça satin alabilirsiniz Nadixa Kremi kullanmaya karar verdiğinizde kesinlikle doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Eczanelerde Nadixa Kremi 2020 yılı Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 40.03 tl oldugu belirtilmiştir.

Nadixa Krem Hakkında Merak Edilen Sorular ve Cevaplari

Nadixa Krem Hakkında Merak Edilen Sorular ve Cevaplari

Nadixa Krem Kortizonlu Mu?

Nadixa Krem Kortizonlu değildir, antibiyotik özelliği olan bir kremdir.

Nadixa Krem Tüylenme Yapar Mı?

Nadixa Kremi Kullanan birçok kişi yorumlarinda tüylenme ile ilgili bir şikayet belirtmemiştir.

Nadixa Krem Ne kadar Süre Ciltte Kalmalıdır?

Sorunlu olan bölgede kullanımdan itibaren en az iki saat ciltte kalmalıdır, daha uzun kalıp yıkamadığınız da herhangi bir sorun oluşturmadığı belirtilmiştir.

Nadixa Krem Ne zaman Sürülmelidir?

Sabah akşam olmak üzere Günde iki defa sorunu olan bölgeye sürülür, sürüldükten sonra mümkün olduğu kadar güneşe çıkmamanız tavsiye edilmektedir.

Nadixa Krem Ne Kadar Sürede Etki Göstermektedir?

İlk etkiler üç hafta sonra ortaya belirli olacaktir. Tam sonuç ise 2. ay bitiminde olacaktır.

Nadixa Krem Lekelere İyi Gelir mi?

Nadixa Krem Hem cilt lekelerinin hem de siyah noktaların tedavisinde Doktor tavsiyesi ile kullanılmaktadır.

Nadixa Kullandığımda Cildimi Beyazlatır Mı?

Nadixa Kremin Cildi soyduğu ve Cildi yenilediği için beyazlatma etkisi vardır.

Nadixa Krem Reçetesiz Satın Alınır Mı?

Reçeteli ve reçetesiz eczanelerden satin alinabilir.

Sivilcelere Karşı Nadixa Krem kullananlarin Yorumlari

Ergenlik dönemimde dermatoloğun verdiği bir ilaçtı bana düzenli bir şekilde kullandım ve sonuç aldım. Kafamda olumlu bir düşünce bırakan bir krem ismi.

“benim şu an iltihaplı büyük sivilcem olmuyo pek ama onlar için çok iyiydi ben sabah yeni çıkmış bi sivilce gördüğümde eskiden okula giderken sürerdim hazırlanıp evden çıkarken ovuşturup yayardım(sivilcenin üstünde kalması gerekiyo vermeyeceksin) öyle giderdim okula iltihabını yok ederdi. 3 yıl falan kullandım zaten sivilcelerin oldukça sürüyorsun.

doktorumun Nadixa Kremi tek başında değil de iki tane daha ilaçla vermişti ve de gerçekten işe yarayıp sivilcelerimi söndürmüştü. Ciltteki lekeler üzerinde de etkili olmuştu

Nadixa Krem Kullanıcı Yorumlari ?

Nadixa Krem Kullananlar tarafınca meydana getirilen Kullanıcı yorumları ticari ürünler için bir referans görevi yapmaktadır.Bundan dolayı Nadixa Krem hakkında işe yarayıp yaramadığı hususunda değişik bir yorum yada şikayetiniz var ise Nadixa Krem yorum yaparak bu ürünü satın almak isteyen öteki tüketiciler ile paylaşarak katkı sağlayabilirsiniz.

Nadixa Krem Kullananların Yorumları

Birden fazla ilaçla Nadixa Krem kullandım ve olumlu sonuçlar aldım. Yalnız doktorum tek başına bu ilacı kullansan geçmezdi dedi. Artık karari siz verin

Leke, sivilce, ve siyah nokta şikayetlerle doktora gittim ve bu kremi önerdi ilk uygulamadan 2 saat sonra burnumun üzerindeki siyah noktalari net bir sekilde yok ettiğini fark ettim siyah noktada etkili oldunu kesin ama diger sorunlarda etkilimi zaman gosterecek tskler.

Nadixa Krem hakkında fikir ve görüşlerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın..4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir