Biyografi

Survivor Yunus Emre Özden Kimdir?

Survivor  Yunus Emre Özden, Survivor 2020’de Ünlüler  takımında yarışacak. Yunus Emre Özden biyografisi

YUNUS EMRE ÖZDEN KİMDİR?

Yunus Emre Özden, 29.03.1993 istanbul Silivri’de doğdu. 1.85 boyunda, 82 kilo olan yarışmacı halen Silivri’de Yaşıyor . Yunus Emre Özden  2 Çoçuk Ailenin Tek Erkek Çoçugudur, Survivor Yunus Emre Açık Öğretim Fakültesi’nde ulaştırma lojistik okuyor.

Lise hayatında yaşadığı bir Hastalık sonucu aşırı kilolu olduğunu söyleyen Yunus Emre Özden , tedavi sonucu aldığı kilolarla çok dalga geçildiği için Lise de Okumayı  asla sevemediğini söylüyor . Bu yüzden tedavisi bitince okul sonrasında şehir stadında koşmaya başlamış ve 96 kilodan 64 kiloya düşerek Hızlı  bir Kilo verme serüveni olmuştur.

Onyedi yaşına geldiğinde başvuru yaptığı ajanslarla katalog çekimleri yapmaya, 18-19 yaşlarında ise Fashion Week’lerde çıkmaya başlamış.

yunus emre özden katalog
yunus emre özden katalog

Erkek Modelliğin bir parçasının spor olduğunu söyleyen Survivor Yunus, kum torbası başında uzun saatler kalarak Spor yapmıs . Çocukken hep dövüşçü olmayı hayal ettiğini ama ailesinin İzin vermedigini anlatıyor . Spor salonuuna  gelen profesyonel Dövüşcüler  kick boxer güreşçi ve karatecilerle yaptığı antrenmanlarda onlardan daha iyi olduğunu fark etmiş. Devamında ise MMA(Karışık Dövüş Sanatları)  dövüşlerine katılmış.

yunus emre özden kavga
yunus emre özden kavga

2019’da Türkiye 3.sü, İstanbul 2.si oldu.  Modellik ve yardımcı oyunculuk işlerine de koşturduğunu söyleyen Survivor Yunus Emre Özden bir hayali de aksiyon filmi çekme, dövüş kulüpleri sahibi olma.

MMA(Karışık Dövüş Sanatları)  federasyonunun bile hocam diyerek hitap ettiği bir manken dövüşçü olduğunu söylüyor. MMA’nın(Karışık Dövüş Sanatları)  kötülüklerden arınma yolu ve kendi çapında başarısızlıklardan başarılar çıkarma öyküsü olduğunu belirtmektedir.

Puan Ver

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu