Sağlık

Thincal 120 Zayıflama Hapı Yorum, Reçetesiz Satılır Mı, Kullananların Yorumları

Thincal 120 Zayıflama Hapı Yorum metabolizma ve sindirim sistemi üzerinde sağlamış olduğu dengeleyici etki sayesinde sağlıklı ve doğal bir şekilde kalıcı kilo vermeye destek olmaktadir. Thincal 120 Zayıflama Hapı Doğru ve düzenli kullanımda tokluk hissi vererek açlık hissinin yatıştırmaya destek olur.

Thincal 120 bu özelliği sayesinde gün içerisinde daha az yemek yemeyi sağlamaktadır. Genel olarak obezite tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Thincal zayıflama ilacı bir doktor kontrolünde sadece doktorunuzun reçete etmesin halinde kullanılmalıdır.

Thincal 120 mg Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Thincal 120 Zayıflama Hapı Genel  olarak obezite tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Thincal 120 Zayıflama hapının Etkin Maddesi Orlistat Dır.Mavi kapsüller içerisinde beyaz ürünler halinde olan 120 mg Orlistat içermektedir.

Orlistat Besinler ve gıdalar ile alınan yağların bağırsaktan emilimini %30  engellemektedir. Thincal aşırı kilolu hastalarin  tedavisinde düşük kalorili hafif bir diyetle birlikte kullanılmaktadır.

Thincal Yardımcı maddeler Mikrokristalin selüloz, sodyum nişasta glikolat, sodyum lauryl sülfat, talk, povidon, jelatin, titanyum dioksit, indigo karmin bulunmaktadır.

Thincal 120 mg Ne İçin Kullanılır?  Obezite ameliyatlarından önce, endokrinoloji uzmanları tarafından medikal tedavi amacıyla obez hastalara onerdigi bilinmektedir.Thincal 120 mg Genel  olarak obezite hastalarının zayıflaması için kullanılan  bir ilaçtır.Asiri kilolari olan obezite hastalarının bu ilaci doktor  tarafından rapor ettirilerek kullanılmalıdır.Thıncal yazıflama hapini kadin ve erkek fark etmeksizin kullanılabilir.Thincal ilacı Doktorunuzun reçetesi sonrasi 1 ay içerisinde kullanmaya başladıktan sonra 2 veya 3 kilo verildikten sonra doktor kontrolü altinda fazla kilolarınızdan tamamen kurtulana kadar kullanmalisiniz.

Thincal 120 Zayıflama İlaci mutlaka bir Endokrin uzmanı tarafından reçete edilmesi gerekmektedir. Kendi isteğinize göre bu ilacı satın almaya ve kullanmaya kalkışmak büyük zararlara yol açabilir.

Thincal 120 mg Fiyat 2024

Thincal 120 mg satış fiyatı 904.02 TL olduğu belirtilmiştir.

Thincal 120 Zayıflama Hapı Reçetesiz Alınır Mı?

Hayır. Thincal Reçete ile satılmaktadır. Bu İlacı mutlaka bir Endokrin uzmanı tarafından reçete edilmesi gerekmektedir. Kendi isteğinize göre bu ilacı satın almaya ve kullanmaya kalkışmak büyük zararlara yol açabilir.

Thincal 120 Zayıflama Hapı Prospektüs

Thincal 120 mg Nedir, Ne İçin Kullanılır
Thincal 120 mg Nedir, Ne İçin Kullanılır

Thincal zayıflama ilacını kullanmadan önce Prospektüs dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz .Bu ilaç kesinlikle bir Diyetisyen Doktor tavsiye edildiği zaman kullanmalıdır. Aksi takdirde ciddi rahatsızlıklara yol açabilir.

Thincal Prospektüs için Tıklayin

Thincal Kullanan Kullananların Yorumları

Thincal Kullananlar Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç, Ürün, Gıda takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar göstere bilir. Thincal Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Thincal 120 Zayıflama Hapı Yorum

  • Thincal alalı Yedi gün oldu 1 kilo verdim fakat egzersizi yapamıyorum diz problemimden dolayı şekeri tamamen çıkardım.
  • Thincal kullandım hiçbir yarar görmedim 6 aydır
  • Merhaba, Thincal galiba her kullanan kişide değişik bir tesir sağlıyor. Ben günde 2 kez içiyorum. 4 gün içinde 2.4 kilo kaybetim. İştahım neredeyse tamamen kesildi. Bir de o denli midem bulanıyor ki bir kase çorbayı bile zorlanarak içiyorum. İlaca başlamadan ilkin de sık sık wcye çıkıyordum, bunda değişen bir şey olmadı. Ek olarak çamaşırımda ya da tuvalette yağ lekesi falan da görmedim. Kim bilir ilerleyen dönemlerde oluyordur, bilmiyorum.
  • Evet Thincal  aldım inceldim fakat internetten ilacın içeriğini araştırdığımda böbrek yetmezliği karaciğer problemi falan yazınca korktum bırakmak zorunda kaldım fakat ilacı içtiğim süre yediklerimi yağını dışıyla atıyorum oldukça güzeldi kısaca inceleyebilirsiniz başlamıştım gene başlamayı düşünüyorum fakat iyice araştırmadan sonrasında eczanede satılması ek olarak güvenilir esasen.
  • Ben hemşireyim hastanede dostlarım Thincal zayıflama hapını kullanıyor fakat Yen’i başladılar. Fiyatıyla dolayısıyla
  • ben Thincal kullaniyorum ilaci yaklasik 3 aydir ilk ay yalnız ilaci ictim yediklerime hic dikkat etmedim 2.5 kilogram verdim.2 ay yediklerime dikkat ettim 5 kilogram verdim. bu ay kullanımımı  sporla yaparak destekliyorum yediklerime içtiklerime çok dikkat ediyorum görecez bakalım  ay sonu belli olucak ne kadar verdigim. fakat bana diyetisyenim verdi onun kontrolünde kullaniyorum
  • Çalışıyorum. ya bu ilacı diyetisyenler obez hastalarda kullanıyor biliyorum. onların kızma sebebi ne kadar da olsa bir kimyasal onları kullanacağına boğazını tut.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu