Faydalı Bilgiler

Exxen Ücretsiz Nasıl İzlenir? Site Önerileri 2024

Exxen izle, Exxen bedava izleme, Exxen bedava nasıl izlenir, Exxen ücretsiz izleme yolları

Bu yazımızda sizlerle bedava; Exxen Ücretsiz İzleme Programı, Exxen bedava izleme, Exxen bedava nasıl izlenir, Exxen ücretsiz izleme yolları; gibi merak edilen soruların cevapları bu yazımızda yer almaktadır. Acun Ilıcalının sahibi olduğu; Exxen Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nin resmi yayıncısıdır. Avrupa ligi maçlarını Exxen bedava maç izlemek isteyenler arama motorlarında sık sık aranmaktadır.

Avrupa ligi resmi yayıncısı Exxen başlattığı kampanyayla müşterilerine deneme amaçlı Exxeni yasal olarak bedava izleme olanağı sunmaktadır. Şampiyonlar ligi ve Avrupa ligi maçlarını izlemek isteyenler Exxeni yasal olarak ücretsiz nasıl izleyeceğinin detayları merak etmektedir. Peki; Exxen ücretsiz nasıl izlenir? İşte Exxen ücretsiz izleme yolları nelerdir?

Exxen ücretsiz izleme yolları merak edilmektedir. Ülkemizdeki büyük takımlarımızın Avrupa ligi maçlarını canlı olarak yayınlan Exxen ‘de ücretsiz izleme nasıl yapılmaktadır. Exxen ücretsiz izleme yolları nelerdir?

Exxen Ücretsiz İzleme Programı (Exxen Bedava İzleme)

Bedava Exxen izleme sitesi için tercih edebileceğiniz ilk kaynak yasal olarak Exxen platformunun kendisidir. Exxen izleme sitesi için Exxen kayıt olarak deneme süresini kullanmanız mümkün. Bu zaman süresince bir ödeme yapılmamaktadır.

Exxeni Bedava İzlemek İçin ;

Exxen izle ucretsiz kayit ol
Exxen izle ucretsiz kayit ol
  • İsim Soyisim ve Mail bilgiler kısmını doldurarak kayıt olun.
  • Üye ol ve denemek ücretsiz izle seçeneğine tıklayın.
  • Daha sonra mail adresine gelen doğrulamayı yaparak ödeme ekranına gelin.
  • Bu bölümde kart bilgileri istenecektir. Sizde varsa eğer sanal kart bilgilerinizi girin.
  • Otomatik olarak Exxen sizden 1 lira çekip size geri iade edecek ve üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Deneme süresi bittiği zaman zaman Exxen üyelik ücreti 2022 kesecektir. Fakat siz sanal kart oluşturup üye olursanız Exxen üyelik ücreti kesemeyecektir. Buna dikkat edilmelidir.
  • Yukarıdaki adımları takıp ederek üye olduğunuz Exxen e bu platformda yer alan içerikleri ve Spor içeriklerini ücretsiz izleyebilirsiniz.

Exxen Üyelik Ücreti 2024

Exxen ’in platformunun yaptığı bildirime göre, Şampiyonlar Ligi, UEFA Ligi ve Konferans Ligi maçlarını kapsayacak olan spor paketi, ek pakete ek olarak 24,90 TL ile izlenebilecek.

  • Aylık (EXXEN 9,90 TL + SPOR 24,90 TL) 34,80 TL’den başlamaktadır.
Exxen Uyelik Ucreti 2022
Exxen Üyelik Ücreti 2023

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu