Fiyatı Nedir?

Bim Bulaşık Deterjanı Fiyatı 2024 – En Güncel Fiyat Bilgisi

bim bulaşık tableti fiyatı 2024

Bim Bulaşık Deterjanı Fiyatı 2024; hakkında detaylı bilgiler vereceğiz; Daha önceki yazılarımızda Fiyatı Nedir? kategorisinde Bim Kağıt Havlu Fiyatları 2023 – Bim Blume Kağıt Havlu hakkında bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise kısaca; Bim Desto Bulaşık Deterjanı fiyatı, Bim Bulaşık Deterjanı 4 kg bim bind activit 50′ tablet fiyatı 2024; gibi merak edilen soruların cevaplarını sizlerle paylaşacağız.

Bim birçok temizlik ürününün çok çeşitli olduğu ve son derece uygun fiyata satıldığı bir market zincirinin adıdır. Bu market ve A01 Şok gibi marketler; ülkenin birçok lokasyonunda ürün satışı yapıyor. Zaman zaman da Bim ve diğer zincir marketlerde temizlik ve gıda ürünlerinde indirimler kampanyalar yapılıyor. Bim bulaşık deterjanı fiyatları bu günkü içeriğimizin konusudur. 2023 yılının ikinci ayında bazı bulaşık deterjan fiyatları şöyle.

Bim Bulaşık Deterjanı Fiyatı 2024

Bim Desto Bulasik Deterjani Fiyati
Bim Desto Bulasik Deterjani Fiyati
Fairy Limon 2600 ml59 TL
Fairy sıvı bulaşık deterjanı 1500 ml69 TL
Fairy portakal 100 ml bulaşık deterjanı49 TL
Senfoni bulaşık deterjanı 1500 ml45 TL
Shine 1 L bulaşık deterjanı25 TL
Fairy sıvı bulaşık deterjanı 650 ml13 TL
Pril limon 4 Kg bulaşık deterjanı85 TL
Fairly Losyon 1 L bulaşık deterjanı27 TL
Bim Bulaşık Deterjanı Fiyatı 2024

Bim Desto Bulaşık Deterjanı Fiyatı 2024

Bingo Dalından Limon 675 gr27 TL
ABC misket limonu 4 Kg82 TL
Pril limon 16 L bulaşık deterjanı265 TL
Pril Losyon Aloe Vera 750 ml30 TL
Fairy 9 Adet 1500 ml571 TL
Green Clean 2750 ml bulaşık deterjanı193 TL
Pril Limon 4 Kg bulaşık deterjanı80 TL
Bim Bulaşık Deterjanı Fiyatı 2024

Sıvı Bulaşık Deterjanı Üretim Süreci Nedir?

Sıvı bulaşık imal etmek için önce hammaddelerin seçimi ve hazırlanması aşaması ilk aşamadır. Deterjanın temel bileşenleri, su, surfaktanlar, alkali maddeler, viskozite arttırıcılar, renk vericiler, koku ve tat vericiler gibi yardımcı maddelerdir. Hammaddeler bir karıştırma tankında karıştırılır ve homojen bir karışım oluşturulur. Üretilen sıvı deterjan kapaklı şişelere doldurulur ve etiketlenir. Bu süreçte kalite kontrol aşamaları da yer alır ve üretilen ürün standart kalite ve güvenlik kriterlerine uygunluğunu doğrulamak için test edilir.

Bim Bulaşık Deterjanı Üretim Prosesleri

Temel maddelerinden biri su olan sıvı bulaşık deterjanı imalatında en önemli proseslerden biri suyun bakterilerden arındırılmasıdır. Bu istenmeyen parazitler bulaşık deterjanının bozulmasına yol açar. Bu yüzden suyun temizlenmesi süreci önemlidir. Artırma öncesi ve sonrasında test edilmektedir. Deterjanlar da bozulmaktadır. Su ters osmozla saflaşır ve bekletilmektedir.

Herhangi bir üretim tesisinde üretimde her seferde 7 ton üretim yapılacağı için 7 ton su tanklara aktarılır ve anyonik katı madde eklemesi yapılır. Suyun asidik özelliği artınca bunu nötrleştirmek için kazana tuz katılır. Asit dengesi sağlanınca katyon maddeler katılır. Koruma maddeleri ve renklendirme için boya katılır. Gliserin, kıvamlaştırıcı ve anti-bakteriyel maddeler de son aşamada kazana eklenmektedir. Son aşamada parfüm eklenerek tercih edilen kokuya göre sıvı bulaşık deterjan üretimi sonlandırılır. Çok çeşitli sıvı bulaşık deterjan üretim tesisi vardır. Kullanıma hazır hale gelen sıvı bulaşık deterjanı, çeşitli hacimlerde kaplara konularak mağazalara bakkallara marketlere gönderilir.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu