Para Kazanma

DFDS Maaşları 2024 – Çalışan Yorumları, Güncel Stajyer Maaşı

DFDS Maaşları 2024; hakkında detaylı bilgiler vereceğiz; Daha önceki yazılarımızda Para Kazanma kategorisinde İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı Maaşı 2024 ( İç Mimarlık Maaşları) hakkında bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise kısaca; DFDS Maaşları 2023 – Çalışan Yorumları, Stajyer Maaşı gibi merak edilen soruların cevaplarını sizlerle paylaşacağız.

DFDS, Danimarkalı bir uluslararası nakliye ve lojistik şirketidir. Kuzey Avrupa’daki türünün en yoğun nakliye şirketi ve Avrupa’nın en yoğun nakliye şirketlerinden biridir. Şirketin adı, Det Forenede Dampskibs-Selskab’ın (kelimenin tam anlamıyla The United Steamship Company) kısaltmasıdır. DFDS, öncelikle Kuzey ve Baltık Denizlerindeki kargo ve yolcu trafiğine odaklanmış olsa da, Tarihsel olarak Amerika Birleşik Devletleri, Güney Amerika ve Akdeniz’e de kargo taşımacılığı yapmıştır.

Şirket Adı :DFDS (Det Forenede Dampskibs-Selskab)
Kuruluş Tarihi :1866 ; 157 yıl önce
Kurucu :Carl Frederik Tietgen
Kazancı :17,87 trilyon
DFDS

Dfds Nedir? Ne İş Yapar?

Genel anlamada DFDS Seaways. DFDS A/S’nin Kuzey Denizi, Baltık Denizi ve Manş Denizi’nde 50 kargo ve yolcu gemisi ile 25 nakliye rotası ağı işleten nakliye bölümüdür. DFDS Logistics, eski DFDS Lys Line ve DFDS Container Line dahil olmak üzere kara taşımacılığı ve lojistik işletmektedir.

2023 yılı DFDS, çok ortaklı bir yapıya sahip olduğu Danimarka borsalarında da işlem görmektedir. Bunun dışında şirketin kurucusu Carl Frederik Tietgen’in torunları bugün halen şirketin yönetim kurulunda yer almaktadır.

Dfds Denizcilik Maaşları 2024

Türkiye’de toplam 21 adet Ro-Ro gemisi bulunmaktadır. Bu gemilerde gemi kaptanı olarak çalışan personelin 2024 yılı ortalama maaşları ise aşağıdaki gibidir;

Dfds Denizcilik Maaslari
Dfds Denizcilik Maaslari
Gemi Kaptanı Maaşı : 4770 $
Usta Gemici Olmayan Kaptanlar :4500 $ ile 6000 $ aralığında
Gemi Çalışanları Maaşları :2500 $ ile 3700 $
Dfds stajyer maaşları :850 – 1000 $
Dfds Denizcilik Maaşları 2024

Dfds Ro-Ro Maaşları 2024

Gemi personeline göre ortalama bir rakam telaffuz etmemiz gerekirse DFDS için aşağıdaki maaş aralığından bahsedebiliriz.

Zabit veya 2. Mühendis2300 $ ile 2700 $ aralığında
Zabit veya 3. Mühendis1700 $ ile 2300 $ aralığında
Reis veya aşçı1500 $ ile 1700 $ aralıgında
Usta Gemici veya yağcı1300 $ ile 1600 $ aralığında
Dfds Ro-Ro Maaşları 2023

Dfds Çalışan Yorumları

İnternette yer alan Dfds çalışanlarının yorumlarına baktığımızda sosyal medya ve internet sitelerinde yaptığı yorumları ve personel yorumları alt kısımda yer almaktadır.

Orada çalışırken her zaman desteklendiğimi hissettim ve çevremdeki insanlar işlerine tutkuyla bağlıydı. Orada bulunduğum kısa sürede çok şey öğrendim ve maaş da iyi.

Dfds Çalışan Yorumları

7 hafta boyunca iletişim merkezinde çalıştım ve şimdiye kadar yaptığım en iyi iş olduğunu söylemeliyim. Personel inanılmaz derecede iyi insanlardı, yapacağım iş hakkında çok açık sözlüydüler ve gerektiğinde her zaman yanımdaydılar.

Dfds Çalışan Yorumları

Güncel DFDS Maaşları 2024 – Çalışan Yorumları, Güncel Stajyer Maaşı ile ilgili yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Sitemizde yer alan Para Kazanma ve maaş bilgilerinin güncel olmadığını düşünüyorsanız yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu