Biyografi

Emrullah Sürmeli Kimdir? Kaç Doğumlu ve Kaç Yaşinda?

Emrullah Sürmeli yaşıyor mu, Emrullah Sürmeli kaç yaşında Emrullah Sürmeli Kurt mü Emrullah Sürmeli'nin telefon numarası

Başarılı dizi ve Sinama oyuncusu olan Emrullah Sürmeli Kimdir? Sosyal Medya Platformunun gözde isimlerinden biri olan ve kısa zamanda fenomen olan başarılı oyuncu aynı zamanda ise oyunculuk kariyerinde de yükselmeye hızla devam etmektedir.

İlk olarak Blu TV(1) de yayınlanan Sıfır Bir Adana Filminde; Rol Alan Emrullah Sürmeli daha sonra Sokağın Çocukları ile iyiden iyiye tanınmaya ve merak edilmeye başlamıştır.

Hayranları tarafından çokça merak edilen  Emrullah Sürmeli öldü mü?, Sozleri Nedir? , telefon numarası  gibi sorular sıkça sorulmaktadır.

Emrullah Sürmeli Kimdir? Hayat Hikayesi

Sinama ve Dizi oyuncusu olarak dikkatleri üzerine çeken Emrullah Sürmeli Kaç Yasinda ve kaç Doğumlu 2000 Yılında Adananın  Karaisalı ilçesinde doğmuştur  ve Aslen Adanalıdır.

Hayatını değiştiren ve İzleyicileri tarafından beğenilen Adana’da çekilen proje  Sıfır Bir; olmuştur ve ardından çekilen diğer bir dizi  Sokağın Çocukları ile iyice tanınmıştır. Eğitim hayatına ise oyunculuğunu geliştirmek adına devam etmektedir.

Emrullah Surmeli
Emrullah Sürmeli

Emrullah Sürmeli Kaç Yaşında?

Takipçileri tarafından çokça merak edilen sorulardan bir tanesi olan Sıfır Bir(1) Emrullah Sürmeli Kaç Yaşında Başarılı oyuncu 2000 doğumlu olduğu ve şuanda 21 Yasinda olduğu bilinmektedir.

Emrullah Sürmeli Aslen Nereli?

Başarılı Dizi oyuncusu ve Sosyal medya fenomeni olan Sürmeli  Aslen Adananın Karaisalı ilçesindendir.

Emrullah Surmeli Kimdir Hayat Hikayesi
Emrullah Surmeli Kimdir Hayat Hikayesi

Emrullah Sürmelinin Yer aldığı Yapımlar?

İlk olarak  Blu TV de ekranlara Sıfır Bir İle Merhaba diyen Başarılı oyuncu Sürmeli ve devamında Sokağın Çocukları projesinde yer almıştır.

  • 2018-2019 – Sıfır Bir (Kararlı Çocuk)
  • 2020 – Sokağın Çocukları (Sedat)
  • 2020 – Sıfır Bir (Emrullah)

Emrullah Sürmeli Ailesi?

Sürmelinin Babası Adana’da bir restoran işletmektedir. Ayrıca Sürmeli zaman zaman Babasının yanında garsonluk yapmaktadır.

Emrullah Sürmeli Boyu ve Kilosu Nedir?

Başarılı Dizi ve film oyuncusu olan Emrullah Sürmelinin Boyu 1.70 Kilosu ise 60 kg  dir. Burcu ise Oğlaktır.

Emrullah Sürmeli Kaç Doğumlu?

Başarılı Dizi ve film oyuncusu olan Emrullah Sürmeli 2000 doğumlu olduğu ve şuanda 21 Yasinda olduğu bilinmektedir.

Emrullah Sürmeli Kürt mü?

Başarılı oyuncunun Kürt Olmadığı bilinmektedir. Ayni Zamanda Evlide değildir.

Emrullah Sürmeli Telefon Numarası Nedir?

Eğer Emrullah Sürmeli ye Ulaşmak istiyorsanız eğer Sosyal medya hesaplarından kendisine ulaşmanızı tavsiye ederiz  telefon numarası 530 545 devam eden bir durum görürseniz itimat etmeyiniz. Kendisine Ulaşmanın İyi yolu sosyal medya hesaplarıdır.

Stea

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu