İlişkiler

En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajı Uzun 2024

en yakın arkadaşa doğum günü mesajı uzun romantik ve yaratıcı

En Yakın Arkadaşa Uzun Doğum Günü Mesajı (Uzun, Komik, Yaratıcı); Yakın bir arkadaş, bir kişinin isteyerek hayatına kabul ettiği ve aile olarak gördüğü değerli bir kişidir. Hayatımıza renk katan arkadaşlarımıza ne kadar değerli olduklarını hatırlatmak için çok özel; en yakın arkadaşa doğum günü mesajı uzun atmak isteriz. Peki; En Yakın Arkadaşa Doğum Gününde Ne Yazılır? yazımızın devamında yer almaktadır.

Hayatımızda değer verdiğimiz en yakın arkadaşımıza doğum günlerinde onları ne kadar çok sevdiğimizi göstermek için en içten doğum günü mesajlarımızı iletmek istiyoruz. En yakın arkadaşınızın doğum günü için en içten ve samimi doğum günü mesajlarını bu yazımızda yer almaktadır. İşte 2023 en yakın arkadaşa doğum günü mesajı uzun.

En Yakın Arkadaşa Uzun Doğum Günü Mesajı

En iyi arkadaşınıza göndereceğiniz doğum günü mesajının uzun ve anlamlı olmasını sağlamak da önemlidir. Çünkü karşınızdaki kişi o kadar da sıradan bir insan değil. Elbette sık karşılaştığınız, zaman geçirdiğiniz, duygularınızı paylaştığınız kişi için özel bir şeyler yapmak önemli olmalı. 

En Yakin Arkadasa Dogum Gununde Ne Yazilir
En Yakin Arkadasa Dogum Gununde Ne Yazilir

En iyi arkadaşımıza doğum günü mesajı göndermemiz, bu mutlu ve anlamlı günün sevincini onlarla paylaştığımızı ifade etmemiz önemlidir. Çünkü değer verdiğimiz arkadaşlarımızı bu mutlu günlerde yalnız bırakmamak ve onlar için çok şey ifade eden bu özel günü hatırladığımızı belirtmek samimi dostlukların gereğidir.

En Yakın Arkadaşa Uzun Doğum Günü Mesajı (Uzun, Komik, Yaratıcı)

 • Doğum gününde yanında olamasam da kalbim seninle sevgili dostum. Sevdiklerinle birlikte nice güzel yıllara.
 • Mutlu yıllar, iyi ki doğdun canım arkadaşım. Yeni yaşında hayat sana bol mutluluklar, yaşama sevgisi, güzel bir hayat ve benimle birçok şey yapma fırsatı açsın.
 • İnsanın yaşadığı süre boyunca birçok arkadaşı olabilir. Fakat bir tanesi her zaman farklı ve daha özeldir. Sen de benim için öylesin sevgili arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun ve sağlık, mutluluk ve başarı getirsin inşallah.
 • Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara…
 • Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle… Nice yaşlara.
 • İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu sende arasınlar, ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım..
 • Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara. Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol arkadaşım! Doğum günün kutlu olsun.
 • Zaman su gibi akıp geçse de aramızdan su sızmayacak. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun canım arkadaşım, beraber nice mutlu yıllara…
 • Hayatın zorluklarına beraber göğüs gerdik ancak en mutlu olduğumuz günlerde de yine beraberdik. Doğum günün kutlu, dostluğumuz hep daim olsun biricik arkadaşım.
 • Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara!.

En Yakın Arkadaşa Uzun Doğum Günü Mesajı

Bir arkadaş ile en iyi arkadaş arasında fark vardır. En yakın arkadaş genellikle bize kardeşlerimizden daha yakın olan kişidir. Her anımızı birlikte yaşadığımız, çok özel sırlarımızı paylaştığımız, kan bağımız olmasa da bağlı olduğumuz en yakın arkadaşımızın doğum günü, hayatımızın en özel ve önemli günlerinden biridir.

En Yakin Arkadasa Dogum Gunu Mesaji Uzun
En Yakin Arkadasa Dogum Gunu Mesaji Uzun

Bu özel günde En Yakın Arkadaşa çok etkileyici ve farklı bir hediye almak elbette çok önemli. Ama çok daha önemli bir kısmı var ki, en yakın arkadaşımıza tüm duygularımızı iletebileceğimiz uzun ve çok anlamlı bir doğum günü mesajı olacak. En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajı Uzun yazmak için ipuçları;

 1. Canım arkadaşım desem eksik kalır arkadaşlığımızın boyutlarını ifade etmeye. Biz arkadaştan öte kardeş, can, dostuz seninle! Canımın ta içi arkadaşım geçen senelerde nasılsa bu sene ve gelecek her doğum gününde birlikte olmayı diliyorum. Doğum günün kutlu olsun benim canım arkadaşım.
 2. Rüya; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir. Arkadaş; uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. Hayal gücü; bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgârdır ve hayat; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır. Açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle. Sevgili arkadaşım doğum günün kutlu olsun..
 3. Kardeşlik sadece kan bağı olmakla alakalı olmuyor. Biz seninle uzun zamandır beraberiz ve bu beraberliğimiz de kan bağı olmasa da kardeşimizden eksik bir yanın yok. Her zaman benim diğer yarımı tamamlayanım oldun sen benim ve hayatımın sonuna kadar da öyle olacaksın. Neşem de mutluluğum da hüznüm de her zaman yanımda olmanı istiyorum ve bu yeni yaşının sana daha çok mutluluk, sağlık ve başarı getirmesini istiyorum. Daha güzel şeylere layıksın ama sevgimi daha fazla kelimelere dökemiyorum.
 4. Gülerken herkes eşlik eder ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.
 5. Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da. Doğum günün kutlu olsun.
 6. Seninle anlaşabilmek için illa konuşmamıza gerek olmadan, bakışlarımızla birbirimizin ne demek istediğini anlayan insanlarız biz. Sana bu özel gününde ne söylesem az canım arkadaşım. Hayallerin her zaman seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.
 7. Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan sen de onlardan birisin arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajı için önerileriniz varsa yorum kısmından paylaşarak sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu