Gündem

Getir Kampanya Kodu 2022 Nasıl Bulunur, İndirim Kodu 2022

2022'de Getir 'de İlk Sipariş Kampanya Kodu Var Mı?, Getir İndirim Kodu 2022

Getir Kampanya Kodu 2022 Nasıl Bulunur, İndirim Kodu 2022; detayları yazımızın devamında yer almaktadır. Kampanya Kodu ve Getir İndirim Kodu 2022 hakkında bilgi alabilirsiniz.

Market alışverişleriniz için et ürünlerinden tutunda yiyecek ve içeceğe kadar her türlü ürünü alıp adresinize teslim ettirebilirsiniz. Ürünler çok çeşitlidir ve en küçüğünden en büyüğüne seçenekleriniz vardır. Uygulamanın en güzel yönlerinden biri de ilk siparişlerde indirim sunması. İndirimlerden yararlanmak için Getir uygulamasını indirip üye olmanız yeterli.

Getir Kampanya Kodu 2022 Nedir

Getir Kampanya Kodu
Getir Kampanya Kodu

Getir kampanyası promosyon kodu dediğimiz şey, Getir uygulamasında sipariş ettiğiniz ürünleri daha ucuza satın almak için kullanabileceğiniz kodlardır. Bazen bunu “indirim yerine bir alana bir bedava” gibi kampanyalarda yapıyorlar. Yani her türlü promosyon kodu var. Neyle karşılaşırsan karşılaş. Getir kampanya kodu aslında çok kullanışlı. Denk getirseniz en güzel ürünleri daha ucuza alma imkânınız mevcuttur.

Getir Kampanya Kodu 2022 Nasıl Bulunur?

Getir kampanya indirim kodlarına Getir uygulamasından ulaşabilirsiniz. Günlük kampanyalar düzenliyorlar. Bu kampanyalara katılırsanız, bir indirim kodu alacaksınız. Sürekli uygulamaya girerek sağ alttaki hediye kutusu logosunu takip etmek gerekiyor. Tüm kampanyalar zaten var. Hediye kutusu logosuna tıklandığında bir sekme açılır.

Getir Kampanya Kodu Nasil Bulunur
Getir Kampanya Kodu Nasil Bulunur

Tüm kampanyalar bu sekmede mevcuttur. Hem kampanyalar hem de duyurular orada görünür. Örneğin 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 TL indirim yaptıkları bir kampanya var. 110 TL ve üzeri alışverişlerinizde 40 TL indirim kampanyası var. Örneğin markalarla ilgili kampanyalarınız var. Örneğin Ağız bakım ürünlerinde hediye olarak 40 TL  kampanyası vardır. Kampanyaları güncel tutuyorlar. Sürekli değişiyor ve zaten beraberinde indirim kodlarını gelmektedir.

2022’de Getir ‘de İlk Sipariş Kampanya Kodu Var Mı?

Getir uygulamasına ilk defa üye olup herhangi bir ürün sipariş verdiğinizde, İlk siparişinizde 30 TL indirim kazanacaksınız. İlk siparişi getir promosyonu 30 TL üye olan herkes için geçerlidir ve bu indirim kodunu kullanmak herhangi bir koşul aranmamaktadır.

Promosyonun yanı sıra 30 TL kodu kullanarak yapacağınız siparişlerde indirimden de yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken internetten kupon aramak. Getir uygulaması yıl boyunca birçok indirim ve farklı fırsatlar sunmaktadır.

Getir Kampanya, İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Getir kampanya indirim kodunu kullanmak için öncelikle Getir uygulamasına gitmeli, Hediye Kutusu sekmesine tıklamalı ve kampanya kodunu almalısınız. Kodunuzu aldıktan sonra alışverişe başlayın. Promosyon kodunun yeri, satın alma işleminin sonunda görüntülenir. Oradan kodu etkinleştirebilir ve kullanabilirsiniz.

Puan Ver

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu