Faydalı Bilgiler

İnstagram Şifremi Unuttum 2024 – Şifre Öğrenme Kesin Çözüm

İnstagram Şifremi Unuttum E postamı Bilmiyorum Çözümü Nedir? Peki, şimdi ne yapabilirsiniz?  Yazımızın devamını okuyarak bu konu hakkında detaylı bilgiye ve çözümleri ulaşım sağlayabilirsiniz. Instagram şifremi ve e-postamı unuttum ne yapabilirim sorusu ile çok sık karşılaşılmaktadır. E-posta ve aynı zamanda şifre unutulduğu zaman bazı yöntemler ile tekrar Instagram’da giriş yapabilirsiniz.

İnstagram Şifremi Unuttum E postamı Biliyorum?

Eğer e-posta adresinizi biliyor ve sadece şifrenizi unuttuysanız;

 1. Instagram.com adresine giriş yapınız.
 2. Bunun ardından şifremi unuttum butonuna tıklayınız. (https://www.instagram.com/accounts/password/reset/)
 3. E-posta adresinize girdikten sonra ise şifreyi yenileye tıklamanız gerekmektedir
 4. E-posta adresinize girdikten sonra adresinize bir bağlantı gelir. Bu bağlantıya tıkladıktan sonra yeni bir şifre oluşturup İnstagram ‘a girebilirsiniz.

İnstagram E Posta Ve Şifremi Unuttum 2024

Instagram’da giriş sağlamak için eposta ve şifrenin bilinmesi gerekir. Şifre unutulduğu zaman şifre yenileme yöntemi daha kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir. Fakat her ikisi de unutulduğu zaman işiniz biraz zorlaşabilir.

 • İnstagram E Posta Unuttum diyorsanız. Instagram kullanıcı adı ile şifrenizi sıfırlamak mümkündür. Bunun için Instagram şifre sıfırlama linkini açın ve kullanıcı adınızı girerek “Giriş Bağlantısı Gönder” butonuna tıklayın.
Instagram E Postam unuttum
Instagram E Postam unuttum
Instagram E Postami unuttum sifre sifirlama
Instagram E Postami unuttum sifre sifirlama
 • Instegram Hem şifre hem e postayı bilmiyorum unuttum; kullanıcı adınız ile şifre yenileme butonuna tıklayabilirsiniz. Eğer cep telefonu numaranız kayıtlıysa size mesaj gelecek ve şifreniz yenilenecektir.
 • Böyle bir durumda Instagram’da giriş yapmak için bir yöntem daha vardır. Eğer facebook hesabınız ile İnstagram hesabınız birbiriyle bağlantılıysa istediğiniz zaman Instagram’a geçiş yapılacaktır.
 • Eski İnstagram Hesabıma Nasıl Girerim?

  Eski İnstagram hesabıma nasıl girerim? Bu konu ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Eski İnstagram hesabınıza giriş sağlamak için e-postanızı mutlaka bilmeniz gerekmektedir.

  E-postanızı biliyorsanız İnstagram sayfasına giriş sağlayıp şifremi unuttum sekmesini tıklamalı ve gereken bilgileri girmelisiniz. Bunun ardından hesabınız kalıcı olarak silinmediyse eski hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

  Facebook’tan Instagram’a Geçiş Nasıl Yapılır?

  Günümüzde facebook ve İnstagram çok fazla kullanılan uygulamalardır. Peki, facebook ‘tan Instagram’a nasıl geçiş yapılır?  Eğer İnstagram şifrenizi ve e-postanızı unuttuysanız facebook’a girin ve ayarlar bölgesinden İnstagram butonuna tıklayın.

  Birbiri ile bağlantısı var ise kısa bir süre içerisinde İnstagram hesabınıza geçiş sağlanacaktır. Daha sonra unuttuğunuz Instagram hesabınızın şifresini sıfırlamayı unutmayınız.

  Samet YALÇIN

  GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

  İlgili Makaleler

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu