Bilgisayar

İoTransfer 4 İphone Dosya İndirme Ve Transfer Programı

İoTransfer 4 Pro İphone Dosya Transfer Programı, İphone Video İndirme Programı, İphone Müzik İndirme Programı, İphone Youtube video İndirme İoTransfer 4 iPhone, İpad için resim , müzik yükleme ve verileri yedekleme programı. İoTransfer 4 – iPhone / iPad / iPod unuzu Yedeklemenin En Kolay Yolu
İoTransfer 4, iPhone, iPad ve iPodunuzda depolanan tüm fotoğrafları, şarkıları, videoları, kişileri, podcast’leri, e-kitapları ve sesli notları görüntülemektir. Bunlardan herhangi birini bilgisayarınıza kopyalayabilirsiniz. Ayrıca iPhone, iPad ve iPod unuzu yedeklemek için tek tıklamayı da destekler. Verileri yedeklemenin en kolay yolunu arayan iPhone, iPad veya iPod sahipleri için harika bir programdır. İPhone iPad Verilerini Etkili ve Kablosuz Şekilde Yedekleyin İPhone / iPad verilerinizi PC’ye aktararak yedekleyin, yanlışlıkla silme, iPhone hasarı veya kaybolması, iOS güncellemesi vb. Nedenlerle veri kaybını önleyin.

İoTransfer 4 İphone Dosya Transfer Programı

İOTransfer 4 iPhone , İpad için resim , müzik yükleme ve verileri yedekleme programı. Verileri yedeklemenin en kolay yolunu arayan iPhone, iPad veya iPod sahipleri için harika bir programdır. Ayrıca iPhone, iPad ve iPod unuzu yedeklemek için tek tıklamayı da destekler.

İphone Müzik İndirme Programı, Aktarın Paylaşın

Tek bir tıklama ile iPhone, iPad, iPod, iTunes ve PC arasında müzik aktarın ve eşzamanlayım. İPhone- iPad – iTunes müziğinizi PC’ye yedekleyin. Müziği iOS cihazlardan güvenle toplu olarak silin. En sevdiğiniz videoları YouTube gibi popüler çevrimiçi hizmetlerde arayın ve İOTransfer video indirme işlevi ile ücretsiz olarak indirin. Videoları ve filmleri doğrudan iPhone -iPad’de kaydedin ve gittiğiniz her yerde keyfini çıkarın.

İPhone- iPad- iPod Youtube video İndirme

İoTransfer 4 Pro İphone Dosya Transfer Programi

İPhone Ücretsiz Video İndirici En sevdiğiniz videoları YouTube gibi popüler çevrimiçi hizmetlerde arayın ve İOTransfer video indirme işlevi ile ücretsiz olarak indirin. Videoları ve filmleri doğrudan iPhone -iPad’e kaydedin ve gittiğiniz her yerde keyfini çıkarın.

İPhone- iPad- iPod Kolay Video Dönüştürücü

İPhone Kolay Video Dönüştürücü İOTransfer video dönüştürücü, videoları MP4, AVI, MKV, FLV, MP3 ve daha fazlası gibi diğer ses veya video formatlarına dönüştürmenin en kolay yolunu sağlamaktadır. Videoları iPhone, iPad, iPod ve PC nize kolayca ve hızla dönüştürün ve aktarın.

İPhone- iPad- iPod Derin ve Güvenli Telefon Temizleyici

İPhone Derin ve Güvenli Telefon Temizleyici İPhone ve iPad’inizde sürekli alan mı tükeniyorsunuz? İnatçı cihazınızın yavaş tepkisinden rahatsız mı hissediyorsunuz? İOTransfer, daha fazla alan boşaltmak ve hızı artırmak için iDevice hızlı bir şekilde taramanıza ve birikmiş gereksiz dosyaları cihazınızdan kaldırmanıza yardımcı olabilir.

İndirmek İçin Tıklayin

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu