Sağlık

Paxera Kullananlar Yorumları ve Kullanıp İyileşenler

Uzun yıllar paxera kullananlar

Paxera Kullananlar Yorumları ve Kullanıp İyileşenler hakkında bilgilendiriyoruz. Paxera ilaç paroksetin hidroklörür içeriği olan ve majör depresyon, saplantı derecesinde kontrol edilemeyen davranışlar sergileyen hastalarda ve Toplum önünde konuşma fobisi olanlarda, travmatik olaylar yaşayanlarda. Açık alan korkusu olanlarda ve aşırı endişeli olan hastalarda yatıştırma amacıyla kullanılmaktadır.
Bazı ilaçlarla etkileşimi söz konusu olduğundan doktorunuza mutlaka hangi ilaçları kullandığınızı belirtmekte yarar vardır. Kronik hastalıklar söz gelimi şeker tansiyon karaciğer hastalarının kullandıkları ilaçları kullananların da bu ilacı. Paxera kullanmadan önce doktora danışmaları gerekiyor. İlacın şiddetli alerjik reaksiyonlara yol açması mümkündür. Zihinsel sorunları tedavi etme amacı ile kullanılan Paxera ilacının yan etkileri vardır.
Kalp hastalarında olumsuz etkileri olabilecek Paxera ilacı hormon salınımını etkiler ve cinsel performansı düşürebilir. Paxera gerçekten çok kötü anksiyete endişe korku depresyon ağır bunalımlarda doktorların yazdığı bir ilaç türüdür.

Paxera Nedir?

Bu antidepresan, depresyon, panik atak, obsesif-kompulsif bozukluk. (OKB) ve travma sonrası stres bozukluğunu tedavi etmek için yaygın olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda kişinin ruh halini ve uyku durumunu dengeleyerek daha rahat bir şekilde hayatına devam etmesini sağlar. Paxera Kullanıcı Yorumları da bunu desteklemektedir. Bununla birlikte, kötü bir ruh halinden kurtulmaya yardımcı olur ve kaygıya neden olan düşünceliliği azaltır.

Paxera Kullananlar Yorumları ve İyileşenler

Hemen hemen her ilaçta olduğu gibi, farklı dozajlar vardır. Doktorlar, hastalığınıza ve vücut parametrelerinize göre ilacı reçete eder. Paxera 10, 20 Mg kullanıcılarının yorumları. Bu ilacı depresyon sırasında almanın kendilerini son derece rahatlattığını ve daha rahat uyuduğunu belirtmektedir. Paxera Kullananlar Yorumları ve İyileşenlerin yorumlarına bakalım;

  • “paxera ilacının ağır hatta çok ağır depresyonda işe yarayan bir ilaç olduğunu söyleyebilirim ama mide ağrısı bulantı gibi yan tesirleri var.”
  • “Doktor reçete etmeden zinhar bu ilacı almanın imkanı olmayan ilaç ve kullanan şahısları hayata karşı acayip duyarsız ilgisiz hale getirdiğini kendimden biliyorum”
  • “Sanıyorum ki paxera beyindeki “mutlu eden” hormonların daha fazla salgılanmasını sağlıyor ve kişi kendini sakin mutlu filan hissediyor. Aslında meditasyon da aynı etkiyi yapıyor ve uzun süreli meditasyonlar kişide serotonin salgısını arttırıyor, kişi de kendini huzurlu hissediyor”
  • “Hem uykum düzeldi hem de gördüğüm rüyalar 4K video kalitesinde o yüzden ben memnunum ama yan etkileri konusunu henüz yaşamadım bilmiyorum. Herkes için Paxera aynı etkiyi gösterir mi bilmiyorum”

Uzun Yıllar Paxera Kullananlar

İlaçların dozları vardır. Bu dozlar durumunuzun boyutuna, vücut kitle indeksine, boyuna, kilosuna ve cinsiyetine göre değişecektir. Güçlü bir antidepresan olan ve birçok ruh sağlığı sorununun tedavisinde kullanılmaktadır. Paxera ülkemizde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Buyurun Uzun Yıllar Paxera Kullananlar ve Yorumlarına bakalım;

Paxera Nedir
Paxera Nedir
  • Uzun zamandır kullanıyorum, biraz fazla uyku yapmaktadır.. Onun haricinde sorunsuz kullanmaktayım.
  • Bu ilaç genellikle ilk 1-2 hafta adamın hayatını şaşırtır. Vücuda bağlı olarak kilonuz artar veya azalır.. İlk bir hafta kendinizi ölü gibi hissedersiniz, yataktan kalkamazsınız, yatağa girmekte güçlük çekersiniz, Sonra depresyonun etkisini azaltıyor. Anksiyete ve panik atağa çare olur mu bilmiyorum ama bir süreliğine depresyona iyi geldiği kesin.

Paxera Kullananlar Hakkındaki Tüm Sorular?

Bu baslığımızda Paxera Kullananların soruları ve cevapları yer almaktadır.

5/5 - (2 votes)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu