Fiyatı Nedir?

Priligy 30 mg Fiyat 2024(Kullanıcı Yorumları)

Priligy 60 mg 30 Tablet eczane fiyatı

Priligy 30 mg Fiyat 2024 yılında 573.81 TL olarak belirlendi. Priligy 30 mg ilaç fiyatı konusuna ve Priligy 30 mg ilacın ne işe yaradığı konusuna değineceğiz. Bu ilaç cinsel birleşim süresini veya erken boşalmayı önleme böylece cinsel birleşme kalitesini arttırmak için reçete edilir.

İlacın etken maddesi dapoksetin maddesidir. Kutusunun içinde 3 adet hap bulunmaktadır. Dapoksetin, seçici bir serotonin geri alım inhibitörü olarak sınıflandırılan bir ilaç olmakla beraber bu etken madde erken boşalma tedavisinde kullanılır.

Priligy 30 mg Fiyat
Priligy 30 mg Fiyat
İlaç Adı:PRILIGY 30 mg 3 film kaplı tablet
Fiyat:573.81 TL
Reçete Durumu:Normal Reçeteli bir ilaçtır.
Priligy 30 mg Fiyat 2023

Erken boşalma, erkeklerde cinsel ilişkinin başlangıcında veya hemen sonrasında boşalma olması durumudur. Dapoksetin, beyindeki serotonin düzeylerini arttırarak, ejakülasyonu kontrol etmede yardımcı olur. Dapoksetin içeren ilaçları kullanmadan önce, bir doktora danışmak önemlidir. İlacın birleşme öncesi en az 3 saat öncesinde alınması öneriliyor.

Priligy 30 mg Yorumları

Priligy 30 mg Yorumlari
Priligy 30 mg Yorumlari

18 yaş -60 yaş aralığının dışında kalanların kullanmaması gerekiyor. Ciddi derecede erken boşalma problemi yaşayanların; doktor muayenesi sonrası uygun görülürse reçete edilen Priligy 30 mg kullananların yorumları bakıldığında, ilacı pahalı bulan kullanıcılar çok olmasına rağmen yine de erken boşalma sorununu ortadan kaldırdığını belirten insan sayısı çok fazla.

Priligy 30 mg Eczane Fiyatı 2024

PRILIGY 30 MG 3 FİLM-TABLETLER, MENARINI İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Firmanın ürettiği bir kutu içerisinde 3 adet 30mg etken madde Dapoxetine içeren bir ilaçtır. PRILIGY, eczanelerde 600.81 TL satılmaktadır ve Beyaz Reçete olarak eczanelerde satılmaktadır.

Priligy 30 mg Fiyatı Neden Pahalı

2023 yılı Priligy haplar, WHO dünya sağlık örgütü tarafından da tavsiye edilen bir ilaçtır. Priligy 30 mg fiyat bu nedenle biraz pahalı olabilir ancak piyasadaki birçok ilaçtan daha güvenilirdir. Ortalama olarak cinsel birleşmeyi 3 dakikadan daha kısa sürede bitiren erkekler için daha çok işe yarıyor.

Priligy Etkileri

Ereksiyon sorununu çözmeye yardımcıdır
Cinsel performansı arttırır
Libido verimini arttırır
Hormonları düzene sokar
Priligy Etkileri

Priligy Yan Etkileri 

Baş dönmesi
Baş ağrısı
Mide yanması
Yorgunluk
Kramplar
Burun akıntısı -tıkanıklığı
Priligy Yan Etkileri 

Priligy, dapoksetin adlı etken maddeyi içeren bir ilaçtır ve erken boşalma sorununu önleme etkisi vardır. İlacı alanların dikkatli olmasında yarar var çünkü; Priligy kan basıncını düşürebilir, bu nedenle hipotansiyonu olan kişilerde dikkatli kullanılmalıdır. Ayrıca, bu ilaç bazı ilaçlarla etkileşime girebilir ve ciddi yan etkilerle sonuçlanabilir.

Priligy 30 mg Fiyat 2024 ile ilgili yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Sitemizde yer alan İlaç Fiyat bilgilerinin güncel olmadığını düşünüyorsanız yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu