Ürün Tanıtımı

Şanlı Kapsikumlu Merhem Ne İşe Yarar ? Fiyati Nedir?

Şanlı Kapsikumlu Merhem Nedir? günümüzde en çok başımıza gelen burkulma, incilme, kas sertliği, bel ağrısı, romatizma, siyatik lumbago gibi rahatsızlıklarının tedavilerinde ve ağrıların azaltmasında yardımcı olarak kullanılmaktadır. Peki Şanlı Kapsikumlu Merhem Nedir,  şanlı Kapsikumlu merhem zayıflama, Kapsikumlu merhem dudak, Kapsikumlu merhem biberli, gibi sorularınızın yanıtını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Şanlı Kapsikumlu Merhem Nedir?

Ağrıyan bölgenin periferal sinir sisteminden merkezi sinir sistemine iletilmesini sağlayan bir kemomedyatör olan P maddesidir. Bu Merhem, burkulma, incilme, ezilme, kas sertliği, bel ağrısı, romatizma, siyatik lumbago, gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılmaktadır. hatta ağrının hafiflemesi için kullanılmaktadır. Ayrıca Bu merhemin Kırmızı beyaz kutusu vardır. Kapsikumlu gram olarak 3,5 gr ve 40 gr.dır.

Sanli Kapsikumlu Merhem Nedir
Sanli Kapsikumlu Merhem Nedir

 Etken Ve Yardımcı Maddesi

Etken Maddesi: Kapsikumlu oleoresin (%0.05 Kapsaisin), Mentol, Kafur, Metil salisilat içermektedir.

Yardımcı Maddeleri ise: Likit parafin ve Vazelin içermektedir.

Şanlı Kapsikumlu Merhem Ne İşe Yarar?

  • Romatoid artirt, osteoartrit tedavisinde yardımcıdır.
  • Post herpetik nevralji, ağrılı diyabetik nöropati ve periferik sensoriel nöropatisi tedavisinde yardımcıdır ve ağrının azalmasını desteklemektedir.
  • Burkulma, incilme gibi rahatsızlıklarda ağrının hafiflemesinde oldukça etkilidir.
  • Kas sertliği, bel ağrısı, romatizma, siyatik, lumbago gibi tedavilerde ağrının azalmasına yardımcı olarak kullanılmaktadır.

Şanlı Kapsikumlu Ne İçin Kullanılır?

Bu merhem ağrıların azalması ve hafiflemesi için kullanılmaktadır.

Şanlı Kapsikumlu Merhem Kullanım Kılavuzu?

  •  İlk olarak doktorunuz nasıl kullanmanızı gerektiğini söylediyse o şekilde kullanın eğer nasıl kullanacağınız söylemediyse şu şekilde kullanın.
  • Ayrıca Uygulayacağınız bölgeyi temizleyin merhemden az miktarda alarak ağrıyan bölgenize sürünüz ve Günde 2 veya 3 defa kullanabilirsiniz.

Şanlı Kapsikumlu Merhem Olası Yan Etkileri

Tüm ilaçlarda olduğu gibi bu ilacında içeriğinde bulunan maddelere karşı duyarlı kişilerde yan etkisi vardır. Ayrıca Sürülen bölgede Yanma hissi oluştuğu belirtilmektedir.

Bilinen başka bir etkisi yoktur.

Şanlı Kapsikumlu Merhem Eczane Fiyatı Nedir?

Fiyatı alışveriş sitelerinde değişiklik göstermekte olup güvendiğiniz bir Alişveriş sitelerinden siteden satın alabilirsiniz Ayrıca Eczane fiyatında ara ara değişmektedir.

Şanlı Kapsikumlu Merhem Kullananlar Ve Yorumları

Keskin kokusu var alerjik astimlar dikkatli kullansin evet ağrıda gelişme var sürdüğünüz küçük bir bölgede aşırı yanma oldu diğer yerlerde olmadı anlayamadık.

Çok memnun kaldık,tekrar siparis verdim. Bel fıtığı ve siyatigim var, ağrım çok oluyordu. Sürünce bir müddet yanıyor ondan sonra rahatlama oldu.

Daha önceden kullandığım bir üründür. Biraz yakıyor ama o yakması zaten ağrıyı azaltıyor. Bel fıtığı için kullanıyorum ağrılarımı hemen azaltıyor. Ürünü sürürken ağrıyan yeri ovarsanız çok daha etki ediyor. Çok güzel bir ürün, tavsiye ederim herkese.

Ürünü uzun zamandır annem kullandı ayrıca ağrılarina iyi geldiğini söylemektedir.

Ağrılara çok iyi geliyor yıllarca şanlı yakı kullanırdım. Eczaneden 3 gramlık küçüklerinden almıştım. Büyük boy bulunca hemen aldım. Tavsiye ederim.

Ağrı Kesici Krem

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu