Telefon

WhatsApp Durum Video İndir – Programsız Durum İndirme 2023

WhatsApp Durum Video İndir , WhatsApp durumdan video nasıl indirilir ve WhatsApp durum video kaydetme şeklinde  fazlaca sorulan sorularınızı yanıtlamaya çalışacağız. Ayrıca WhatsApp durum indir ile beğendiğiniz hikayeleri kaydedeceksiniz. Diğer Faydalı Bilgiler adlı yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz

WhatsApp Durum Video İndir

WhatsApp Durum Video Kaydetme
WhatsApp Durum Video Kaydetme

180’den fazla ülkede 2 milyardan fazla şahıs arkadaşları ve ailesiyle, daima ve her yerde haberleşmek için WhatsApp kullanılmaktadır. WhatsApp ücretsizdir bir uygulamadır. Dünyanın her yerindeki herkes tarafından hemen hemen akıllı tüm telefonlarda kullanılabilen. Kolay, güvenli, güvenilir bir mesajlaşma ve arama hizmeti sunmaktadır. Diğer Youtube Müzik İndir Bedava adlı yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz

WhatsApp üstünden anında fotoğraf ve video gönderin. Hatta, sizin için en önemli olan anları yakalamak ve o anları arkadaşlarınızla paylaşmak için durum yapabilirsiniz. İnternet Bağlantınız yavaş bile olsa, WhatsApp ‘la hızlıca resim ve video paylaşabilirsiniz.

WhatsApp Durum 24 saat  kayıtlı kalıyor ve  durumlar 24 saat sonrasında silinmektedir. Silinmeden kayıt etmek için doğru adrestesiniz.

Whatsapp Durumdan Video Nasıl İndirilir?

Whatsappta arkadasınız tarafınca paylaşılan fotoğraf ve videoları bu uygulama ile kolayca indirebileceksiniz. Anlattığım şekilde kolayca Whatsapp durum kaydedeceksiniz  İsterseniz kayıt edin siz paylasın isterseniz kayıt edip saklayın orası size kalmış.

Arkadaşlarınız Tarafından Paylaşılan Whatsapp Durumlarını  indirmeden ilkin kişilerinizin gizliliğine saygı duyduğunuzdan ve izniniz olduğundan emin olun

Whatsapp Durum İndirme Programı Nedir?

Whatsapp durum İndirebilme işlemi için Story Saver For Whatsapp uygulamasını Google Play Store‘ den indirmeniz gerekmektedir. İndirmiş olduğumuz uygulamayı çalıştırıyoruz.

  • Peşinden Story Saver For Whatsapp açın.
  • Oluşturulan ekranda Recent Stories, Saved Stories ve How tu use? seçenekleri çıkacaktır.
  • Buradan siz Recent Stories seçeceksiniz. Seçtikten sonrasında karşınıza rehberinizde kayıtlı arkadaşlarınıza ilişik durumlar gelecektir.
  • İstediğiniz wp durumu videoyu, gif yada fotoğrafı seçip sağ üst köşede bulunan indir butonuna basabilirsiniz.
  • Peşinden indirmiş olduğunuz wp durumu galerinizden galerisinden bakabilirsiniz
Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu