Telefon

WhatsApp Durum Video İndir – Programsız Durum İndirme 2022

Whatsapp durum video indir , WhatsApp durumdan video nasıl indirilir ve WhatsApp durum video kaydetme şeklinde  fazlaca sorulan sorularınızı yanıtlamaya çalışacağız. Ayrıca WhatsApp durum indir ile beğendiğiniz hikayeleri kaydedeceksiniz.

WhatsApp Durum Video Kaydetme

WhatsApp Durum Video Kaydetme
WhatsApp Durum Video Kaydetme

180’den fazla ülkede 2 milyardan fazla şahıs arkadaşları ve ailesiyle, daima ve her yerde haberleşmek için WhatsApp kullanıyor. WhatsApp ücretsizdir bir uygulamadır ve dünyanın her yerindeki herkes tarafından hemen hemen akıllı tüm  telefonlarda kullanılabilen kolay, güvenli, güvenilir bir mesajlaşma ve arama hizmeti sunmaktadır.

WhatsApp üstünden anında fotoğraf ve video gönderin. Hatta, sizin için en önemli olan anları yakalamak ve o anları arkadaşlarınızla paylaşmak için durum yapabilirsiniz. İnternet Bağlantınız yavaş bile olsa, WhatsApp ‘la hızlıca resim ve video paylaşabilirsiniz.

WhatsApp Durum Kayıt Etme WhatsApp Durum 24 saat  kayıtlı kalıyor ve  durumlar 24 saat sonrasında siliniyor silinmeden kayıt etmek için doğru adrestesiniz.

Whatsapp Durumdan Video Nasıl İndirilir?

Whatsapp durum kaydetme Whatsappta arkadasınız tarafınca paylaşılan fotoğraf ve videoları bu uygulama ile kolayca indirebileceksiniz. Anlattığım şekilde kolayca Whatsapp durum kaydedeceksiniz  İsterseniz kayıt edin siz paylasın isterseniz kayıt edip saklayın orası size kalmış.

Arkadaşlarınız Tarafından Paylaşılan Whatsapp Durumlarını  indirmeden ilkin kişilerinizin gizliliğine saygı duyduğunuzdan ve izniniz olduğundan emin olun

Whatsapp Durum İndirme Programı Nedir?

Whatsapp durum İndirebilme işlemi için Story Saver For Whatsapp uygulamasını Google Play Store‘ den indirmeniz gerekmektedir. İndirmiş olduğumuz uygulamayı çalıştırıyoruz.

  • Peşinden Story Saver For Whatsapp açın.
  • Oluşturulan ekranda Recent Stories, Saved Stories ve How tu use? seçenekleri çıkacaktır.
  • Buradan siz Recent Stories seçeceksiniz. Seçtikten sonrasında karşınıza rehberinizde kayıtlı arkadaşlarınıza ilişik durumlar gelecektir.
  • İstediğiniz wp durumu videoyu, gif yada fotoğrafı seçip sağ üst köşede bulunan indir butonuna basabilirsiniz.
  • Peşinden indirmiş olduğunuz wp durumu galerinizden galerisinden bakabilirsiniz
Puan Ver

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu