Telefon

WhatsApp Durum Video ve Resim Nasıl İndirilir 2021

Whatsapp durum video indir , WhatsApp durumdan video nasıl indirilir ve WhatsApp durum video kaydetme şeklinde  fazlaca sorulan sorularınızı yanıtlamaya çalışacağız. Ayrıca WhatsApp durum indir ile beğendiğiniz hikayeleri kaydedeceksiniz.

WhatsApp Durum Video Kaydetme

WhatsApp Durum Video Kaydetme
WhatsApp Durum Video Kaydetme

180’den fazla ülkede 2 milyardan fazla şahıs arkadaşları ve ailesiyle, daima ve her yerde haberleşmek için WhatsApp kullanıyor. WhatsApp ücretsizdir bir uygulamadır ve dünyanın her yerindeki herkes tarafından hemen hemen akıllı tüm  telefonlarda kullanılabilen kolay, güvenli, güvenilir bir mesajlaşma ve arama hizmeti sunmaktadır.

WhatsApp üstünden anında fotoğraf ve video gönderin. Hatta, sizin için en önemli olan anları yakalamak ve o anları arkadaşlarınızla paylaşmak için durum yapabilirsiniz. İnternet Bağlantınız yavaş bile olsa, WhatsApp ‘la hızlıca resim ve video paylaşabilirsiniz.

WhatsApp Durum Kayıt Etme WhatsApp Durum 24 saat  kayıtlı kalıyor ve  durumlar 24 saat sonrasında siliniyor silinmeden kayıt etmek için doğru adrestesiniz.

Whatsapp Durumdan Video Nasıl İndirilir?

Whatsapp durum kaydetme Whatsapp Da Arkadasınız tarafınca ile paylaşılan videoyu indirebileceksiniz ve fotoğraf ve videoları bu uygulama ile kolayca indirebileceksiniz Anlattığım şekilde kolayca Whatsapp durum kaydedeceksiniz  İsterseniz kayıt edin siz paylasın isterseniz kayit edip saklayın orasi size kalmış

[info type=”info-warning” ]Arkadaslariniz Tarafindan Paylasilan Whatsapp Durumlarını  indirmeden ilkin kişilerinizin gizliliğine saygı duyduğunuzdan ve izniniz olduğundan emin olun[/info]

Whatsapp Durum İndirme Programı Nedir?

Whatsapp durum İndirebilme işlemi için Story Saver For Whatsapp uygulamasını Google Play Store‘ den indirmeniz gerekmektedir. İndirmiş olduğumuz uygulamayı çalıştırıyoruz.

  • Peşinden Story Saver For Whatsapp açın.
  • Oluşturulan ekranda Recent Stories, Saved Stories ve How tu use? seçenekleri çıkacaktır.
  • Buradan siz Recent Stories seçeceksiniz. Seçtikten sonrasında karşınıza rehberinizde kayıtlı arkadaşlarınıza ilişik durumlar gelecektir.
  • İstediğiniz wp durumu videoyu, gif yada fotoğrafı seçip sağ üst köşede bulunan indir butonuna basabilirsiniz.
  • Peşinden indirmiş olduğunuz wp durumu galerinizden galerisinden bakabilirsiniz

[info type=”info-warning” ]

Whatsapp için Story Saver oluşturulmuştur ve resmi bir WhatsApp uygulaması değildir ve WhatsApp Inc ile ilişkili yada bağlı değildir yada öteki herhangi bir üçüncü taraf uygulaması ile ilişkili yada bağlı değildir yada sponsor değildir.

[/info]

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu