Sağlık

Apranax Plus Fiyat 2022 Apranax Plus Fiyatı

Apranax plus nedir, 2021 fiyatı ne kadardır? Kullananlarin yorumlari

Apranax plus nedir, 2021 fiyatı ne kadardır? Kullananların yorumlari; Şimdi sizlere merak ettiğiniz bu konuda detaylı bir şekilde açıklama yapacağız. Sizde yazımızın devamını okuyarak bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz

Apranax plus; vücutta bulunan iltihap ve enfeksiyonu yok eden bir ilaç çeşididir. Aynı zamanda artrit, romatoid, spondilit, ankilozan, diş ağrısı, adet sancısı gibi semptomlarda da kullanilmaktadir.

Apranax Plus Nedir?

BU ilacın ana etken maddesi; Naproksen, Kodein fosfat dir. Apranax Plus Tablet İnsan vücudun da iltihap ve ağrıya neden olan belli biyolojik etkenleri azaltan, ağrı kesici , ateş düşürücü ve iltihap giderici olarak kullanılan etkili bir ilaçtır.

Apranax Plus Nedir Dis Agrisi
Apranax Plus Nedir Dis Agrisi

Ayrıca Apranax Plus orta şiddetteki ağrılar; baş ağrısı, diş ağrısı, adet sancılarının neden olduğu ağrılar ile bel ağrısı, sırt ağrısı, kas ağrısı, sinir ağrısı ve romatizmal ağrıların kısa süreli tedavileri için kullanılmaktadır.

Apranax Plus Nasıl Kullanılır?

Öncelikle hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. İlacı kullanım süresince lütfen doktorunuzun tavsiyelerine uyulması gerekmektedir.

Apranax Plus kullanma talimati
Apranax Plus kullanma talimati
  1. İlacın her dozunu bir su bardağı dolusu su ile birlikte alınır.
  2. Yemekten sonra tok karnına içilmelidir.
  3. 14 yaş ve üzeri çocuklar ve yetişkinlerde günlük tavsiye edilen kullanım; Başlangıç dozu olarak günde 1 tablettir. Tedaviyi devam ettirme dozu sabah 1 tablet ve akşam 1 tablet olmak suretiyle günde 2 tablettir.
  4. Günde 2 tabletten fazla kullanılmamalıdır.

Apranax Plus Fiyat 2021

Vücutta bulunan iltihabı yok edici bir ilaç olan Apranax plus fiyatı 23,5 tldır.

Apranax Plus Aç mı Tok Mu ?

Apranax plus isteğe bağlı olarak hem aç karına hem de tok karına içilebilen bir ilaç çeşididir. Ancak mide rahatsızlığı bulunan kişilerin tok karına tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Apranax Plus Etken Maddesi

Apranax plus doktor kontrolü ile kullanılması gereken bir ilaçtır. İçerisinde naproksen ve kodein fosfat yer alır.

Apranax Plus Ne Kadar Süre Kullanılır?

Apranax plus; rahatsızlığın çeşidine göre kullanım şekli ve süresi de değişiklik gösterir. Hastalığa göre bazen uzun zaman kullanılırken bazen kullanım süresi kısa olur.

Apranax Plus Reçetesiz Satılıyor Mu?

Apranax plus reçetesiz satılıyor mu? Bu konu çok merak edilen ve araştırılan bir konudur. Bu ilaç reçete ile satılmaktadır reçetesiz satışı yapılamaz. Bu nedenden dolayı da mutlaka doktor kontrolü dâhilinde kullanılması gerekmektedir. Çünkü her rahatsızlık için kullanılmaz ve yan etki ve zararlarını ortaya çıkmaktadır.

Apranax Plus Çocuklar Tarafından Kullanılır mı?

Apranax plus etkili bir ilaçtır ve içerisinde etken maddeler bulunmaktadır. Peki, çocuklar tarafından kullanılır mı? Doktor kontrolü dâhilinde 14-18 yaş arası çocuklar için kullanılır. Daha küçük çocuklara zararlarını ve yan etkilerini ortaya çıkarabilir. Bu nedenle de küçük çocukların bu ilaçtan mutlaka uzak durması gerekir.

Apranax Plus Diş Ağrısı Etkilimi?

Bu ilaç orta şiddetteki ağrılar; baş ağrısı, diş ağrısı, adet sancılarının niçin olduğu ağrılar ile bel ağrısı, sırt ağrısı, kas ağrısı, sinir ağrısı ve romatizmal ağrıların kısa süreli tedavileri için kullanılmaktadır.

Apranax Plus Yan Etkileri

Apranax plus birçok rahatsızlığı tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. Fakat bazı yan etkilerini ortaya çıkarabilir. Bu yan etkileri kişiden kişiye değişiklik gösterir. Apranax plus yan etkileri çarpıntı, deride kabarma, solunum yolunda sorun ve karın ağrısıdır. Bu semptomlar meydana geldiğinde ise ilaç kullanımına ara verilmeli ve hemen bir hekime danışılmalıdır.

Apranax Plus Kullananların Yorumları

Bu ilacın Kullanıcı yorumlarında değişiklik olsa dahi genel anlamda bakıldığında olumlu. Apranax kullananlarin yorumlari yer yeralmaktadir. Ancak kullanım sırasında herhangi bir olumsuz etki olması durumunda size en yakın hekime başvurulmalıdır. Apranax Plus kullanıcı yorumları hakkında sizinde yazmak istediğiniz bir yorum var ise bize iletişim kısmından veya yorum yazarak belirtebilirsiniz.

2/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu