Fiyatı Nedir?

Bim Tavuk Fiyatları 2024

Bim, Türkiye’nin en büyük perakende marketler zincirlerinden biridir ve yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunan popüler bir markadır. Bim, özellikle tavuk fiyatları konusunda müşterilerine cazip fırsatlar sunar. Tavuk, Türk mutfağının en sık tüketilen etlerinden biridir ve birçok kişi için temel bir gıda maddesidir.

Bim Tavuk Fiyat
Bim Tavuk Fiyat

Bu makalede, Bim’in tavuk fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. Ayrıca, tavuk fiyatlarındaki değişikliklerin nedenlerini ve Bim’in sunduğu farklı tavuk ürünlerini ele alacağız. Tavuk fiyatları hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulacaksınız.

Bim Tavuk Ürün Çeşitliliği

Bim Tavuk Urun Cesitliligi
Bim Tavuk Urun Cesitliligi

BİM marketlerinde pirzola, but, piliç, göğüs, bütün piliç poşet, ızgara piliç, baget piliç, kalça but, baget piliç, piliç lale, piliç bonfile, piliç çorba, kelebek pirzola, kelebek ızgara, piliç soslu kanat, kanat ızgara ve piliç ızgara gibi geniş bir yelpazede piliç ürünleri sunulmaktadır.

Bim Tavuk Fiyatları

BİM marketlerinde satılan tavukların fiyatları tavuğun cinsine göre değişiyor. Fiyatlar kilogram başına 35 TL ile 60 TL arasında değişiyor.

Bim Tavuk Alıcılarının Yorumları

BİM tavuk alıcılarının yorumları çoğunlukla olumlu. İnsanlar BİM piliç fiyatlarını diğer marketlere göre daha uygun bulmuşlardır. Ayrıca tavuk kalitesini de iyi bulmuşlardır.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu