Fiyatı Nedir?Sağlık

Buscopan Plus Fiyat 2024 – Reçetesiz Ne Kadar?

Ülkemizde Buscopan Plus 20 Tablet olarak satışa sunulan bu ilacın KDV dahil olarak belirlenen fiyatı 2024'nin sonunda 139.35 ₺'dir.

Geniş ve kapsamlı şekilde Buscopan Plus Fiyat 2024 ile ilgili incelemeleri ve araştırmaları gerçekleştirebilirsiniz. Buna göre fiyatları incelediğinizde ve karşılaştırdığınızda en uygun ve ekonomik şekilde satın alabileceğiniz adreslere giriş yapmış olacaksınız.

Sizler de eczanelerden temin edebileceğiniz bu ilacın fiyatını karşılaştırmak için bulunduğunuz konuma yakın eczaneleri arayabilir veya nöbetçi eczanelerden fiyat alabilirsiniz. Haftalık veya aylık olarak değişebilen fiyatların güncel halini öğrenmenize olanak verilecektir.

Dolar kuruna göre değişen ve hareketlilikten etkilenen ilacın güncel listesine ulaşabileceğiniz adreslerde sağlık kategorisinde yer almaktadır. Güncel ve yeni şekilde fiyatlara ulaşmanıza olanak verilecektir. Sürekli güncellenmekte olan adresleri hemen inceleyebileceğinizi aktarıyoruz.

Buscopan Plus
Buscopan Plus
İlaç Adı:BUSCOPAN PLUS 20 film tablet
Fiyat Bilgisi:174.33 ₺
Reçete Durumu:Normal Reçeteli İlaç
Buscopan Plus Fiyat 2024

Buscopan Plus Fiyat 2024 Nedir?

Ekonomik değişiklikler neticesinde Buscopan Plus Güncel Fiyatları hakkında bilgi verilmektedir. Yapacağınız araştırmalarda çeşitli kurumlardan bilgi almanıza olanak verilmektedir. Buna göre sizler için elde ettiğimiz bilgileri ve fiyat güncellemelerini paylaşmaya devam ediyoruz.

Buscopan Plus Fiyati
Buscopan Plus Fiyati

BUSCOPAN PLUS Film Kaplı Tablet 10 mg/500 mg 20 fiyatlarının hangi aralıkta olduğunu öğrenebileceksiniz. Ülkemizde Buscopan Plus 20 Tablet olarak satışa sunulan bu ilacın KDV dahil olarak belirlenen fiyatı 2024’nin sonunda 139.35 ₺’dir. Midede, bağırsaklarda, idrar kesesinde veya idrar yollarında ani şekilde oluşan kasılmaların geçmesi için tercih edilen bu ilaç spazma karşı önerilmektedir. Ancak doktor kontrolünde kullanılması gerektiğinin altını çizmekteyiz.

Fiyatların ise yalnızca bilgilendirme amaçlı paylaşıldığını vurguluyoruz. Hamilelikte, emzirme döneminde veya çocuklar ile yaşlıların kullanımında nelere dikkat edileceğini öğrenmeniz faydalı olacaktır.

BUSCOPAN PLUS Fiyat Reçetesiz

OPELLA HEALTHCARE CONSUMER HEALTHCARE ANONİM ŞİRKETİ tarafından üretilmiş, bir kutuda 20 adet 10 500 mg parasetamol etken maddesi Hyoscine-n-butyl bromür içeren bir ilaçtır. BUSCOPAN PLUS Reçetesiz 139.35 ₺‘den satılmaktadır ve Beyaz Reçeteli bir ilaçtır.

Buscopan Plus Hakkında

Buscopan Plus Fiyatları ile ilgili bilgilerin güncellenmesini talep edebilirsiniz. Buna göre sitemize iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve güncel verilerle ilgili bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız yorumların da ziyaretçilerimize faydalı olacağını aktarmaktayız. Sitemizi takip ederek Buscopan Plus ilacına hangi fiyatları ödeyerek sahip olacağınızı da görebileceksiniz.

En güvenli şekilde güncel verilere ulaşabileceğinizi aktarıyoruz. Dövizde yaşanan hareketlilik sonucunda değişen fiyatların ortalama hangi rakamları içereceğini anında paylaşıyoruz. Buna göre sizler de ekonomik değişikliklerle orantılı şekilde değişen ve zamlanan fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Hizmetlerini sürekli sürdüren eczanelerin iletişim bilgileri sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Kullanım talimatına ve doktorunuzun tavsiyelerine göre tüketeceğiniz ilaç ve fiyatı hakkında kapsamlı bilgiler sizleri bekliyor olacaktır.

Buscopan Plus Fiyat 2024 – Reçetesiz Buscopan Fiyat Nedir? ile ilgili yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Sitemizde yer alan İlaç Fiyat bilgilerinin güncel olmadığını düşünüyorsanız yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu