Sağlık

Erdostin 300 mg Kapsül Ne İşe Yarar? Fiyat 2022

Erdostin 300 mg Kapsül Ne İşe Yarar? Fiyat 2022 ve Kullananlarin Yorumlari; Bundan önceki yazılarımızda sitemizin Sağlık kategorisinde farklı bilgilerin; Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır, Fiyat 2021, Kullananlarin Yorumlari gibi hakkında en çok merak soruların cevaplarını sitemizde paylaşmıştık. Bu yazımızda ise; Erdostin 300 mg Kapsül Ne İşe Yarar? Fiyat 2021, Kullananlarin Yorumlari Nedir?; bundan bahsedeceğiz.

Erdostin 300 mg Nedir? Ve aynı zamanda Erdostin 2021 fiyatı Nedir? Bu konuya dair detaylı bilgi arayışındaysanız o zaman doğru sayfadasınız. Yazımızın devamını okuyarak aradığınız bilgiye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Erdostin 300 mg ne işe yarar?; Solunum yollarında bulunan sorunları kısa zamanda tedavi eden ve öksürüğü geçiren bir ilaçtır. Balgam söktürücü özelliği bulunmaktadır. Genel olarak solunum yollarında bulunan iltihap, bronşit, farenjit gibi rahatsızlıkları tedavi eder.

Erdostin 300 mg Kapsül Ne İşe Yarar?

Erdostin Ne İşe Yarar?; Bu konu ile yakından ilgileniyorsanız doğru sayfadasınız. Bu ilaç birçok hastalığı tedavi eder. İşte erdostinin kullanıldığı alanlar şu şekildedir,

Erdostin 300 mg Kapsul Ne Ise Yarar
Erdostin 300 mg Kapsul Ne Ise Yarar
 • Akciğer ve bronş iltihabı,
 • Akut bronşit
 • Trakeit
 • Larenjit
 • Farenjit
 • KOAH
 • Kronik bronşit

Erdostin Nasıl Kullanılır?

Erdostin ilaç birçok rahatsızlığı düzenli kullanımda tedavi eder. Peki, Erdostin nasıl kullanılır? Öncelikle bu ilaç doktor kontrolü dâhilinde kullanılmalıdır ve reçete işe satılır.

Erdostin kullanma talimati
Erdostin kullanma talimati
 • Kapsülü yuttuktan sonra mutlaka 1 bardak su içilmelidir.
 • İsteğe bağlı olarak yemek yemeden önce veya sonra tüketilmektedir,

Erdostin Günde Kaç Defa Kullanılır?

Erdostin kullanımı hastalığın çeşidine ve doktorun verdiği talimata göre farklı olmaktadır. Yani her hastalığa göre kullanımı da farklıdır. Genel olarak sabah ve akşam olmak üzere gün içerisinde 2 defa tüketimi yapılmaktadır. En fazla 10 gün kullanılır ve daha sonra ara verilir.

Erdostin Fiyat 2021

Bu ilacın 2021 fiyatı ise 29.90 tldır.

Erdostin Kullanımına Hangi Durumlarda Dikkat Edilmeli?

Özellikle bazı kişilerin bu ilacı kullanırken daha hassas davranmaları gerekmektedir. İşte Erdostin kullanırken dikkat edilmesi gerekenler;

 1. Daha önceki dönemlerde midenizde problem yaşadıysanız ev mide ülseriyseniz
 2. Karaciğerinizde veya böbreğinizde sorun varsa
 3. Emziriyorsanız veya hamileyseniz
 4. Alerjik durumlarınız söz konusu ise bu ilacı kullanırken çok dikkatli olmalı ve doktor kontrolünde kullanmalısınız.

Erdostin Yan Etkileri

Erdostin ilaç genellikle öksürük ve solunum yollarında meydana gelen rahatsızlıkları yok eder. Peki, Erdostin yan etkileri nelerdir? Bu ilacı kullanırken dikkatli kullanmak gerekir ve olası yan etkilerinde bir hekime başvurulmalıdır.

Bazı kişiler de boğazda ciddi yanma ve ağrı, yüzde şişlik, kurdeşen, nefes darlığı ve aynı zamanda karın ağrısı gibi problemler meydana gelebilir.

Erdostin Kullanıcı Yorumları

Erdostin adli ilacın Kullanıcı yorumlarında değişiklik olsa dahi genel anlamda bakıldığında olumlu kullananlarin yorumlari yer yeralmaktadir. Ancak kullanım sırasında herhangi bir olumsuz etki olması durumunda size en yakın hekime başvurulmalıdır. Erdostin 300 mg Kapsül kullanıcı yorumları hakkında sizinde yazmak istediğiniz bir nokta var ise bize iletişim veya yorum kısmından ulaşınız.

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu