Dini Bilgiler

Erkekliğini Bağlamak İçin Okunacak Dua

Bir kimsenin erkekliğini bağlamak için okunacak dua yoktur ama yaptırılacak Vefk vardır. Vefk aslında bir nevi otomatik duadır. Vefk düzgün yazılırsa ve Ebcet hesabına cifir ilmine uygun bir şekilde hazırlanırsa, etkisi vardır. Bunların dışında yapılacak bazı eylemler de erkekliği bağlanmış olan birini normal haline döndürmek için yapılabilir.

Vefk ilmi ile iştigal etmek tehlikelidir. Peşinen okurlarımıza bu bilgiyi verelim zira metafizik alemin sınırları yoktur ve fiziksel alemimiz; metafizik alemin sadece su üzerinde görünen küçük bir yüzüdür. Dilerseniz diğer Dua yazılarımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Erkekliğini Bağlamak İçin Okunacak Dua

Herhangi bir at nalına çivi ile LMKFNCL harfleri kazınmalıdır. Bu işlemden sonra nalı kızgın ateşte kızdırmak gerekir. Sonrasında da nalı temiz bir suya batırmak ve suyun kaynadıktan sonra soğumasını beklemek gerekiyor. Soğuyan bu suyu içireceğiniz kişinin erkekliği bağlanmışsa normale dönmesi umulur. Bağlama duaları farklı amaçlar için yapılabilir. Ancak birinin kötülüğünü istemek için dua edilmez. İyi niyetleri için dua edilir. Mesela aşağıdaki dua sevilen bir kızın bağlanması için okunmaktadır. Okuması zordur ve günde 3 kez 1001 kere okunması tavsiye edilir. Dilerseniz diğer Birinin Seni Araması için Dua (1 Saatte Aratan Dua) yazımızada bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Baglamak Icin Okunacak Dua
Baglamak Icin Okunacak Dua

Günde 3 kez her 3 günde 1 olmak üzere her defasında 1001 kere;

“Feasallahü en ye’tiye bil fethı ev emrin min ındihi* Felemma nesû ma zükkirû bihi fetehna aleyhim ebvabe külli şeyin.* Ve ındehü mefatihul ğaybi la ya’lemüha illa hüve ve ya’lemü ma fil berri vel bahr.* Vestekberû anha la tüfettehu lehüm ebvabes sema’* Alallahi tevekkelna rabbenafteh beynena ve beyne kavmena bil hakki ve ente hayrul fatihin.* Ve lev enne ehlel kura amenû vettekav elfetehna aleyhim berakatin mines semai vel ard. in testeftihû fekad ca ekümül fethu ve in tentehû fe hüve hayrun leküm.* Velemma fetehû metaahüm vecedû bida atüna ruddet ileyhim. *Vesteftehû ve habe küllü cebbarin anid. *Ve lev fetehna aleyhim baben mines semai fezallû fûhi ya’ricûn. *Hatta iza fetehna aleyhim baben za azabin şedidin iza hüm fihi müblisûn.* Ev ma melektüm mefatihahü ev sadikıküm.* Fefteh beyni ve beynehüm fethan ve neccini ve men meıye minel mü’minin.*”

Erkekliğini Bağlamak İçin Okunacak Dua

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu