Sağlık

Laroxyl 10 mg Kullananların Yorumları, İşe Yarıyor mu?

Antidepresan bir ilaç olan Laroxyl 10 mg kullanımdan 2 hafta sonra etkisini gösteren bir ilaçtır. Laroxyl 10 mg kullananların yorumları bu ilacın günde 12 saat rahat bir uyku çekmeye yardımcı olduğunu gösteriyor. Ancak düzenli kullanım şart.

Laroxyl 10 Mg
Laroxyl 10 Mg

İlaç uykusuzluk ve anksiyete önlemek için de kullanılıyor. Bazı kullanıcılar bu ilacın kilo aldırdığını belirtiyor. Laroxyl 10 mg kullananların yorumları bu ilacın etkisinin 1 saat içinde ortaya çıktığına işaret ediyor.

Laroxyl 10 Mg Ne İçin Kullanılır?

Anti depresan olarak kullanılan bu ilaç sakinleştirici ve uykuyu düzeltici baş ağrılarını kesici olarak kullanılabilir. İlaç karaciğer hastaları için tehlikelidir. Tüm ağrı kesiciler karaciğer hastalarına zarar verir.

Laroxyl Sakinleştirir Mi?

İlacın etkilerinden biri de sakinleştirmesidir. Rahat bir uyku çekmenize yardım eder. İlacın tavsiye üzerine değil doktor tarafından uygun görülüp reçete edilmesi gerekiyor.

Laroxyl Ne Kadar Uyutur?

Antidepresan İlaci olan Laroxyl 10 mg kullanıcı yorumları bu ilacın etkisinin 2 hafta sonra başladığını belirtiyor günde 12 saat deliksiz bir uyku sağladığı ifade ediliyor.

Laroxyl 10 mg Kafa Yapar mı?

İlacın kafa yapma gibi bir etkisi yoktur sadece rahatlama sağlar depresyonun etkilerini azaltır.

Laroxyl uyku ilacı mı?

Anti depresan olarak çalışan bu ilaç uyku için değildir ama sakinleştirici özelliği sayesinde; psikolojik sorunlara takıntıyı azalttığı bilinmektedir.

Laroxyl baş ağrısına iyi gelir mi?

Laroxyl 10 mg kullananların yorumları bu ilacın baş ağrısını kestiğini gösteriyor. Her hasta için aynı yan etkiler görülmeyebilir.

Laroxyl 10 mg Kullananların Yorumları

  • “20 yılı aşkın süredir migren rahatsızlığım vardı bu ilacı Nöroloji uzmanı yazdı ve ağrılarımı azalttı. Uykum düzene girdi ama kilo da aldım.”
  • “Son 1 yıldır uykusuzluk çekiyordum, ilacı doktorum reçete etti. Kullandığımdan beri uykum düzeldi. İlaçsız durumda günde 4 saat uyuyamıyordum.”
  • “Ben de bu ilacı aldım fakat alalı 3 gün oldu. Henüz hiçbir etkisini görmedim görünce etkilerini yazacağım.”
  • “25 mg 40 adet hapı eczaneden 46 TL fiyata aldım, ilaç pahalı değil ve migren rahatsızlığıma iyi geldi diyebilirim. Fakat doktora sormayı unuttum ne kadar süre kullanacağız ve migren kalıcı olarak mı iyileşiyor bilen varsa söylesin…”

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Evet ben de migren denilen bir ağrı vardı 6 aydır 10 mg kullanıyorum iyiyim şu an işe yarar gibi kullanacaklar duyurulur

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu