Sağlık

Nicorette Bant Kullanıcı Yorumları (Nikotin Bandı)

Nikotin bandı eczane Fiyatı 2022

Nicorette Bant Kullanıcı Yorumları, Nikotin bandı eczane Fiyatı 2022; Sigarayı bırakmak isteyenler çeşitli yollar deniyorlar. Bağımlıların bilmesi gereken en önemli şey, sigaranın hiç de masum olmadığıdır. Sigarayı bırakmak, en tehlikeli uyuşturucu kadar zarar veren ama bunu uzun vadede gerçekleştiren en büyük düşmanı bırakmak demektir.

Bu noktada Nicorette bant kullanıcı yorumları size destek olmaktadır. Siz de sigarayı bırakabilir ve yeni bir yaşama başlayabilirsiniz. Bağımlı olmadığınız ve kendinizi özgür hissettiğiniz güzel bir yaşama… Bu içeriğimizde sigara illetinden kurtulmak isteyenlerin kullandığı nikotin bandı olan. Nicorette bant kullanıcı yorumları hakkında bilgi yazımızın devamında yer almaktadır.

Nicorette bant Kullanıcı Yorumları Size Motivasyon Sağlayabilir

Sigara bilindiği gibi büyük miktarda nikotin içerir. Nikotin patlıcanda bile bol bol vardır. O nedenle sigarayı bırakmış kişiler imam bayıldı gibi bir yemeği yedikten sonra sanki sigara içmiş gibi hissettiklerini söylemektedir. Sigara bandı da sigaranın 5 milyon adet zararlı toksin maddelerinden sizi bir anda kurtarıyor ve sizi alıştıran nikotini vücuda veriyor.

Nicorette Bant
Nicorette Bant

Bandı kolunuza yapıştırmadan önce ;24 saattir sigara içmiyor olmanız gerekli. Çünkü sigara zaten size nikotin veriyor, bandı taktığınızda da vücuda nikotin yüklenmiş oluyor. Aşırı nikotin, nikotin zehirlenmesine yol açabileceği için, bandı kullanmadan 24 saat önce sigara içmeyin. Nicorette bant kullanıcı yorumları hakkında bulabileceğiniz bilgiler; sizin gibi sigarayı bırakmaya çalışan kişilerin yaptığı yorumlardır. Bu yorumlara birlikte bakalım.

  • “Ben 20 yıldır sigara içiyordum ve beni cidden rahatsız etmeye başladı. Nefes darlığı KOAH yüzünden işimi yapamaz oldum, Nicorette bant kullanmaya karar verdim ve artık sigarayı aramıyorum.”
  • “ ben de 15 yıldır sigara içiyorum, günde bir buçuk paket sigara ile dişlerimi kaybettim akciğerlerim petrole batırılmış sünger gibi, baş dönmesi de cabası. Sigarasız bir yere igdemiyordum. Nicorette bant kullandım ve cebimde sigara taşımadan dışarı çıkıyorum. Bir bakıma özgürlüğümü kazandım.”
  • “Sigarayı bırakmak benim için başarılması imkansız birşeydi ama arkadaşlardan Nicorette bant tavsiyesi alında eczaneden 45 liraya bu bandı aldım. Sol koluma yapıştırdım ve sigara içme isteğimin kalmadığını hayretler içinde gördüm.”
  • “Bende biraz baş dönmesi biraz ağız kuruması yaptı bu bant. Sigara içmiyorum ama bir dal alıp yakmadan tüm günü öyle idare ediyorum. Ancak Nicorette bant bana nikotin sağladığı için destek oluyor.”
  • Daha önce böyle bir şeyin olduğunu bilseydim keşke. 1 haftadır sigara içmiyorum ve bu bir mucize”
  • “Ramazan ayında beni en çok etkileyen sigara idi acaba bu bandı ramazan ayında kullansam oruç bozulur mu? Bunu merak ediyorum. Eğer bozmazsa benim için harika bir şey olacak”
  • “sigara bağımlılığından tamamen kurtuldum artık hiç canım istemiyor. Nicorette bant bana nikotin sağladığı için diğer toksinlerden uzak kalıyorum”

Nikotin Bandı Eczane Fiyatı 2022

Sigarayı bırakmak isteyenler için kullanılan Nikotin 15 mg 7 nikotin bandı 2022 yılı fiyatı 180.17 TL dir.

2022 Yılı Ortalama Nikotin Bandı Eczane Fiyatı150.14 TL
Nikotin Bandı Eczane 2022 Yılı En Yüksek Eczane Satış Fiyatı180.17 TL
5/5 - (1 vote)

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu